متصل کردن مانیتور های Crt به Ps3

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
VGA كه خودش آنالوگه؟
انالوگ !!:laughing:
نه عزیزم دیجیتاله
در ضمن آقا علي اون HDFury كه سفارش دادي از سايتش خريدي يا دوستان خريدند اگه از سايت خريدي اون5.95دلار قيمت سفارشش است؟
دوستم برام خرید اونجا (امریکا) اشنا داره
نه هزینه پست هست

GTA IV

کاربر سایت
Jun 27, 2007
136
حالا اون قضيرو ولش كن من شنيدم اين HDFUry در رنگ هاي مختلف است كه كاراشون يك ذره فرق مي كنه اين درسته اگر درسته تو كدو مدليشو انتخاب كردي؟

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
مجله عصر ارتباط نوشته که
vga و dvi و hdmi همشون ديجيتال هستند و قابليت پشتيباني 1080p رو دارند ( همشون )

APC

کاربر سایت
Jan 14, 2007
82
مجله عصر ارتباط نوشته که
vga و dvi و hdmi همشون ديجيتال هستند و قابليت پشتيباني 1080p رو دارند ( همشون )
همش درسته جز Digital بودن VGA! :cheesygri

تصویر دیجیتال علاوه بر سیگنال تصویر باید بتونه مشخصات Tilt رو هم انتقال بده! (یعنی جای تصویر توی مانیتور!) برای همینه که توی DVI ما اصلا گزینه ای برای چپ و راست کردن تصویر تو مانیتور نداریم، ولی توی VGA داریم!! ;)

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581

تصویر دیجیتال علاوه بر سیگنال تصویر باید بتونه مشخصات Tilt رو هم انتقال بده! (یعنی جای تصویر توی مانیتور!) برای همینه که توی DVI ما اصلا گزینه ای برای چپ و راست کردن تصویر تو مانیتور نداریم، ولی توی VGA داریم!! ;)
تنها تفاوتشون همینه ؟
تو کیفیت تصویر چی ؟
حالا اون قضيرو ولش كن من شنيدم اين HDFUry در رنگ هاي مختلف است كه كاراشون يك ذره فرق مي كنه اين درسته اگر درسته تو كدو مدليشو انتخاب كردي؟
....Blue:cheesygri

GTA IV

کاربر سایت
Jun 27, 2007
136
ولي فكر كنم در زمينه كيفيت هم فرق داشته باشند

APC

کاربر سایت
Jan 14, 2007
82
تنها تفاوتشون همینه ؟
تو کیفیت تصویر چی ؟

....Blue:cheesygri

تقریبا آره... کیفیت هم تو تئوری DVI بهتره!;) ولی در شرایط ایده آل (طول کابل 50متر نباشه!!) فرق کیفیتشون زیر 5% هستش...:cheesygri

یعنی من از یه source روی بازی/فیلم/desktop تست کردم، نتیجه واقعا یکسان بود! :cheesygri

GTA IV

کاربر سایت
Jun 27, 2007
136
تقریبا آره... کیفیت هم تو تئوری DVI بهتره!;) ولی در شرایط ایده آل (طول کابل 50متر نباشه!!) فرق کیفیتشون زیر 5% هستش...:cheesygriیعنی من از یه source روی بازی/فیلم/desktop تست کردم، نتیجه واقعا یکسان بود! :cheesygri
پس اون وقت تو كيفيت فرق قابل محسوسي ندارند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر