مراسم PlayStation Experience در دسامبر

بهترین کنسول سونی از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    411

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,089
نام
آریا
سلام!

pssuoqk55u6d6hp63df0.jpg

سونی تصمیم دارد در روزهای 6 و 7 دسامبر مراسمی عظیم را تحت عنوان PlayStation Experience برگزار کند. این مراسم از مدتی پیش در دست طراحی بوده و اینک همزمان با 20 سالگی PlayStation در بهترین زمان ممکن شاهد آن خواهیم بود.
افراد 18 سال به بالا برای شرکت در PlayStation Experince می توانند با پرداخت 50 دلار برای یک روز (90 دلار برای دو روز) به محل برگزاری مراسم در لاس وگاس واقع در نوادا رفته و از بخش های مختلفی لذت ببرند. تجربه انواع بازی های پلتفورم های PlayStation، نشست های متنوع، ملاقات با تعدادی از بهترین بازیسازان این صنعت، بدست آوردن آیتم های مختلف و شانس خرید وسایل کلکسیونی کمیاب از استودیوهای مختلف جزو برنامه های این مراسم خواهد بود. در کنار این ها، حاضرین می توانند به صورت اختصاصی اولین نمایش بعضی عناوین سال 2015 را شاهد باشند.
PlayStation Blog نیز در تاریخ ذکر شده به پوشش مراسم پرداخته و گزارش هایی برای افرادی که نمی توانند در مراسم شرکت کنند، ارائه خواهد داد.

موفق باشین!

ویرایش:

Saturday, December 6th

10:00am PlayStation Experience keynote
11:30am Dying Light live gameplay
12:00pm Destiny: The Dark Below gameplay
12:30pm Virtual Reality: A New Era for Games (live panel
1:30pm The Tomorrow Children live gameplay
2:00pm God of War: Retrospective (live panel excerpt
2:30pm World Wide Studios Town Hall (live discussion
3:00pm No Man’s Sky gameplay and discussion
3:300pm The Journey of Diablo III on PS4 (live panel excerpt
4:00pm Tearaway Unfolded PS4 live gameplay
4:30pm LittleBigPlanet 3 Community Creations
5:00pm Inside the Dev Studio (live panel

Sunday, December 7th

10:30am Opening welcome and recap with special guests
11:00am The Witness live gameplay
11:30am Grim Fandango Remastered live gameplay
12:00pm The Tomorrow Children live gameplay
12:30pm Prototype to Product (live panel excerpt
1:00pm Lara Croft & The Temple of Osiris live gameplay
1:30pm World Wide Studios Town Hall (live discussion
2:00pm Far Cry 4: From the Developer’s Mind to the Gamer (live panel excerpt
2:30pm Amplitude live gameplay
3:00pm Tearaway: How Media Molecule Built a Living Papery World
4:00pm Secret Mystery Game live gameplay
4:30pm Axiom Verge live gameplay

5:00pm Story Time (live panel

آخرین ویرایش:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
اینم کیک شکلاتی مخصوص آپدیت 2 که مال همین امروزه .

دسته تو حلق همتون :d . شیرین کام باشید

cbfnpp13bcizhpb205ty.jpg

یه چیزی میگم بین خودمون بمونه :d : GTA V توی بخش VISUALS و glimmering یا همون نورپردازی بهتر از ...:d عمل کرده .

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
اینم کیک شکلاتی مخصوص آپدیت 2 که مال همین امروزه .

دسته تو حلق همتون :d . شیرین کام باشید

cbfnpp13bcizhpb205ty.jpg

یه چیزی میگم بین خودمون بمونه :d : GTA V توی بخش VISUALS و glimmering یا همون نورپردازی بهتر از ...:d عمل کرده .

راضیم ازت امیر! :))
فقط چرا رو کیک نوشته pz4 :))
دسته هم که شبیه دسته اجنبیه! :)

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
راضیم ازت امیر! :))
فقط چرا رو کیک نوشته pz4 :))
دسته هم که شبیه دسته اجنبیه! :)
اون Z از عمده . یه جورایی هنرمندانه داره میگه این کنسول Zشه :d . همون تهشه . دسته درست میشه آرین . چارش چند تا گازه :d آره تپل شده دسته .

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
آقا یکی میدونه اسم موزیک ویدیو که سونی برای تبلیغ این همایش پخش کرده چیه ؟

ویرایش:

واییی برای چه گروهی هم بود چطور تشخیص ندادم خدا میدونه .
fall out boy - centuries (hyperlapse edition) lyrics

آخرین ویرایش:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
آقا U4 نمایش گیم پلی داره یا نه؟

من خودم احتمال میدم اگه قرار گیم پلی نمایش داده بشه امکان بیشتری هست که تو VGX ببینیم بعد شاید یه نسخه کامل تر رو تو مراسم PSE ببینیم .

چون تا اونجایی که مغزم یاری میکنه سری Uncharted همیش اولین گیم پلی رو تو مراسم VGA/X نمایش دادند .

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
من خودم احتمال میدم اگه قرار گیم پلی نمایش داده بشه امکان بیشتری هست که تو VGX ببینیم بعد شاید یه نسخه کامل تر رو تو مراسم PSE ببینیم .

چون تا اونجایی که مغزم یاری میکنه سری Uncharted همیش اولین گیم پلی رو تو مراسم VGA/X نمایش دادند .

ایندفعه فرق میکنه گیم پلی داره . بخاطر اینکه دهن همه رو ببندن حتی واسه چند ثانیه نشون میدن . با اون تیزر قبلی حتی با جواب کارین یو همه هنوز شک داشتن . به هر حال وقتی گفتن نمایش دارن اونم به عنوان 3مین تیزر ! . دیگه نمیان باز سربسته نگه دارن گیم پلی رو ، حتما نمایشیه که توش گیم پلی هست شک نکنید .

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
سازنده No Man's Sky گفته تو مراسم PSE یه معرفی خیلی جالب برای بازی داریم بعدش اضافه کرده حضار میتونن بازی را با Project Morpheus تست کنن.

:d
y14plbuc9huzu5n9ykn7.jpg

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
سونی میتونه بعضی از بازیای مهم و نزدیک تر به انتشارشو تو vgx با یک معرفی خیلی کوچولو نشون بده و یا یک تیزر های خیلی گنگ و نا مفهوم بده و تو pse بیاد معرفی درس حسابیشون بکنه.

ناتی داگ هم پارسال vgx نبود اصلا و امسال میتونه توی vgx یک تیزر دیگه ازش نشون بدن و تو pse یک نمایش درست حسابی!

- - -ویرایش - - -

من راستش دقیق یادم نیست ولی فکر کنم uncharted ها توی vgx معرفی داشتن و توی e3 گیم پلی! البته این عنوان اخر هم خیلی درست حسابی معرفی نشده و به نظرم بهتره 1 تریلر سینمایی و غیر گیم پلی ازش بدن و در e3 یا یک وقت دیگه تریلر گیم پلی.

پ.ن. یک حسی بهم میگه زیادی از "درست حسابی" استفاده کردم! لول

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
سونی میتونه بعضی از بازیای مهم و نزدیک تر به انتشارشو تو vgx با یک معرفی خیلی کوچولو نشون بده و یا یک تیزر های خیلی گنگ و نا مفهوم بده و تو pse بیاد معرفی درس حسابیشون بکنه.

ناتی داگ هم پارسال vgx نبود اصلا و امسال میتونه توی vgx یک تیزر دیگه ازش نشون بدن و تو pse یک نمایش درست حسابی!

- - -ویرایش - - -

من راستش دقیق یادم نیست ولی فکر کنم uncharted ها توی vgx معرفی داشتن و توی e3 گیم پلی! البته این عنوان اخر هم خیلی درست حسابی معرفی نشده و به نظرم بهتره 1 تریلر سینمایی و غیر گیم پلی ازش بدن و در e3 یا یک وقت دیگه تریلر گیم پلی.

پ.ن. یک حسی بهم میگه زیادی از "درست حسابی" استفاده کردم! لول

تو vgx گیمپلی هم داشتن و بهترین نمایششون بنظر من قسمت فرودگاه آنچارتد بود!!!

Remastered

کاربر سایت
May 9, 2014
433
نام
سياوش
من متوجه نميشم چرا يه عده فكر ميكنن مراسم 20 مين سالگرد playstation چيز كوچيكي هست و فلان بازي كه مهم هست نبايد درش نمايش گيم پلي داشته باشه و بعد بايد تو VGA كه پارسال ديديم با اسم VGX چه قدر شيوه برگزاريش تنزل كرده بود نمايش داشته باشه....به مراتب مراسيمي كه سوني ترتيب داده در وگاس از VGA امسال مهمتر و باشكوه تر خواهد بود .....سوني تبليغات مناسبي هم واسه ي اين مراسم كرده ....

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
986
نام
Esmaiel

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,323
نام
امیر حسین
It’s like a once in a lifetime event, it’s like a dream come true if you’re a huge PlayStation fan
:| :| :|
خیلی نامردن که اینجوری با احساسات من بازی میکنند! :(( :|

old_ashkan

کاربر سایت
Jul 17, 2014
140

خوابم تعبیر شد رفتیم واسه کرش
من به عنوان فرستاده ی ناتی داگ همینجا اعلام میکنم کرش معرفی نشه یه چیز هیولا در همون سطح هست
سایفون نباشه خوده dinocrisis هه اونم نبود دیگه اسپایرو هست .
یکی از فانتزی هام این بوده یه بازی مثه harvestmoon : back to nature سونی برای کنسولا نسل جدیدش میساخت یعنی به مدت 365 روز جشن میگرفتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر