مراسم PlayStation Experience در دسامبر

بهترین کنسول سونی از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    411

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,089
نام
آریا
سلام!

pssuoqk55u6d6hp63df0.jpg

سونی تصمیم دارد در روزهای 6 و 7 دسامبر مراسمی عظیم را تحت عنوان PlayStation Experience برگزار کند. این مراسم از مدتی پیش در دست طراحی بوده و اینک همزمان با 20 سالگی PlayStation در بهترین زمان ممکن شاهد آن خواهیم بود.
افراد 18 سال به بالا برای شرکت در PlayStation Experince می توانند با پرداخت 50 دلار برای یک روز (90 دلار برای دو روز) به محل برگزاری مراسم در لاس وگاس واقع در نوادا رفته و از بخش های مختلفی لذت ببرند. تجربه انواع بازی های پلتفورم های PlayStation، نشست های متنوع، ملاقات با تعدادی از بهترین بازیسازان این صنعت، بدست آوردن آیتم های مختلف و شانس خرید وسایل کلکسیونی کمیاب از استودیوهای مختلف جزو برنامه های این مراسم خواهد بود. در کنار این ها، حاضرین می توانند به صورت اختصاصی اولین نمایش بعضی عناوین سال 2015 را شاهد باشند.
PlayStation Blog نیز در تاریخ ذکر شده به پوشش مراسم پرداخته و گزارش هایی برای افرادی که نمی توانند در مراسم شرکت کنند، ارائه خواهد داد.

موفق باشین!

ویرایش:

Saturday, December 6th

10:00am PlayStation Experience keynote
11:30am Dying Light live gameplay
12:00pm Destiny: The Dark Below gameplay
12:30pm Virtual Reality: A New Era for Games (live panel
1:30pm The Tomorrow Children live gameplay
2:00pm God of War: Retrospective (live panel excerpt
2:30pm World Wide Studios Town Hall (live discussion
3:00pm No Man’s Sky gameplay and discussion
3:300pm The Journey of Diablo III on PS4 (live panel excerpt
4:00pm Tearaway Unfolded PS4 live gameplay
4:30pm LittleBigPlanet 3 Community Creations
5:00pm Inside the Dev Studio (live panel

Sunday, December 7th

10:30am Opening welcome and recap with special guests
11:00am The Witness live gameplay
11:30am Grim Fandango Remastered live gameplay
12:00pm The Tomorrow Children live gameplay
12:30pm Prototype to Product (live panel excerpt
1:00pm Lara Croft & The Temple of Osiris live gameplay
1:30pm World Wide Studios Town Hall (live discussion
2:00pm Far Cry 4: From the Developer’s Mind to the Gamer (live panel excerpt
2:30pm Amplitude live gameplay
3:00pm Tearaway: How Media Molecule Built a Living Papery World
4:00pm Secret Mystery Game live gameplay
4:30pm Axiom Verge live gameplay

5:00pm Story Time (live panel

آخرین ویرایش:

old_ashkan

کاربر سایت
Jul 17, 2014
140
نمیخوام جو منفی بدم حتما بازی هایی معرفی میشه و سوپرایز هایی است نه در حد کرش و .....
والا یه دمو گیمپلی از آنچارتد 4 واسه ترکوندن یه E3 و بازیا توش بسه
از همین تریبون اعلام میکنم 50 تا انحصاری در حد خدا هم معرفی بشه بعد دمو آنچارتد همش از یادتون میره و به طرز وحشتناکی همه رو از کنار خودش محو میکنه
کتاب علامتگذاری(بوکمارک) :D شود

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
نمیخوام جو منفی بدم حتما بازی هایی معرفی میشه و سوپرایز هایی است نه در حد کرش و .....
والا یه دمو گیمپلی از آنچارتد 4 واسه ترکوندن یه E3 و بازیا توش بسه
از همین تریبون اعلام میکنم 50 تا انحصاری در حد خدا هم معرفی بشه بعد دمو آنچارتد همش از یادتون میره و به طرز وحشتناکی همه رو از کنار خودش محو میکنه
کتاب علامتگذاری(بوکمارک) :D شود

جو منفی نیست ... حقیقته قرار نیست اتفاق سوپر نچرالی تو این مراسم بیفته

چیزی که تو این مراسم حیاتیه ... بالاخره تکلیف ویتا رو معلوم میکنه ... ببینیم بازی هایی که این یکی دو ساله براش در حال ساخت بود معرفی میشه ... یا اینکه میرن برای ps4

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
رااستی دوستان کلا این همایش چند روزه هست؟!

6 و 7 دسامبر پس میشه 2 روز. البته 5ـم هم TGA رو داریم پس نهایتا میشه 3 روز کاملا گیم محور :D

یه تریلر خالی بندی هم نشون بدن راضی ایم :D

یکی دیگه توی Gaf ادعا کرده که قبل از E3 یه لیستی به دستش رسیده که توش LBP3, Journey PS4, Gundam Breaker 2, Unfinished Swan PS4, و Final Fantasy 7 وجود داشته. میگه مطمئن نیست که بازی وجود داره یا نه ولی خب حداقل تمام بازی های دیگه ای که توی لیست بودن معرفی شدن و فقط همین FF VII باقی مونده.

از اون طرف Verendus هم قبلا گفته بود که Final Fantasy VII Remake رو با چشمای خودش دیده و بازی در حال ساخته.

به نظرم بازی در حال ساخت هست ولی خب بعید میدونم توی PSE خبری ازش بشه :D

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,342
ای جان کیج:d دوستان مشخص شده که بازی جدید کیج تو مراسم حضور داره یا نه؟ به خدا به یه تیزر سی ثانیه ای راضیم!!!
پ. ن:امیدوارم بازیش هر چی هست دوباره به ناحق بهش ظلم نشه.

به نظرم فرقهای خیلی خیلی خیلی خیلی مهمی بین بازی و فیلم هست , نمیخوام بگم که بازیهایی که بیشتر شبیه فیلم هستند تا بازی , خوب هستند یا بد اما عده ای هستند که از این نوع بازی های چندان خوششون نمیاد , شاید به این خاطر که مثلا فکر میکنند گیم پلی قائدتا مهمترین بخش اکثر بازی ها باید باشه. اینکه شما میگید به ناحق بهش ظلم شد رو من قبول ندارم تقریبا و حداقل یکی از مهمترین علت هاش رو هم گفتم .
ممنون

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,320
نام
ماکان
به نظرم بازی در حال ساخت هست ولی خب بعید میدونم توی PSE خبری ازش بشه
:biggrin1:

:D بیخیال بابا!:D

شماها زیاد یادتون نمیاد، اما ان قبلنا، یعنی بعد از E3 کذایی 2005 به انور تقریبا هروقت صحبت معرفی یه پروژه خفن میشد ما پیش بینی میکردیم قراره FFVII Remake رونمایی بشه. هیچ ایده ای ندارید که چندبار اپیک فیل شدیم!:D این شد که کلا از فکر و خیال این بازی امدیم بیرون. به قول کیتاسه یه سری بازی ها بهتره که خاطره بمونن. البته کیتاسه منظورش از این جمله دقیقا خود FFVII بود و رسما گفت SE عمرا این بازی رو ریمیک نمیکنه چون بی نهایت سخت و هزینه بر و ریسکی هست که البته کاملا هم حرفش درسته. خلاصه اینکه همون بیخیال!:D

majidsnake

کاربر سایت
Oct 22, 2013
243
نام
MAjID
به نظرم فرقهای خیلی خیلی خیلی خیلی مهمی بین بازی و فیلم هست , نمیخوام بگم که بازیهایی که بیشتر شبیه فیلم هستند تا بازی , خوب هستند یا بد اما عده ای هستند که از این نوع بازی های چندان خوششون نمیاد , شاید به این خاطر که مثلا فکر میکنند گیم پلی قائدتا مهمترین بخش اکثر بازی ها باید باشه. اینکه شما میگید به ناحق بهش ظلم شد رو من قبول ندارم تقریبا و حداقل یکی از مهمترین علت هاش رو هم گفتم .
ممنون
خب این سبک بازی سازی کیجه و تازه گیم پلی این بازی از HR هم کامل تر بود و وقتی اون هجمه علیه ش شروع شد فکر کردم یه فیلمه که توش دکمه میزنیم ولی بعد تجربه ش غرق در بازی شدم چون فوق العاده استثنایی و خاص بود. درسته گیم پلی محدودش از ارزش بازی کم میکرد ولی نه دیگه انقدر! و اگه بخوایم به اون نقدها توجه کنیم پس بازی های تل تیل هم باید نهایت3 بگیره.

پ. ن: ایکاش این بروبکس تو مراسم باشن:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
یکی دیگه توی Gaf ادعا کرده که قبل از E3 یه لیستی به دستش رسیده که توش LBP3, Journey PS4, Gundam Breaker 2, Unfinished Swan PS4, و Final Fantasy 7 وجود داشته. میگه مطمئن نیست که بازی وجود داره یا نه ولی خب حداقل تمام بازی های دیگه ای که توی لیست بودن معرفی شدن و فقط همین FF VII باقی مونده.

از اون طرف Verendus هم قبلا گفته بود که Final Fantasy VII Remake رو با چشمای خودش دیده و بازی در حال ساخته.

به نظرم بازی در حال ساخت هست ولی خب بعید میدونم توی PSE خبری ازش بشه :D

دقیقاً نکته همینجاست که هر چی محدودیت روی نسل قبل بود الان نیست :D یعنی اون پس زمینه های عکس مانند و رئال بازی رو بخوان ریل تایم هم پردازش کنن هیچ محدودیتی ندارن (نمونه ی زندش همین XV) :D

خلاصه امیدواریم این بحث هایی که پیرامون یه IP قدیمی هست به FF VII ختم بشه :D

@ ماکان

اینا توی فکرش هستن اصن شک نکن :D فقط خود پروسه ی کار هست که دوشواری داره و گرنه بالاخره یه روزی میاد :D
همین الان دارن از G-Bike نون میخورن ! اونم بعد از گذشت چند سال از عمر بازی !!!! :D

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,952
نام
malek
برادر داداش به قول بچه ها E3 هر سال میاد و میره ولی سالگرد 20 سالگی فقط یکبار پیش میاد بعدش میره برای سالگرد 30 ساگی :D

اصولا واسه مراسم سالگرد از ایام گذشته صحبت میکنن و یادش بخیر میگن و کیک میخورن و هدیه میگیرن:d
حالا ملت میخان سونی واسشون هدیه بده اونم در حد E3+++

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
خب این سبک بازی سازی کیجه و تازه گیم پلی این بازی از HR هم کامل تر بود و وقتی اون هجمه علیه ش شروع شد فکر کردم یه فیلمه که توش دکمه میزنیم ولی بعد تجربه ش غرق در بازی شدم چون فوق العاده استثنایی و خاص بود. درسته گیم پلی محدودش از ارزش بازی کم میکرد ولی نه دیگه انقدر! و اگه بخوایم به اون نقدها توجه کنیم پس بازی های تل تیل هم باید نهایت3 بگیره.

پ. ن: ایکاش این بروبکس تو مراسم باشن:d

نمیدونم منظورتون کدوم عنوانه ولی اگر Beyond: Two Souls , باید بگم اصلا اسم Beyond: Two Souls رو با شاهکاری مثل HR اوردن خودش یه گناه کبیره هست! چه برسه به اینکه کاملتر هم باشه :d

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
یکی از اینسایدر های معتبر نئوگف (که چند تا عکس مربوط به IP جدید Guerrilla رو لیک کرده بود) ادعا کرده یه بازی مرتبط با FF7 (ریمیک احتمالا :D) در حال ساخت است و توی لیست E3 بوده اما معرفی نشده و اینا :D
NeoGAF - View Single Post - Gematsu: Sony to hold Playstation Experience event in December

شما باور نکنید و زیاد هایپ نشید، اما من باور می کنم و به شدت منتظر تجدید میثاق با بانو Aerith (و نا امید شدن :D) هستم :D

Edit:
Beaten آقا، Beaten :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر