مباحث مربوط بهJail Break & Unlock Iphone 2g and 3g OS3

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
برای ipod touch 2nd generation چیزی هنوز نیومده؟

اول iTunes 8.2 رو نصب کن.

از این سایت OS 3.0 رو برای iPodـت دانلود کن : www.felixbruns.de

بعد تو iTunes برو قسمت Summary (همونجا که مشخصات دستگاه رو زده و می تونی Update و Restore کنی).

دکمه Shift رو بگیر و Update رو بزن.

الآن اون فایل فیرمویر 3.0 OS که از اون سایته دانلود کردی رو انتخاب کن بذار دستگاه آپدیت بشه.

بعد از اینکه دستگاه آپدیت شد ، با نرم افزار resn0w که محمد تو پست اول گذاشت Jailbreak می کنی! Jailbreak کردن OS 3.0 کار خیلی ساده ای است و اصلا نیاز به مهارت خاصی نداره...

موقعی که می خوای Jailbreak کنی می تونی هم Icy و هم Cydia رو با فیرمیروت باندل کنی. فقط حواست باشه Icy رو باندل (نصب) نکن! چون دستگات رو تو هم میریزه.

وقتی JB شد ، تو cydia این سورس رو اضافه می کنی : cydia.hackulo.us

AppSync رو سرچ و نصب می کنی.

تمام...

البته من بعد از نصب احساس کردم دستگاه کمی ایراد پیدا کرده و بیش از حد کند شده و بعضی مواقع خود به خود از برنامه میپره بیرون....
برای حل مشکل یبار دانگرید کردم به 2.2.1! بعد رو همون 2.2.1 بردم DFU و دوباره خود 2.2.1 رو restore کردم! بعد آپدیت به os 3.0
پیشنهاد من به دوستانی که می خوان آپدیت کنن اینه که اول ببرن DFU و فیرمویر حال حاضرشون restore کنن! بعد آپدیت کنن به OS 3.0.

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
من دیروز برنامه ی Ultra sn0w رو برای یکی از بچه ها که از سوئد اومده بود تست کردم,ایفونش بعد از جیل بریک به سادگی انلاک شد:D فکر نمیکردم انقدر ساده باشه...اول به OS3 اپگرید کنین با فرم ور خود اپل بعد با Red sn0w جیل بریک و بعد از طریق Cydia برنامه ی اولترا اسنو رو بگیرید و تمام!

farzan447

کاربر سایت
Jul 18, 2009
30
اقا سلام!!! من اولین پستم دارم میدم!!! این unlock که میگین منظورتون unlock کردن گوشی که به مخابرات وصل شه و اینا؟؟؟ همون register یعنی؟؟؟

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
اقا سلام!!! من اولین پستم دارم میدم!!! این unlock که میگین منظورتون unlock کردن گوشی که به مخابرات وصل شه و اینا؟؟؟ همون register یعنی؟؟؟
خیر آنلاک هیچ ربطی به Register که از طرف اپراتور انجام میشه نداره !
آنلاک یا لاک شدن تو آیفون به معنای یه قفل نرم افزاریه که اجازه نمیده شما از گوشی برای تماس و فرستادن SMS استفاده کنید !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر