مراسم PlayStation Experience در دسامبر

بهترین کنسول سونی از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    411

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,090
نام
آریا
سلام!

pssuoqk55u6d6hp63df0.jpg

سونی تصمیم دارد در روزهای 6 و 7 دسامبر مراسمی عظیم را تحت عنوان PlayStation Experience برگزار کند. این مراسم از مدتی پیش در دست طراحی بوده و اینک همزمان با 20 سالگی PlayStation در بهترین زمان ممکن شاهد آن خواهیم بود.
افراد 18 سال به بالا برای شرکت در PlayStation Experince می توانند با پرداخت 50 دلار برای یک روز (90 دلار برای دو روز) به محل برگزاری مراسم در لاس وگاس واقع در نوادا رفته و از بخش های مختلفی لذت ببرند. تجربه انواع بازی های پلتفورم های PlayStation، نشست های متنوع، ملاقات با تعدادی از بهترین بازیسازان این صنعت، بدست آوردن آیتم های مختلف و شانس خرید وسایل کلکسیونی کمیاب از استودیوهای مختلف جزو برنامه های این مراسم خواهد بود. در کنار این ها، حاضرین می توانند به صورت اختصاصی اولین نمایش بعضی عناوین سال 2015 را شاهد باشند.
PlayStation Blog نیز در تاریخ ذکر شده به پوشش مراسم پرداخته و گزارش هایی برای افرادی که نمی توانند در مراسم شرکت کنند، ارائه خواهد داد.

موفق باشین!

ویرایش:

Saturday, December 6th

10:00am PlayStation Experience keynote
11:30am Dying Light live gameplay
12:00pm Destiny: The Dark Below gameplay
12:30pm Virtual Reality: A New Era for Games (live panel
1:30pm The Tomorrow Children live gameplay
2:00pm God of War: Retrospective (live panel excerpt
2:30pm World Wide Studios Town Hall (live discussion
3:00pm No Man’s Sky gameplay and discussion
3:300pm The Journey of Diablo III on PS4 (live panel excerpt
4:00pm Tearaway Unfolded PS4 live gameplay
4:30pm LittleBigPlanet 3 Community Creations
5:00pm Inside the Dev Studio (live panel

Sunday, December 7th

10:30am Opening welcome and recap with special guests
11:00am The Witness live gameplay
11:30am Grim Fandango Remastered live gameplay
12:00pm The Tomorrow Children live gameplay
12:30pm Prototype to Product (live panel excerpt
1:00pm Lara Croft & The Temple of Osiris live gameplay
1:30pm World Wide Studios Town Hall (live discussion
2:00pm Far Cry 4: From the Developer’s Mind to the Gamer (live panel excerpt
2:30pm Amplitude live gameplay
3:00pm Tearaway: How Media Molecule Built a Living Papery World
4:00pm Secret Mystery Game live gameplay
4:30pm Axiom Verge live gameplay

5:00pm Story Time (live panel

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
اولا احتمال اینکه گیرز انحصاری سونی بشه یک درصد بود! بعد اون 100 میلیونی که سونی به قول شما حروم سانتا کرد، باعث شد یکی بهترین H&Sها رو برای پلتفرمای PS خلق کنن. PS4 کمودی تو شوتر نداره.

پس اون بازی که یه ماه قبل e3 کنسل شد به دست شما رسید بازیش کردید دیگه ... خوب بود ...؟؟ پس h&s بوده !!!

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
Killzone کجا تموم شده هنوز منتظر نسخه چهارم هستیم :d

منتظر نباشی بهتره /:)
تیم KZ2/KZ3 دارن newip میسازن و انشالله اگه موفق بشه دیگه سمت KZ4 نمیرن :d حالا اینکه علاقه دارین تیم Shadowfall براتون KZ4 بسازه بحثش جداست :d مطمئناً سری رو به ریشه هاش برمیگردونن 8-|:d

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
دقیقا بعد از نسخه دوم ( حالا بعضی ها با 3 هم حال کردن ) SF یه افتضاح به تمام معنا بود...

شما اصلا sf رو حساب نکن , یه اسپین اف بود :d
کیلزون 3 هم عنوان فوق العاده ای بود درسته از نظر داستان ضعیف بود ولی از نظر گیم پلی فوق العاده بود , کیلزون هیچوقت تموم نمیشه ما هم منتظر نسخه چهارم هستیم این نسل :bighug::d

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
Resistance و Killzone هستند . کدوم کمپانی دوتا شوتر اول شخص انحصاری داره ؟ Resistance رو هم احتمالا با سازنده های جدید میبینیم در اینده .

resistance که تقریبا میشه گفت مرده! احتمال معرفیشم فکر کنم خیلی کم باشه. مخصوصا که تا جایی که شنیدم ip دست اینسامنیاکه!کیلزون قبول دارم.

ماکرو با halo هاش واقعا قوقا کرده! تایتان فال هم که انحصاری ماکرو ئه عالیه.

به نظر من از نظر شوتر شاید تا لان فقط ماکرو خیلی بهتر عمل کرده

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
منتظر نباشی بهتره /:)
تیم KZ2/KZ3 دارن newip میسازن و انشالله اگه موفق بشه دیگه سمت KZ4 نمیرن :d حالا اینکه علاقه دارین تیم Shadowfall براتون KZ4 بسازه بحثش جداست :d مطمئناً سری رو به ریشه هاش برمیگردونن 8-|:d

چیزی که سونی زیاد داره استدیو :d میتونن بدن به کمبریچ که نسخه ویتا کیلزون رو ساخته بود :bighug: یا هر استدیو دیگه ای ولی گیم پلی و اتسمفر کیلزون چیزیه که کمتر دیدم در شوتر های نسل قبل و مطمئنن هیچوقت تموم نمیشه

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
آقا کس دیگه ایی هم مثل من هست که بخواد ساکر پانچ دیگه اینفمس نسازه و یه آی پی جدید یا حتی Sly ـه بعدی رو بسازه ؟ :Dمن اصلا با Infamous حال نمیکنم نمیدونم چرا ( البته کلا با بازی های Open world ـی که RPG نباشن حال نمیکنم :D ) .

همین الان برو سر کوچه یه طناب بخر بیا خونه از لوستر استفاده کن برای حلق آویز کردن خودت اصلا یک لحظه هم شک نکن زود باش که دیر میشه به خودت زمان نده که به این زندگی ادامه بدی .:d چی میگی بابا برای خودت Infamous عالیه به معنی کلمه این infamous first light شاید به خاطر اینکه DLC بود یه جورایی ملت خوششون نیومده باشه اما second son واقعا عالی بود تازه بعدی بهتر هم میشه به خاطر اینکه بیشتر زمانی که برای ساخت و پرورش متور جدید و زمان عرضه بازی و .... داشتن که بازی به سال اول برسونن دیگه تمام الان میتونن بیشتر وقت بزارن برای بهتر کردن حتی خود بازی .;)

همه از بازی جدید خوششون میاد من حتی دوست دارم استدیو های که برای PSP و PSN این چند ساله بازی ساختن هم بیان بازی جدید AAA برای PS4 بسازن که اونها 100% نظریه های عالی برای ساخت بازی دارن اما نه به قیمت اینکه Infamous ساخته نشه بران IP جدید بسازن باید Infamous ساخته بشه اصلا شک نکن .;)

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
شما اصلا sf رو حساب نکن , یه اسپین اف بود :d
کیلزون 3 هم عنوان فوق العاده ای بود درسته از نظر داستان ضعیف بود ولی از نظر گیم پلی فوق العاده بود , کیلزون هیچوقت تموم نمیشه ما هم منتظر نسخه چهارم هستیم این نسل :bighug::d
مشکل هم دقیقا از قسمت 3 و رنگارنگ شدن بازی و عوض شدن گیم پلیش شروع شد ... بازم اونجا قابل تحمل بود ولی تو SF رسما نابود کردن بازی رو ... من که امیدی ندارم :D

- - -ویرایش - - -

همین الان برو سر کوچه یه طناب بخر بیا خونه از لوستر استفاده کن برای حلق آویز کردن خودت اصلا یک لحظه هم شک نکن زود باش که دیر میشه به خودت زمان نده که به این زندگی ادامه بدی .:d چی میگی بابا برای خودت Infamous عالیه به معنی کلمه این infamous first light شاید به خاطر اینکه DLC بود یه جورایی ملت خوششون نیومده باشه اما second son واقعا عالی بود تازه بعدی بهتر هم میشه به خاطر اینکه بیشتر زمانی که برای ساخت و پرورش متور جدید و زمان عرضه بازی و .... داشتن که بازی به سال اول برسونن دیگه تمام الان میتونن بیشتر وقت بزارن برای بهتر کردن حتی خود بازی .;)

همه از بازی جدید خوششون میاد من حتی دوست دارم استدیو های که برای PSP و PSN این چند ساله بازی ساختن هم بیان بازی جدید AAA برای PS4 بسازن که اونها 100% نظریه های عالی برای ساخت بازی دارن اما نه به قیمت اینکه Infamous ساخته نشه بران IP جدید بسازن باید Infamous ساخته بشه اصلا شک نکن .;)
نیاز نیست همچین کاری بکنه ، من هم اصلا از اینفیمس خوشم نمیاد :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,327
نام
امیر حسین
resistance که تقریبا میشه گفت مرده! احتمال معرفیشم فکر کنم خیلی کم باشه. مخصوصا که تا جایی که شنیدم ip دست اینسامنیاکه!کیلزون قبول دارم.

ماکرو با halo هاش واقعا قوقا کرده! تایتان فال هم که انحصاری ماکرو ئه عالیه.

به نظر من از نظر شوتر شاید تا لان فقط ماکرو خیلی بهتر عمل کرده
آیا میدانی چرا Insomniac اومد و Sunset رو انحصاری مایکرو ساخت؟ (یا بهتر بگیم،با ناشری غیر از سونی به توافق رسید؟ )
به خاطر اینکه میخواستن IP مال خودشون باشه! تا الان هم هرچی ساختن(Fuse رو نمیدونم:-" کسی هم براش مهم نیست البته :d ) IP مال خودشون نبوده! Resistance و R&C ، جفتش دست سونی هستن! :d
البته من حق رو به سونی میدم! که بعدا دیگه این اتفاقایی که الان افتاده...نیفته :( Crash...Spyro ... و خیلی چیزای دیگه! :(

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
نیاز نیست همچین کاری بکنه ، من هم اصلا از اینفیمس خوشم نمیاد :biggrin1:

برای تو دیگه شخصا وارد میشیم آدرس بده یکی از بچه ها رو میفرستم به کارت برسه حالا محمد میدونم الان دست به کار شده اما تو رو بیاد یکی بفرستم کار انجام بده برامون که همه راحت کنه.:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
رزیستنس و کیلزون (به جز 2 ـش که هیولایی بود برای خودش) کلاً شوتر های بدرد نخوری هستن :D سونی خیلی راحت بی خیال اینا بشه و یه IP جدید رو (توی همین سبک منظور) استارت بزنه باردهیش به مراتب بیشتر از این دو تا درخت پوسیدس :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر