مراسم PlayStation Experience در دسامبر

بهترین کنسول سونی از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    411

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,089
نام
آریا
سلام!

pssuoqk55u6d6hp63df0.jpg

سونی تصمیم دارد در روزهای 6 و 7 دسامبر مراسمی عظیم را تحت عنوان PlayStation Experience برگزار کند. این مراسم از مدتی پیش در دست طراحی بوده و اینک همزمان با 20 سالگی PlayStation در بهترین زمان ممکن شاهد آن خواهیم بود.
افراد 18 سال به بالا برای شرکت در PlayStation Experince می توانند با پرداخت 50 دلار برای یک روز (90 دلار برای دو روز) به محل برگزاری مراسم در لاس وگاس واقع در نوادا رفته و از بخش های مختلفی لذت ببرند. تجربه انواع بازی های پلتفورم های PlayStation، نشست های متنوع، ملاقات با تعدادی از بهترین بازیسازان این صنعت، بدست آوردن آیتم های مختلف و شانس خرید وسایل کلکسیونی کمیاب از استودیوهای مختلف جزو برنامه های این مراسم خواهد بود. در کنار این ها، حاضرین می توانند به صورت اختصاصی اولین نمایش بعضی عناوین سال 2015 را شاهد باشند.
PlayStation Blog نیز در تاریخ ذکر شده به پوشش مراسم پرداخته و گزارش هایی برای افرادی که نمی توانند در مراسم شرکت کنند، ارائه خواهد داد.

موفق باشین!

ویرایش:

Saturday, December 6th

10:00am PlayStation Experience keynote
11:30am Dying Light live gameplay
12:00pm Destiny: The Dark Below gameplay
12:30pm Virtual Reality: A New Era for Games (live panel
1:30pm The Tomorrow Children live gameplay
2:00pm God of War: Retrospective (live panel excerpt
2:30pm World Wide Studios Town Hall (live discussion
3:00pm No Man’s Sky gameplay and discussion
3:300pm The Journey of Diablo III on PS4 (live panel excerpt
4:00pm Tearaway Unfolded PS4 live gameplay
4:30pm LittleBigPlanet 3 Community Creations
5:00pm Inside the Dev Studio (live panel

Sunday, December 7th

10:30am Opening welcome and recap with special guests
11:00am The Witness live gameplay
11:30am Grim Fandango Remastered live gameplay
12:00pm The Tomorrow Children live gameplay
12:30pm Prototype to Product (live panel excerpt
1:00pm Lara Croft & The Temple of Osiris live gameplay
1:30pm World Wide Studios Town Hall (live discussion
2:00pm Far Cry 4: From the Developer’s Mind to the Gamer (live panel excerpt
2:30pm Amplitude live gameplay
3:00pm Tearaway: How Media Molecule Built a Living Papery World
4:00pm Secret Mystery Game live gameplay
4:30pm Axiom Verge live gameplay

5:00pm Story Time (live panel

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,320
نام
ماکان
با توجه به این همه هایپ و خبر مثل اینکه جدی جدی یه خبرایی هست!:D من کلا از اولش اصلا دید مثبتی نسبت به PSE نداشتم اما الان نظرم یکم عوض شده! سونی باید خیلی خیلی چپش پر باشه که داره این همه سر و صدا راه میندازه! جون با راه افتادن این همه هایپ معرفی یکی دوتا انحصاری هم اصلا کامل نیست! باید کلی چیز جدید نشون بده تا من راضی بشم!:D کرش مرش نمیخوام. کلا دور موارد تخیلی رو خط کشیدم. اما منتظر دیدن پروژه های خود فرست پارتی ها هستم. از جمله بازی داوود و رچت و کلنگ.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
با توجه به این همه هایپ و خبر مثل اینکه جدی جدی یه خبرایی هست!:D من کلا از اولش اصلا دید مثبتی نسبت به PSE نداشتم اما الان نظرم یکم عوض شده! سونی باید خیلی خیلی چپش پر باشه که داره این همه سر و صدا راه میندازه! جون با راه افتادن این همه هایپ معرفی یکی دوتا انحصاری هم اصلا کامل نیست! باید کلی چیز جدید نشون بده تا من راضی بشم!:D کرش مرش نمیخوام. کلا دور موارد تخیلی رو خط کشیدم. اما منتظر دیدن پروژه های خود فرست پارتی ها هستم. از جمله بازی داوود و رچت و کلنگ.

برخلاف تو من همچنان سطح هایپتم به شدت پایینه :D بعد از چند بار هایپ شدن و با کله زمین خوردن اینبار دیگه دم به تله نمیدم. چیز خفنی هم باشه که خوب از شدت هیجان میترکم و لذتش چند برابر میشه واسم، اما نباشه خوب هیچی از دست ندادم :D

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,649

جدیداً نظراتت خیلی تو مخ شده :D ماکان جان بنده هم منتظر پروژه هایی که قول داده بودید هستم :D
از من میشنویت دلتون رو صابون نزنید من دو بار اینکارو کردم و هر دوبارم تا هفته عصبی بودم و .. شماها اینجا سرو صدا راه انداختید سونی بیاد اینجا کف می کنه و سعی می کن یه سوپرایزی چیزی برای شماها جور کنه :D

آخرین ویرایش:

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
یعنی اگه اون چیزایی که توی ذهنتون هست و روتون نمیشه اینجا بگید:-" توی مراسم تحقق پیدا کنه از الان فروش 35 تا 40 میلیونی PS4 رو تا پایان سال 2015 تبریک عرض میکنم خدمتتون:|

گرافیکو!!!
72pw266qjek45nd368gy.jpg

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
یعنی اگه اون چیزایی که توی ذهنتون هست و روتون نمیشه اینجا بگید:-" توی مراسم تحقق پیدا کنه از الان فروش 35 تا 40 میلیونی PS4 رو تا پایان سال 2015 تبریک عرض میکنم خدمتتون:|

گرافیکو!!!
72pw266qjek45nd368gy.jpg

عملا با فیلم فرقی نداره

3ol99ekibn8jx9ycpxuh.jpg

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
Sid Shuman
Senior Manager , Digital Communications at PlayStation

Its Gonna Be Epic ایمـان بیاورید . :d

والا به خدا من از این پست ها برداشت نمیکنم که قراره کلی بازی انحصاری معرفی بشه همشون دارن میگن Epic که مشخصا با حضور اون همه بازیساز و برنامه های که در نظر گرفتن هم در حالت عادی Epic این موضوع به نظرم زیادی خودتون هایپ نکنید من که اصلا برداشت های شما رو از مطالب گفته شده برداشت نکردم تنها پستی که یکم مشکوک میزنه که رک راست صحبت کرده پست قبلی خودت که به نظرم یکم مشکوک میزنه و برای هایپ کردنه فقط .
dpv3n943xbvc0cxb5771.png

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,320
نام
ماکان
برخلاف تو من همچنان سطح هایپتم به شدت پایینه :D بعد از چند بار هایپ شدن و با کله زمین خوردن اینبار دیگه دم به تله نمیدم. چیز خفنی هم باشه که خوب از شدت هیجان میترکم و لذتش چند برابر میشه واسم، اما نباشه خوب هیچی از دست ندادم :D

منم همچنان هایپ لولم صفره منتها نظرم نسبت به کل مراسم عوض شده! من اول فکر میکردم صرفا یه دور همی پر سر و صدا هست برای تبلیغ. اما الان دیگه حداقل باید پذیرفت که PSE خیلی بیشتر از این حرف هاست! منظورم این بود وگرنه منم دیگه حوصله هایپ الکی شدن ندارم. صبر میکنم. اگه واقعا خبری شد که حال میکنم. در غیر این صورت هم هرکی اینجا هایپ بود رو یه هفته ترول میکنم!:D

جدیداً نظراتت خیلی تو مخ شده
:biggrin1:

این من نیستم که تو مخ شده, کارای سونی تو مخه!:D

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,241
نام
محمد
راستی دیوید جفی کجاست خبری ازش نیست ؟ :D
ویرایش :
فهمیدم کجاست :D به احتمال 99 درصد تو مراسم حضور داره چون یکی از پنل ها مختص Gow ـه :
[h=5]God of War Retrospective[/h]Join Santa Monica Studio’s legendary team of one of PlayStation’s most iconic franchises as they talk about the original development and inspiration behind God of War and the creation of Kratos and his origins. Hear never-before-told stories and kick-off the 10-year anniversary of God of War. Panelists to be announced soon.

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
نمیخوام ضد هایپ بازی در بیارم یا چه میدونم منفی باف باشم و از اینجور حرفا، ولی خب خداییش به نظرم دیگه یکم زیادی داریم خودمون رو هایپ میکنیم :D

یه ارتباطی بین توییت 7 نوامبری PlayStation4 Germany با PSE هفتم دسامبری هست :d
f52l2vw52j5bxra4vkd9.jpg
فرهاد حتی اگه اکانت رسمی سونی هم این رو میگفت به نظرم بازم ربطی به PSE نداشت :D نوامبر ماه خیلی خوبیه چون همونطوری که گفته یه عالمه بازی داره منتشر میشه:

Call of Duty Advance Warfare
Assassin's Creed Rouge
Assassin's Creed Unity
Little Big Planet 3
Far Cry 4
Dragon Age Inquisition
Minecraft
Binding of Isaac Rebirth
و ....
:d

دسامبـر مساویـه با معرفیـه یه عالمه انحصاریست :d
معرفی انحصاری =/= بازی انحصاری :D

معرفی انحصاری میتونه از یه خبر خیلی ساده در مورد یه شخصیت جدید MKX یا معرفی یه طراحی جدید برای پیشونی بند Ryu باشه* تــــــــا Bully 2 و HL3 :D
یا یه DLC جدید برای بتمن! نه اینکه بنده خدا DLC هاش کمه
yahoo_22.gif
biggrin1.gif

بازم میگم نمیخوام جو ضد هایپ راه بندازم ولی خب به نظرم یکم توقعاتمون رو پایینتر بیاریم بهتره :D

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
من اگه یه روانپزشک بودم حتما یه سری مطالعات گسترده ای روی روان این میازاکی انجام میدادم. واقعا بشریت شانس آورده که این آدم جنایتکار نشده وگرنه با این هوش و خلاقیتی که داره نسل بشر رو منقرض میکرد. من خیلی صاحب نطر نیستم ولی هر بچه ی دو ساله ای بشینه خوب فکر کنه به این نتیجه میرسه که این آدم هوشش با یه آدم معمولی قابل مقایسه نیست. به مخ کی میرسه آخه یه همچین اسلحه ای طراحی کنه؟:d

BloodborneSawblade-11-150x150.jpg

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
منم با بچه هایی که میگن بهتره توقعات رو پایین نگه داریم موافقم، E3 رو یادتونه؟ همه منتظر Crash و The Last Guardian و هزارتا کوفت و زهرمار رویایی بودیم که حتی یه دونشون هم نشون داده/معرفی نشد؟:d
خیلی بهمون حال بدن یه Gameplay از U4 میبینیم یه تریلر از عنوان انحصاری که Guerilla داره روش کار میکنه و چند تا عنوان الکی مثل Entwined، البته من هنوز منتظرم سونی یه دوتا عنوان JRPG معرفی کنه.....ولی خب....فعلا برای 2015 و اواخر امسال بازی عالی به اندازه کافی توی صف انتظار هستش، با همونا بتونیم Keep up کنیم خیلی مردانگی به خرج دادیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر