شایعه مخلوطي از Internet Explorer و Kinect در xbox360

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
xboxinternetexplorer_large_verge_medium_landscape.jpg

xbox360 داراي شبكه ي آنلاين بسيار قوي مي باشد اما اين شبكه از نبود تنها يك چيز رنج ميبرد و آن چيزي نيست جز يك Browser كامل. طبق منابعي كه سايت TheVerge با آنها در ارتباط بوده، مايكروسافت در حال كار برروي IE9 با همراه دستورات Kinect است. گفته شده است كه كاربران ميتوانند به راحتي از اتاق خود تمام اينترنت را بگردند كه البته با Kinect بسيار جالب تر خواهد بود، چرا كه به گفته ي اين منبع قابليت هاي صوتي و حركتي Kinect با اين Browser ادغام شده است. البته استفاده از Kinect اجباري نيست اما ميتوان به راحتي از اين حسگر حركتي/صوتي استفاده كرد.
هنوز خبري از تاريخ عرضه نيست، اما شايد در e3 خبر هايي از اين قابليت جديد بشنويم.

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
واو ! هیچی رو با IE عوض نمیکنم , دمشون گرم که بالاخره یه کار خوب کردن ! فقط امیدوارم این سونی نیاد تقلید کنه ولی از کروم استفاده کنه ... :| واقعا مایکروسافت Xbox رو چیزی بالاتر از یه کنسول بازی ساخته , همه کار میشه باهاش کرد ! فکر نمیکنم با این وضعیت حالا حالاها علاقه ای به نسل بعد نشون بدن ...

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
میترسم مایکرو بیاد برا مرورگر به ازای مشاهده هر صفحه پوینت از کاربراش بگیره ! :d ( شوخی ! حمله نکنید !!! :d)

روی PS3 مرورگرش باشه یا نباشه فرقی نمیکنه چون واقعاً سطح پایین طراحی شده ( +فارسی پشتیبانی نمیکنه ) ! من که چند بار استفاده کردم وحشتناک بود !
بعید بدونم چیز خوبی از آب در بیاد ! کنسول و وبگردی ؟

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
مایکرو چند سال پیش گفته بود ما تا نتونیم یه تجربه ی مناسب از وب گردی به کاربرامون ندیم خبری از بروزر توی ایکس باکس نخواهد بود فک کنم اگه خدا بخواد به اون تجربه ی مناسب رسیدن خیلی خوبه اگه اضافه بشه امیدوارم فقط بر ندارن سال دیگه به جای بازی انحصاری افیس رو ایکسباکس موارفی کنن:d

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
واو ! هیچی رو با IE عوض نمیکنم , دمشون گرم که بالاخره یه کار خوب کردن ! فقط امیدوارم این سونی نیاد تقلید کنه ولی از کروم استفاده کنه ... :| واقعا مایکروسافت Xbox رو چیزی بالاتر از یه کنسول بازی ساخته , همه کار میشه باهاش کرد ! فکر نمیکنم با این وضعیت حالا حالاها علاقه ای به نسل بعد نشون بدن ...

I pray to god that's a joke post

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
دمشون گرم که بالاخره یه کار خوب کردن ! فقط امیدوارم این سونی نیاد تقلید کنه ولی از کروم استفاده کنه ...
آخه مسئله اینجاست سونی 6 سال پیش متاسفانه این حرکت رو از مایکروسافت تقلید کرده :|.
سونی عوضی :| حال آدم رو بهم میزنه!!!

پ.ن :
خیلی حرف توی این پ.ن خوابیده :D.

آخرین ویرایش:

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
سونی عوضی
سونی اونقدر جلو هست که یه سری همیشه نفرینش میکنن
آخه نامردیه این همه بازی انحصاری خوب داره این ماکرو خلاق ما 2 3تا بیشتر نداره درست حسابی که:(

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
من نمیدونم چرا همه با IE مشکل دارن !!!؟؟؟ خودم شخصا از نسخه ی ۷ و ۸ راضی نبودم اما ۹ حرف نداره ! همه میگن سرعتش پایینه و ... ولی چیزی که من دیدم از نظر امنیت ۱۰۰ ٪ بهترین بود و توی سرعت هم خیلی فرقی با بقیه نداشت ! همین الانم دارم از IE 10 Beta توی Win8 Customer Preview استفاده میکنم و خیلی عالیه ! مشکل از اینترنت مضحک کشور ماست که صفحه ها کند باز میشه نه IE ! به هر حال چیزی که من تو بعضی سایتا دیدم این بود که الان بعد از عرضه ی IE9 بیشتر از ۳۰ ٪ مردم آمریکا دارن ازش استفاده میکنن و تعدادشونم داره زیاد میشه !

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
هِی زندگی . . .
اگر وضع خودرو های ایرانی بده، این همه فروش سمند و پراید برای چیه آخه؟ :D؟

این الان مثال بود زدی ؟! تو ایران به زور ماشینهای ایرانی را میکنن تو حلق مردم و ماشین های خارجی هم که خیلی گرونترند و انتخابی برای عموم نیست .

تو مرورگرها هرکی ازاده از هرچی دوست داشت استفاده کنه بعد مایکروسافت به زور کرده تو حلق مردم تا از IE استفاده کنند ؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر