مراسم PlayStation Experience در دسامبر

بهترین کنسول سونی از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    411

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,068
نام
آریا
سلام!

pssuoqk55u6d6hp63df0.jpg

سونی تصمیم دارد در روزهای 6 و 7 دسامبر مراسمی عظیم را تحت عنوان PlayStation Experience برگزار کند. این مراسم از مدتی پیش در دست طراحی بوده و اینک همزمان با 20 سالگی PlayStation در بهترین زمان ممکن شاهد آن خواهیم بود.
افراد 18 سال به بالا برای شرکت در PlayStation Experince می توانند با پرداخت 50 دلار برای یک روز (90 دلار برای دو روز) به محل برگزاری مراسم در لاس وگاس واقع در نوادا رفته و از بخش های مختلفی لذت ببرند. تجربه انواع بازی های پلتفورم های PlayStation، نشست های متنوع، ملاقات با تعدادی از بهترین بازیسازان این صنعت، بدست آوردن آیتم های مختلف و شانس خرید وسایل کلکسیونی کمیاب از استودیوهای مختلف جزو برنامه های این مراسم خواهد بود. در کنار این ها، حاضرین می توانند به صورت اختصاصی اولین نمایش بعضی عناوین سال 2015 را شاهد باشند.
PlayStation Blog نیز در تاریخ ذکر شده به پوشش مراسم پرداخته و گزارش هایی برای افرادی که نمی توانند در مراسم شرکت کنند، ارائه خواهد داد.

موفق باشین!

ویرایش:

Saturday, December 6th

10:00am PlayStation Experience keynote
11:30am Dying Light live gameplay
12:00pm Destiny: The Dark Below gameplay
12:30pm Virtual Reality: A New Era for Games (live panel
1:30pm The Tomorrow Children live gameplay
2:00pm God of War: Retrospective (live panel excerpt
2:30pm World Wide Studios Town Hall (live discussion
3:00pm No Man’s Sky gameplay and discussion
3:300pm The Journey of Diablo III on PS4 (live panel excerpt
4:00pm Tearaway Unfolded PS4 live gameplay
4:30pm LittleBigPlanet 3 Community Creations
5:00pm Inside the Dev Studio (live panel

Sunday, December 7th

10:30am Opening welcome and recap with special guests
11:00am The Witness live gameplay
11:30am Grim Fandango Remastered live gameplay
12:00pm The Tomorrow Children live gameplay
12:30pm Prototype to Product (live panel excerpt
1:00pm Lara Croft & The Temple of Osiris live gameplay
1:30pm World Wide Studios Town Hall (live discussion
2:00pm Far Cry 4: From the Developer’s Mind to the Gamer (live panel excerpt
2:30pm Amplitude live gameplay
3:00pm Tearaway: How Media Molecule Built a Living Papery World
4:00pm Secret Mystery Game live gameplay
4:30pm Axiom Verge live gameplay

5:00pm Story Time (live panel

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,240
نام
ماکان
حالا یکی از بازی هایی که من بشدت دوست دارم شماره جدیدش ساخته بشه حضرت Folklore هست! Folklore یکی از بدیع و جالب ترین تجربه های دوران گیمری من بود. کارگردانی هنری بی نظیر و گرافیگ بصری بشدت جالب، محیط و اتمسفر زیبا سورئال کابوس وار، داستان مرموز و فوقالعاده هیجان انگیز، شخصیت های احمق و بامزه، گیم پلی نو (استفاده از موشن سنسور دسته) و صد البته موسیقی فوق شاهکار بازی که من هنوزم که هنوزه گوش میدمش. یعنی همین الانم که دارم اینارو مینویسم مشغول گوش دادن به قطعه فوق محشر Under the Falling Star هستم. بعدشم نوبت Visited Tragedy هست.

Folklore در یک کلام یک بازی نو و جالب بود. از همه نظر. البته بی ایراد و اشکال هم نبود. همه در مجموع میتونست هر گیمری رو با هر سلیقه ای ساعت ها سرگرم کنه. و من خیلی Folklore رو دوست داشم. و صد افسوس که در استیدو سازندش یعنی Game Republic تخته شد...

نکته جالب Folklore برای کسایی که هم ایشون رو بازی کردن و هم هری پاتر رو خوندن این بود که میتونستن تمام موجودات جادویی دنیای هری پاتر رو به صورت Soul توی این بازی ببینن. از موجودات محبوب من یعنی هینکی پانک ها گرفته (که هری پاتر تو سال سوم سر کلای پرفسور لوپین انهارو شکست میداد) تا بوگ آ بوو های خنگ و احمق که ترکیبی از جغد و خرس و غولن!:D

نکته جالب دیگه در مورد Game Republic‌ اینه که بعد از منحل شدنشون تقریبا همشون تو استدیو Tango Gameworks دوباره کنار هم جمع شدن. یعنی استدیو شینجی میکامی!:D پس نباید تعجب کرد که ن فضای عجیب و سورئال The Evil Within از کجا در امده!:D واقعا خیلی حیف و خیلی افسوس که استدیو سازنده SHadow Hunters (یکی از بهترین برد گیم ها)، Genji و همین Folklore بخاطر ساختن بازی های مزخرفی مثل Knights Contract برای همیشه درش تخته شد و سونی هم به فکر این نیفتاد که حداقل اعضای این استدیو رو بیاره سمت خودش تا بتونه در آینده این بازی های بزرگ رو دوباره زنده کنه.

bjwl3x1xzdd0kmfwtnv6.jpg

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
میترسم این همه اشاره به کرش میشه آخرش بیان بگن داشتیم خاطرات رو مرور میکردیم و... ولی یه سری بازی ها رو همون دستگاه معنی پیدا میکنه که بازیش کنی، خاطرات قبلیت مرور بشه با بازی جدید. مثلا وقتی می خوای ماریو بازی کنی اسم نینتندو جلوی چشمت باشه یا هیلو رو اکس باکس .

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,868
نام
میلاد
سلام
sad-smiley.gif
:bighug::d
خوبید؟:dمارو نمیبینید خوشید؟:d
طبق قولی که به پیمان داده بودم قرار شده بود برای مراسم برگردم سایت و یکی دو روز باشم و دوباره برم... و از اونجایی که عزیز دلم که خودتون میدونید چی رو میگم :d (uncharted :d) فکر کنم نمایش داره واجب بود بیام...
این عکس رو دیدم داشتم سکته میکردم :d
x1o177g4ajwk0jl21nm0.png
در ضمن , تا اونجایی هم که بتونم تریلر های مراسم رو قرار میدم :bighug:
تاپیکش رو هم الان میزنم ...
...
این هم تاپیک تریلر :
http://forum.bazicenter.com/thread93868/#post3560376

آخرین ویرایش:

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,345
نام
امیرعلی
این تاپیک عالیه!...نه از نظر اطلاعات مراسم و این چیزا فقط به خاطر مرور خاطره های شیرین قدیما...خیلی خیلی احساس خوبی بهم دست داد وقتی بعضی پست ها رو دیدم.
امیدوارم crash برگرده و خاطرات گذشته رو زنده کنه.

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
بـه این تاپیک ربط نداره اما باید گفت
crysmiley2.gif
:d

I spoke to an insider at Rockstar
who confirmed that Rockstar is indeed developing a sequel to Red Dead Redemption for PS4 - Xbox One

Don’t have a lot of concrete details but expect co-op to be integrated and focused on

این پست چگالی تاپیک رو برد بالا .صفحه ای که این پست ارسال شده بسیار سنگین تر از صفحات دیگه بالا میاد :D
--------------------------
بهترین کنسول هم PS1ـه به خاطر MGS1 . من از این بازی به بعد فهمیدم که یک بازی میتونه حرفی،نکته‌ای،بیانی باشته باشه

گری فاکس،سایکو منتیس،اون فریاد سسسسنیک کمپل،اون مجاری های هوا،شادو موسس...نمیاد دیگه اون روزا که :D

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,868
نام
میلاد

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام