مراسم PSX 2015

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,068
نام
آریا
سلام!

کنفرانس روز شنبه 14 آذر ساعت 21:30 برگزار میشه.
لینک های تماشای مراسم:
Twitch
PlayStation
Youtube.com /user/PlayStation

5iKv2.jpg

سال قبل اولین مراسم PlayStation Experience رو شاهد بودیم. جایی که در کنار یک کنفرانس مخصوص، فرصتی برای دور هم جمع شدن طرفداران این برند محبوب بود. امسال قراره این مراسم برای دومین بار برگزار بشه و گیمرها در طول دو روز به استقبال بازی‌های محبوب خودشون برن.
مراسم در روزهای 5 و 6 دسامبر در سن‌فرانسیسکو برگزار میشه و قراره بازی‌های مختلفی که در سال‌های 2015 و 2016 عرضه میشن رو در اون ببینیم. کنفرانس هم سر جای خودش هست و سورپرایزهایی در انتظار طرفداران خواهد بود. همچنین قیمت بلیت تا قبل از 20 سپتامبر به مبلغ 60 دلار برای دو روز عرضه میشه و بعد از 20 سپتامبر هم قیمت بلیت دو روزه 75 دلار و یک روزه 45 دلار (شنبه) و 40 دلار (یکشنبه) خواهد بود.
عزیزانی که میخوان از ایران شرکت کنن (:D) هم توجه داشته باشن که بهتره با PSN id خودشون ثبت نام کنن. هنوز علتش مشخص نیست، ولی احتمالاً سورپرایزهایی براشون در نظر گرفته شده. یک سری هتل هم هست که برای این مراسم قراره با تخفیف همراه باشن و میتونین هر شب با مبلغ 249 دلار در هتل Marriott Marquios اقامت کنین یا اتاق‌های هتل Hilton رو با مبلغ شبی 179 دلار صاحب بشین!

jkTMJ.jpg

Capcom Cup هم در طول این مراسم برگزار میشه و روز 6 دسامبر زمانی هست که مسابقات Street Fighter V طرفداران این سری رو به خودش مشغول خواهد کرد و رقابتی داغ و نفسگیر رو بین 32 نفر از برترین SFبازها شاهد خواهیم بود، با جایزه ای معادل 250هزار دلار. افرادی که دوست دارن به شکل VIP و از نزدیک این مسابقات رو دنبال کنن، میتونن بلیت دو روزه مراسم رو تهیه کرده یا بلیت روز یکشنبه رو بخرن و در کنار دیدن مسابقات، کیف حاوی وسایل مختلف Capcom رو هم دریافت کنن و در مراسم مخصوص بعد از مسابقات هم شرکت داشته باشند.

با تشکر از کیای عزیز بابت لینک! :D

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
گیم اسپات مصاحبه ای داشته با Yoshinori Ono از کپکام در مورد SFV که میتونید بخشهاییش رو اینجا بخونید. فقط این یه تیکه اش به نظرم باحال بود برای همین گفتم بزارمش :D گیم اسپات گفته پیامتون به هوادارای SF که X1 دارن چیه:
What is your message to Street Fighter fans on Xbox One?

O: [Laughs] There’s plenty of time to save $300 before the game comes out. The PlayStation 4 is at a very attractive price point at the moment. [Laughs]

لول =)) =)) =))

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
گیم اسپات مصاحبه ای داشته با Yoshinori Ono از کپکام در مورد SFV که میتونید بخشهاییش رو اینجا بخونید. فقط این یه تیکه اش به نظرم باحال بود برای همین گفتم بزارمش :D گیم اسپات گفته پیامتون به هوادارای SF که X1 دارن چیه:

لول =)) =)) =))

لول :D
کلاً مثل اینکه سونی علاوه بر تبلیغات و ... خیلی داره توی ساخت بازی مشارکت میکنه ، توی تاپیک خودش هم گذاشته بودم که اونو گفته :

He said that Sony provided them with community building support, in addition to technological support and advice

Ono noted that Sony helped them achieve their goals, giving them an all in one place where the community and everyone else can play together

چند وقت پیشم Design Director سانتا مونیکا در مورد یه سری بخش های SF V حرفیده بود که احتمالاً توی پروژه دخیله :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,040
نام
نـــــــویـــــــــد
SFV کاملا یه برگ برنده محسوب میشه برای PS4 و فکر کنم همه اینو بدونن پس طبیعیه سونی سرمایه گذاری خوبی بکنه واسش
این حرفای Ono هم خیلی خوبه :D

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,697
نام
علی

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
البته پست دوست میکامی بازمون رو اصلاح کنم که ننوشته بازیهایی که ممکنه معرفی بشن، بلکه گفته بازیهایی که با معرفیشون میتونند سالن رو منفجر کنند.

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
این خبرو تو تاپیک های مربوطه هم گذاشتم گفتم اینجا هم بزارم مثل اینکه بیشتر بیننده داره:d
Beyond two souls هفته اینده یعنی 24 نوامبر برای ps4 فقط از طریق دیجیتالی با قیمت 30 دلار(ماشالا چقد سونی خوش اشتهاس:d) عرضه میشه heavy rain هم سال اینده عرضه میشه:(
یک سری تغییرات هم داشته از جمله 1080p شدن بازی و از همه مهمتر ،به نظر من، بعد از تموم کردن بازی میشه به ترتیب از کودکی جودی مثل بچه ادم بازی رو انجام داد:d.گفتن سیستم مبارزات هم بهبود یافته و سختتر شده.
راستی هرکس beyond رو بخره میتونه heavy rain رو با تخفیف وقتی عرضه شد بخره:d
پ.ن: امیدوارم بازی پک فیزیکی هم داشته باشه ولی مطمنا بعد از عرضه heavy rain میشه یعنی سال اینده:(
Beyond: Two Souls Coming to PS4 on Nov. 24th, Heavy Rain Out Next Year ***8211; PlayStation.Blog

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
این سونی حالش خوبه؟ زرتی برداشته ریمستر Beyond رو با DLC بلاد توی یک روز انداخته که چی بشه؟ نمیتونستن یه هفته جابجاش کنند که فروش همدیگه رو ندزدن؟ 8-|

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
beyond چه تحفه ای بود که ریمسترش کردن؟8-|:|
این همه بازی انحصاری درست و حسابی هست ورداشته beyond رو ریمستر کرده...
خدایا خودت یه عقل به اینا بده...

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
این سونی حالش خوبه؟ زرتی برداشته ریمستر Beyond رو با DLC بلاد توی یک روز انداخته که چی بشه؟ نمیتونستن یه هفته جابجاش کنند که فروش همدیگه رو ندزدن؟ 8-|
دیگه انقدر بازی زیاده مجبورن :d من یکی که دیگه نه پول دارم نه وقت، همینجوری هم‌ لیست بازیهایی که اومده و میخوام‌ بخرم داره زیاد میشه :|

So much Greatness in PS :d

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
پ.ن: امیدوارم بازی پک فیزیکی هم داشته باشه ولی مطمنا بعد از عرضه heavy rain میشه یعنی سال اینده:(
Beyond: Two Souls Coming to PS4 on Nov. 24th, Heavy Rain Out Next Year ***8211; PlayStation.Blog

A phsical package containing both games is planned,however,it is looking like a late march 2016 release..
Theses titles were already in development for ps4,guessing the heavy rain title brought a few problems to the table,hence the late release of it.I think both titles were planned for a christmas release…

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر