مراسم PlayStation Experience در دسامبر

بهترین کنسول سونی از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    411

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,089
نام
آریا
سلام!

pssuoqk55u6d6hp63df0.jpg

سونی تصمیم دارد در روزهای 6 و 7 دسامبر مراسمی عظیم را تحت عنوان PlayStation Experience برگزار کند. این مراسم از مدتی پیش در دست طراحی بوده و اینک همزمان با 20 سالگی PlayStation در بهترین زمان ممکن شاهد آن خواهیم بود.
افراد 18 سال به بالا برای شرکت در PlayStation Experince می توانند با پرداخت 50 دلار برای یک روز (90 دلار برای دو روز) به محل برگزاری مراسم در لاس وگاس واقع در نوادا رفته و از بخش های مختلفی لذت ببرند. تجربه انواع بازی های پلتفورم های PlayStation، نشست های متنوع، ملاقات با تعدادی از بهترین بازیسازان این صنعت، بدست آوردن آیتم های مختلف و شانس خرید وسایل کلکسیونی کمیاب از استودیوهای مختلف جزو برنامه های این مراسم خواهد بود. در کنار این ها، حاضرین می توانند به صورت اختصاصی اولین نمایش بعضی عناوین سال 2015 را شاهد باشند.
PlayStation Blog نیز در تاریخ ذکر شده به پوشش مراسم پرداخته و گزارش هایی برای افرادی که نمی توانند در مراسم شرکت کنند، ارائه خواهد داد.

موفق باشین!

ویرایش:

Saturday, December 6th

10:00am PlayStation Experience keynote
11:30am Dying Light live gameplay
12:00pm Destiny: The Dark Below gameplay
12:30pm Virtual Reality: A New Era for Games (live panel
1:30pm The Tomorrow Children live gameplay
2:00pm God of War: Retrospective (live panel excerpt
2:30pm World Wide Studios Town Hall (live discussion
3:00pm No Man’s Sky gameplay and discussion
3:300pm The Journey of Diablo III on PS4 (live panel excerpt
4:00pm Tearaway Unfolded PS4 live gameplay
4:30pm LittleBigPlanet 3 Community Creations
5:00pm Inside the Dev Studio (live panel

Sunday, December 7th

10:30am Opening welcome and recap with special guests
11:00am The Witness live gameplay
11:30am Grim Fandango Remastered live gameplay
12:00pm The Tomorrow Children live gameplay
12:30pm Prototype to Product (live panel excerpt
1:00pm Lara Croft & The Temple of Osiris live gameplay
1:30pm World Wide Studios Town Hall (live discussion
2:00pm Far Cry 4: From the Developer’s Mind to the Gamer (live panel excerpt
2:30pm Amplitude live gameplay
3:00pm Tearaway: How Media Molecule Built a Living Papery World
4:00pm Secret Mystery Game live gameplay
4:30pm Axiom Verge live gameplay

5:00pm Story Time (live panel

آخرین ویرایش:

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,784
نام
علی
خب اومدم بگم که من هم راضیم اون هم شدید! به قدری نمایش های مختلفی داشتیم که هر کی راضی نبوده یا اونوری بوده یا اینکه انتظاراتش زیادی بالا بوده!:d
البته تنها نکته ای که میشه منفی دونستش این بود که در پایان کنفرانس بایستی یک AAA بزرگ معرفی میشد! د لعنتی ها همون گاد آوار همونجا بمب میشد دیگه:|
وایییییی که چقدر ابهت داشت آنچارتد ۴! چقدر گیم پلی پخته تر و جذاب تر و پر مکانیک تر از قبل شده بود و چه گرافیکی داشت اون هم گرافیک PRE ALPHA بازی! همین گرافیک فک برانداز بود وای به اون بیلد نهایی و گرافیکی که چیزی در حدود ۱ سال می تونن روش کار کنن! دیگه عنوانی که خود بروس گفته بود از ساختش خیلی لذت می بره و کلی ایده براش دارن چی میشه خدا می داند!
اردر و UNTIL DOWN هم خیلی خیلی خوب بودن و بلود بورن هم که دیگه نیازی به تعریف نداره!
آمار بازی ها از دستم در رفته ولی به قدری بازی های جذاب و متنوعی نمایش داده شد که لذت نبردن از اونها کار سختیه!
هر چند که قبلا لیک شد ولی انحصاری کنسولی بودن استریت فایتر چیز کمی نیست که به سادگی از کنارش گذشت! قابلیت کراس پلی بودنش هم که ارزش هاش رو صد چندان می کنه!
نسخه ی غربی یاکوزا هم خبر فوق العاده ای بود و بازی دیوید جفی رو هم پیشنهاد می کنم دست کم نگیرید!
جشن تولد با شکوهی بود:x

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
این صحنه ورود اسکوار از اون صحنه ها بود که 5 سال بعد داریم در موردش صحبت میکنیم که چجوری دهن چند هزار نفر رو سرویس کرد :|

-----------------------------

آخرین آمار و شلوغ ترین آمار دیشب رو خدمتتون میدم :D

hhul9k53o0t18svpjywr.png

دقیقا اواسط کنفرانس بود :D

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
کل مراسم یه طرف این صحنه یه طرف :| اپیک فیل به تمام معنا شدیم
d8clcicfihuoevs91l6z.gif

باید بچه های عمه اون کسی که این برنامه ش بود رو تست DNA گرفت ازشون! احتمال خرابی عمه یارو خیلی زیاده.
من از زمان PS3 توی کف این Remake هستم و دیگه کاملا امیدم رو از دست دادم.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
دوستان این گیم اسپات باز حرف زیادی و بی منطقی زده راجب اردر همه اکثر ابهامی که راجب این بازی داشتن رفع شده بعد این وسط ...

وقتی که به هیلو کالکشن بخاطر یک ایراد 4 نمره کم کرده احساس میکنم به اردر 3 به زور بده!!!

بخدا زیر 7.5 نمره بده به شخصه یه حال حسابی میگیرم
واقعا لذت مي برم بر و بچ فكر مي كنن بازي رو بهتر از كسي كه تا حالا چند بار demoاش رو بازي كرده مي شناسن، جلو جلو هم امتياز سفارش ميدن. شما با ديدن يه قسمت 5 دقيقه اي اونم خيلي معمولي نتيجه گرفتي min امتياز 7.5 هست؟ اونجا كه ai بازي چت زد فكر كنم به اين نتيجه رسيدي!

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
562
واقعا لذت مي برم بر و بچ فكر مي كنن بازي رو بهتر از كسي كه تا حالا چند بار demoاش رو بازي كرده مي شناسن، جلو جلو هم امتياز سفارش ميدن. شما با ديدن يه قسمت 5 دقيقه اي اونم خيلي معمولي نتيجه گرفتي min امتياز 7.5 هست؟ اونجا كه ai بازي چت زد فكر كنم به اين نتيجه رسيدي!

من امتیاز ندادم بهش ولی میدونم زیر این عددی گه گفتم حقش نیست هر چی که باشه

پس چرا همه استقبال کردن ؟؟ غیر گیم اسپات هم بودن تجربه کردن ign و ... چرا ایرادی که گیم اسپات گرفته نگرفتن؟؟ ign که خودش قبلا قطع امید کرده بود ولی با این دمو خیلی امیدوار شد کلی تعریف کرد نه تنها ign بلکه خیلی از منتقدای دیگه از اون طرف خیلی از گیمرا هم که امیدی نداشتن خوششون اومده حالا این وسط کی حرفش درستر؟

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
یه سری هم بزنیم به GAME INFORMER و منتقدهاش.

اول از همه برنده ی نمایش PSE رو UNTIL DAWN و TO1886 انتخاب کرده .

Until Dawn : یک پیش نمایش ارائه داده که منتقدش هایپو شوک از سرو روی متناش میباره :d.

untildawnpreview61012613.jpg

9g5kcsh6n28tn9tqwwob.jpg

تعریفو تمجید شده از گیم پلی و سیستم مبارزات جدید . مخصوصا melee combat

TheOrderPSX-610.jpg

به شدت نه فقط GI ، بلکه استودیوهای خبری دیگه به دنبال Barlog ن :d ولی گموگور کرده خودشو . RETWEET فقط از سانتا برای فکر کنم همه ی خبرگزاریها شده که به صفحه Barlog برید !! ما بیش از این چیزی نمیتونیم بگیم :d . تیتر مجله ماه بعد GI جور شد :d . خودشو Barlog توی بد دردسری انداخت طرفدارا حداقل یه چند تا کانسپت میخوان .

z3xqhout9i08wy8b6mu1.jpg

PSXGoWSweater-610.jpg

در جریان همایش عنوان زیر برای PS3 و VITA معرفی شد و هفته بعد روی PSN ه .

xmmn06puy8yjmmavk1se.jpg

un9mf7poijv9uoprj5zn.jpg

یک مصاحبه مفصل داشته GI با سازنده MK . زحمتش با خبرنگاران عزیز

MKXScorpion-610.jpg

در مورد برادر بزرگتر نیتن هم احتمالاتی در نظر گرفته که تا مصاحبه کامل فعلا اطلاعات ناقصه .

unchartedbro1.jpg

Planetside 2 برای داشتن نسخه بتاش باید ثبت نام کنید .

ps4planetsidebeta_610.jpg

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,089
نام
آریا
مثل اینکه صف های The Order طولانی تر از بقیه بازی ها هست. البته این پست هایی که الآن دارم میبینم برای چند ساعت پیش هست و نمیدونم در حال حاضر اوضاع چطوریه، ولی یه نفر توی Neogaf گفته بود تا حالا صف به این عریض و طویلی ندیده و امیدواره زودتر بهش نوبت برسه! :D بعدش هم نوشته بود با هر کی حرف زدم از بازی خوشش اومده.
Weerasuriya هم توی Twitter نوشته بود صف این بازی از بقیه طولانی تر هست و این عکس رو گذاشته بود:

امیدوارم بازی موفق ظاهر بشه. حالا چیز خیلی خفنی نشد هم مهم نیست، ولی دیگه در حدی هم نباشه که فروشش برای ساخت نسخه دوم هم کافی نباشه! واقعاً حیفه که این اتمسفر و جو فوق العاده هدر بره. اگه یه گیم پلی مناسب (حالا عالی هم نه) داشته باشه و فروش خوبی بدست بیاره، میتونن توی نسخه بعدی با تجربه بیشتر روش کار کنن و خیلی بهبودش بدن.

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
562
مثل اینکه صف های The Order طولانی تر از بقیه بازی ها هست. البته این پست هایی که الآن دارم میبینم برای چند ساعت پیش هست و نمیدونم در حال حاضر اوضاع چطوریه، ولی یه نفر توی Neogaf گفته بود تا حالا صف به این عریض و طویلی ندیده و امیدواره زودتر بهش نوبت برسه! :D بعدش هم نوشته بود با هر کی حرف زدم از بازی خوشش اومده.
Weerasuriya هم توی Twitter نوشته بود صف این بازی از بقیه طولانی تر هست و این عکس رو گذاشته بود:

امیدوارم بازی موفق ظاهر بشه. حالا چیز خیلی خفنی نشد هم مهم نیست، ولی دیگه در حدی هم نباشه که فروشش برای ساخت نسخه دوم هم کافی نباشه! واقعاً حیفه که این اتمسفر و جو فوق العاده هدر بره. اگه یه گیم پلی مناسب (حالا عالی هم نه) داشته باشه و فروش خوبی بدست بیاره، میتونن توی نسخه بعدی با تجربه بیشتر روش کار کنن و خیلی بهبودش بدن.

فروشش رو شک نکن دوست عزیز موفق میشه به هر حال الان تو پیشفروش آمریکا اوله میتونید (البته تا چند هفته چون احتمالش هست که بتمن بزنه بالا) از اون طرف چیزی حدود 140 هزار پیشفروش داشت با اینکه تقریبا دوماه مونده.
قطعا با این نمایشی که داشته خیلی ها میان سمتش

sina 4

کاربر سایت
May 14, 2014
171
[
آخرین آمار و شلوغ ترین آمار دیشب رو خدمتتون میدم :D

hhul9k53o0t18svpjywr.png

دقیقا اواسط کنفرانس بود :D

wp_ss_20141206_0004.png

البته من ۲۹۰ هم دیدم گفتم زیاد تر بشن عمس بگیرم که دیگه کم شد....

-----------------
آقا من دوباره کنفرانس رو که دیدم نظرم عوض شد، واسه من بهترین بخش کنفرانس until dawn بود، اصلا ازشون انتظار نداشتم... خدا رو شکر داوودینا یه همکار و رفیق خوب پیدا کردن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر