مراسم PlayStation Experience در دسامبر

بهترین کنسول سونی از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    411

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,068
نام
آریا
سلام!

pssuoqk55u6d6hp63df0.jpg

سونی تصمیم دارد در روزهای 6 و 7 دسامبر مراسمی عظیم را تحت عنوان PlayStation Experience برگزار کند. این مراسم از مدتی پیش در دست طراحی بوده و اینک همزمان با 20 سالگی PlayStation در بهترین زمان ممکن شاهد آن خواهیم بود.
افراد 18 سال به بالا برای شرکت در PlayStation Experince می توانند با پرداخت 50 دلار برای یک روز (90 دلار برای دو روز) به محل برگزاری مراسم در لاس وگاس واقع در نوادا رفته و از بخش های مختلفی لذت ببرند. تجربه انواع بازی های پلتفورم های PlayStation، نشست های متنوع، ملاقات با تعدادی از بهترین بازیسازان این صنعت، بدست آوردن آیتم های مختلف و شانس خرید وسایل کلکسیونی کمیاب از استودیوهای مختلف جزو برنامه های این مراسم خواهد بود. در کنار این ها، حاضرین می توانند به صورت اختصاصی اولین نمایش بعضی عناوین سال 2015 را شاهد باشند.
PlayStation Blog نیز در تاریخ ذکر شده به پوشش مراسم پرداخته و گزارش هایی برای افرادی که نمی توانند در مراسم شرکت کنند، ارائه خواهد داد.

موفق باشین!

ویرایش:

Saturday, December 6th

10:00am PlayStation Experience keynote
11:30am Dying Light live gameplay
12:00pm Destiny: The Dark Below gameplay
12:30pm Virtual Reality: A New Era for Games (live panel
1:30pm The Tomorrow Children live gameplay
2:00pm God of War: Retrospective (live panel excerpt
2:30pm World Wide Studios Town Hall (live discussion
3:00pm No Man’s Sky gameplay and discussion
3:300pm The Journey of Diablo III on PS4 (live panel excerpt
4:00pm Tearaway Unfolded PS4 live gameplay
4:30pm LittleBigPlanet 3 Community Creations
5:00pm Inside the Dev Studio (live panel

Sunday, December 7th

10:30am Opening welcome and recap with special guests
11:00am The Witness live gameplay
11:30am Grim Fandango Remastered live gameplay
12:00pm The Tomorrow Children live gameplay
12:30pm Prototype to Product (live panel excerpt
1:00pm Lara Croft & The Temple of Osiris live gameplay
1:30pm World Wide Studios Town Hall (live discussion
2:00pm Far Cry 4: From the Developer’s Mind to the Gamer (live panel excerpt
2:30pm Amplitude live gameplay
3:00pm Tearaway: How Media Molecule Built a Living Papery World
4:00pm Secret Mystery Game live gameplay
4:30pm Axiom Verge live gameplay

5:00pm Story Time (live panel

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,296
نام
امیر حسین
از اون نظرات دادیا :d تیرو نمیشه برگردوند شمشیرو که میشه :d

دلیل اصلی گیمر پسندتر بودنش به نظرم ترکیب HnSاِش نبوده :d در مجموع به لحاظ داستان و گرافیک و ... GoW سرتره، ساده تر هم که هست
تو همین الان برو یه چوب(ترجیحا سنگین:-" یا حتی خط کش T :-" ) بردار، مثل شمشیر، از این ضربات قدرتی و سرعتی از خودت ول بده،ببینم میتونی کنسل کنی یا خیر:-" :d

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
چند تا کانسپت مفهومی دیگه (رسمی)
توی ترسیم تصاویر سورئال خیلی جاه طلب شدن :d تا اونجایی که بعضی کانسپتا خیلی دیگه داره شبیه آثار هنری میشه !! . میشه باهاشون یک نمایشگاه زد :d . خیلی هم خوبه . ولی وقتی از شرحشون عاجز میمونید که بخواید در بازی پیادشون کنید :whistling:

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
اقا شما توقع دارین کریتوس بیاد مثل دانته سرعتی عمل کنه و شونصدتا ضربه تو ایکی ثانیه بزنه خب نمیشه که چون به نظر من ضربه های کریتوس بیشتر

قدرتیه تا سرعتی نمونش هم اون ضربه اخر که میکوبه رو سر دشمن و له و لوردش میکنه و مشکل اون زنجیراست که یه جوری جلوی سرعت رو میگیره

اگه دقت کرده باشین وقتی با شمشیر المپوس کمبو میزنید سرعت کریتوس خیلی بیشتره..خب میتونن بیان کلا اون زنجیرها رو محو کنن و از شمشیر

المپوس استفاده کنن که کلی تغیر و کمبو میشه بهش اضافه کرد با ضربات سرعتی و قدرتی..یا مثلا بیان از مشت و لگد در کنار سلاح استفاده کنن

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
^^ نه باو کسی نمیخواد بازی یه DMC Clone (یا Bayo Clone یا NG Clone یا...) بشه. بشخصه فقط میخوام SSM فرمول مخصوص خودش رو پیدا کنه و یه چیز یونیک ولی در عین حال عمیق بسازه. (مثل کاری که پلاتینوم با MGRR انجام داد)
تو همین الان برو یه چوب(ترجیحا سنگین:-" یا حتی خط کش T :-" ) بردار، مثل شمشیر، از این ضربات قدرتی و سرعتی از خودت ول بده،ببینم میتونی کنسل کنی یا خیر:-" :d
امیر تو الان امتحان کن ببین میتونی با دستای خالی سر یه نفر رو از جا بکنی؟ :D
=====
به نظرم دیگه بیش از این بحث کردن در این مورد بی فایده است. من دیگه بحث رو ادامه نمیدم تا تاپیک به روند طبیعیش برگرده.

آخرین ویرایش:

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
تفنگ تو dmc جنبه نمایشی داره؟:-o
gow کنسلینگ داره؟ ابداعش کرده؟ وارد سبکش کرده؟:-s
باب‌های تازه‌ای از H&S به روی من باز شده با خوندن پستهای این تاپیک، سر از پا نمیشناسم اصلا
برا اینکه ربطی‌ به تاپیک نداره ولی‌ نگین یه چی‌ گفت رفت.
عزیزی که میگی‌ تفنگ جنبه نمایشی داره، همین جوری انگشتای مبارک رو کوبوندی رو دسته بازی رو تا ته یا نصف نیمه رفتی‌ (مدل gow بازی کردن) معلومه فکر میکنی‌ "تفنگ جنبه نمایشی داره" الان استایل گانسلینگر به کل کشک؟ جاگل کردن با کلتا کشک؟ کمبو آپ کشک؟ ده همینه اینجوری دو تا بازی رو میذاری تو ترازو، مقایسه هم میکنی‌ چمدونم اون قدرتیه اون سرعتی موندم سر به کجا بذارم.
در مورد کنسلینگ من تعجب می‌کنم، طرف مو به مو تعریف رو نوشته بعد به یه تعویض سلاح خشک و خالی‌ میگه کنسلینگ. کدوم فریم از انیمیشن حرکات این بابا حذف میشه با اون تعویض سلاح که فقط یه کمبو یه مرحله‌ی از پیش تعیین شده (مثل تموم کمبوهای دیگش) سادست؟

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
در مورد نینجا تئوری و ساخت HB یک موضوع رو متوجه شدم . گفتم برای شما هم بگم شاید جالب باشه .

این کانسپتهایی که هر کدومشون داستانی دارن اون اتفاق نهایی نیست که برای همشون در بازی رخ میده . منظورم اینه که این کانسپتها ایده ان فقط ، که به نمایش گذاشته شدن تا بازخورد مردمو ببینن .

یک طراح از یک ایده ممکنه 10 تا طرح بکشه . از این 10 تا طرح یکیش انتخاب میشه و 9 تای دیگه بیرون ریخته میشه . حالا NT اومده ایده هاشو در معرض عموم گذاشته . من اول با خودم فکر کردم که چرا باید این استودیو همه ی طرحاشو لو بده !! . وقتی به تعداد طرحهایی که گذاشته نگاه کردم متوجه شدم ایده هاشو داره با مردم به اشتراک میزاره . و از این تعداد میخواد ایده های نمونه رو نگه داره با توجه به نظرات و بازخوردها . باز همونا هم دستخوش تغییر میشن تا به ایده ی نهایی برسن .

خیلی کار قشنگیه ، اوایل کار هم هستن . من که بی برو برگرد از همه ی طرحاشون خوشم اومده و معلومه طراح واقعا پرفکتی دارن . به طراحشون اصلا شک ندارم ، فقط امیدوارم گرافیک فنیو تکنیکی هم ارزش کار ایشونو دو چندان کنه .

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,296
نام
امیر حسین
^^ نه باو کسی نمیخواد بازی یه DMC Clone (یا Bayo Clone یا NG Clone یا...) بشه. بشخصه فقط میخوام SSM فرمول مخصوص خودش رو پیدا کنه و یه چیز یونیک ولی در عین حال عمیق بسازه. (مثل کاری که پلاتینوم با MGRR انجام داد)

امیر تو الان امتحان کن ببین میتونی با دستای خالی سر یه نفر رو از جا بکنی؟ :D
=====
به نظرم دیگه بیش از این بحث کردن در این مورد بی فایده است. من دیگه بحث رو ادامه نمیدم تا تاپیک به روند طبیعیش برگرده.
به نظرم سانتا و GOW همین الانشم فرمول یونیک خودشون رو پیدا کردن! :d

اون بحث تیر شلیک شده میباشد! با اینی که گفتی فرق داره! :d گیر دادن به نبود کنسلینگ مثل گیر دادن به اینه که تو بازی مخفی کاری من شلیک اشتباه کردم،بعد بگم غلط کردم شلیک اشتباه نمودم! :-" تیرم رو برگردونید تا همه با خبر نشدن :d :-" (حالا نه به این غلظت :d ) یا همون قضیه ی برگردوندن زمان توی ریسینگ ها که یه زمانی خیلی بحثش بود:-"

majidsnake

کاربر سایت
Oct 22, 2013
243
نام
MAjID
Scott Road تو P Blog گفته :
مراسم پیش رو چیزی که تا حالا نظیرش رو ندیدیم و کلی هایپ کرده
"This event that we're gonna hold; this is pretty unprecedented," Rohde said during the latest PlayStation Blogcast. "This is an event for the fans, and I am so incredibly geeked about it. We're gonna show you a bunch of stuff that maybe we shouldn't show you yet."
و قول داده این دو شب برای طرفداران فراموش نشدنی باشه.
خدا میدونه میخوان چی کار کنن که 90 دلار از خلق الله میگیرن. ایکاش حضور تو این مراسم قسمت ما هم میشد:d

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,962
نام
فرهاد
[h=1]Uncharted 4: A Thief’s End To Have Multiplayer, Player Customisation & More[/h]
البته ناتی داگ در بخش فرصت های شغلی خودش دوتا آگهی داده که دنبال شخصی میگیرده که تجربه کار در بخش مولتی و طراحی رو داشته باشن ، و این سایت برداشت این بوده که احتمالا برای بازی U4 باشه.

البته هنوز معلوم نیست این آگهی برای چیه، شایدم برای یه ip معرفی نشده باشه

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
http://www.uploadax.com/images/71746775962602928246.jpg
http://www.uploadax.com/images/85210389110463593420.jpg
http://www.uploadax.com/images/03663862516301249852.jpg

آپلود عکس رایگان برای بلاگفا
آپلود عکس » مشاهده تصویر » U4.JPG

اون عكسي كه گذاشتي از نيتن چهرش يكم دور و جزييات معلوم نيست اگر بخوايم جزييات چهره رو بهتر ببينيم و با جزييات اون دمو كه كله طرف هست مقايسه كني عكس هايي كه بالا گذاشتم خيلي بهتر ميتونه بهت كمك كنه ....جدا از اين كه جزييات چهره نيتن بالاتر از اون سر طرف توي دمو هست در اين جا نيتن در محيطي پر از درخت و بركه و ماسه و... هست كه اصلا با اون رندر كله طرف قابل مقايسه نيست :d

جزییات واسه کجام می خوام :D چیزی که واضحه اینه که اون یارو خیلی رئال تر از نیت ـه :D خیلی معلومه :D اصن توی چشم هاش رو با نیت مقایسه کن ، همون جزییاتی که میگی قابل قیاس نیست :D اون چربی و خیسی دور و پای چشمش رو ببین :D

پ.ن : ما هم این همه سال با ناتی داگ بودیم ، می دونیم خفنه ، خیلی قبل تر از تاریخ عضویتتون هم بهش ارادت داشتیم ولی خواهشاً دیگه ازش بت نسازید :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
گفته بودن دیروز (20 اکتبر) اطلاعات جدیدی از مراسم منتشر میکنند که خب ظاهرا یکم عقب انداختنش (انتشار اطلاعات رو) و جزییات Event تا آخر این هفته مشخص میشه:

g21u2xly3q6itf9ch6u8.jpg

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,962
نام
فرهاد
صاحبش اومد. Ishidate Daisuke یه عکس از خودش و Shuhei Yoshida با Ryoichi Hasegawa انداخته و زیرش نوشته نشستیم از خاطرات قدیم و کنسولای PS1 , PS2 حرف زدیم. حالا نکته مهم اینه که Hasegawa تهیه کننده Crash Bandicoot: Warped بوده :d دایسوکه هم رو بازیهای کنجی و Ratchet & Clank کار کرده.

unlxw8k3pvpcsy9nr4wj.jpg

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
صاحبش اومد. Ishidate Daisuke یه عکس از خودش و Shuhei Yoshida با Ryoichi Hasegawa انداخته و زیرش نوشته نشستیم از خاطرات قدیم و کنسولای PS1 , PS2 حرف زدیم. حالا نکته مهم اینه که Hasegawa تهیه کننده Crash Bandicoot: Warped بوده :d دایسوکه هم رو بازیهای کنجی و Ratchet & Clank کار کرده.

unlxw8k3pvpcsy9nr4wj.jpg
در ادامه صحبت_هاش نگفته که به دنبال زنده کردن خاطرات قدیمیه؟:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر