مبین نت ... WIMAX

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
من از wimax outdoor 512 استفاده میکنم , سرعت لودش خوبه(نه عالی) فقط سرعت downش 0.40 تا تو ثانیست , کلا اینقدر کمه یا اخیرا این جوری شده(طرح ملیو از این حرفا.......؟).

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,653
من می خوام وایمکس-مبین نت بخرم؟؟؟؟
در مقایسه با وایمکیس ایرانسل بهتره؟؟؟؟
منطفه مون شهید تند گویانه.......جواب میده؟؟؟؟

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,435
من می خوام وایمکس-مبین نت بخرم؟؟؟؟
در مقایسه با وایمکیس ایرانسل بهتره؟؟؟؟
منطفه مون شهید تند گویانه.......جواب میده؟؟؟؟

دوست عزیز فقط قسمت اخر سوالت رو جواب میدم
بهتره بری تو سایت خودشون بعد ببینی منطقه شما تو قسمت وایمکس مبین نت هست یا نه
موفق باشی

ƝIǤHṪӍᾼRE

کاربر سایت
May 24, 2010
511
نام
احسان
یه سوال دیگه...
من الان تو شیراز هرجا که نمایندگی ایرانسل بود سر زدم ولی میگن فقط سرویس 128 رو میتونیم بهتون بدیم و سرعت بالاتر از اون رو باید نامه از شرکت یا محل کار بیارید!
میخواستم بدونم چطوری میشه سرویس های 256 و 512 رو از این نمایندگی ها گرفت؟

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,986
نام
محمود
یه سوال دیگه...
من الان تو شیراز هرجا که نمایندگی ایرانسل بود سر زدم ولی میگن فقط سرویس 128 رو میتونیم بهتون بدیم و سرعت بالاتر از اون رو باید نامه از شرکت یا محل کار بیارید!
میخواستم بدونم چطوری میشه سرویس های 256 و 512 رو از این نمایندگی ها گرفت؟

ایرانسل رو من نمی دونم، ولی من خودم از مبین نت می خواستم بگیرم همین نامه ای که میگی بردم (از محل کار).

ولی مثل این که بعضی نمایندگی هاش کارت دانشجویی، کارت نظام پزشکی، ... هم قبول می کنند.

نهایت اگه هیچ کدومو نداشتی بگو یه آشنایی، اعضای خانواده ای چیزی از محل کار یه نامه ای چیزی بگیره که این پرسنل ماست و اینترنت سرعت بالا لازمش میشه! نامه اش فرمالیته است و فقط میره تو پرونده و فکر نکنم هیچ وقت اصلا استفاده بشه ازش.

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,986
نام
محمود
مثله اینکه الان داغون شده
نرم ازش بگیرم؟
یکی بهم بگه برم بگیرم یا نه؟

من توی یزد به دلیل نداشتن خط تلفن برای این محلی که الان هستم گرفتمش. فقط بعضی از روزهای جمعه بد بوده، یعنی از این ده - یازده جمعه ای که داشتمش، حدود نصف شون (6-5 تا از روزهای جمعه) واقعا بد بوده، ولی در ساعات غیر رایگان، و همچنین 8-2 صبح که با وجود رایگان بودن کسی بیدار نمی مونه، کیفیت سرویسش برای من عالی بوده. :)

البته بهتره اگر تهران هستید از بچه های تهرانی هم تحقیق کنید.

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,986
نام
محمود
دوستان پینگ 512 حدودا چنده؟؟

سلام. این رو همین الان تست کردم:

------------------------------------------------
دوستان مبین نت توی وبلاگ شون وعده داده که از این به بعد با فراهم شدن امکانات مورد نیاز مشکل روزهای جمعه دیگه وجود نخواهد داشت. واقعا هم جمعه قبل بسیار عالی بود برای من.

امیدوارم به وعده شون عمل کنند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر