مباحث مربوط به FIFA 09: Ultimate Team

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,560
نام
امیر
دوستان احتمال حضور من توی لایو البته روزی 1 ساعت یا فوقش 2 ساعت زیاد شده ...

احتمال داره مودم را قبل از 20 ام بخرم ولی بازم این درس *...* :D نمی ذاره زندگی کنیم :D

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
همش رو 1500 تا.
یه چیزی همیشه به فکر MORALE یعنی روحیه بازیکناتون باشین که خیلی موثره به طور مثال زیاد نبازین اونا رو در پست دلخواه بازی بدین در ضمن زیاد رو نیمکت نزاریدشون
حسام شوخی داری میکنی؟ تو واقعا فکر می کنی ورزشگاه رو به تنهایی می تونی 1500 تا گیر بیاری؟ من که اینا رو بفرستم تو Collection بیشتر از 1500 تا گیرم میاد. واقعا نظرت اینه:biggrin1:

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
دوستان یک سوال.
شما تو لیگ با بچه های دیگه بازی میکنین؟؟؟
اصلا لیگ داره؟؟؟
یک توضحی بدین که بازیاش به چه صورته

MForce

کاربر سایت
Mar 10, 2007
313
نام
محمد مهدی
کلا بازی کردن 4 حالت داره
1-league match یه چیزی شبیه quick rank match یعنی با یه نفر دیگه که رندومه بازی میکنید
2-club match این حالت دقیقا مثل friendly match میمونه که با یه تیم از لیست تیمای فیفا 09 که pc هدایتش میکنه بازی میکنید
3-online tournoment که یه تورنومنت online با حضور تمام افراد حاضر تو ea server هست اینجا هم حریف شما random انتخاب میشه تو هر تورنومنت هم 4 تا بازی باید باسه قهرمانی انجام بدید
4-club tournoment که دقیقا مثل بالاییه فقط بجای بازی با افراد انلاین با pc بازی میکنید
کلا هم 64 تورنومنت باسه بازی وجود داره
http://www.playzine.fr/images/jeux/fifa_09/news/ultimfifa09team580.jpg

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
خیلی ممنون مهدی جان.
این دوتایی که با خود سیستم بازی میکنیم که حال نمیده همون اولی و سومی فقط باحالن

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خیلی ممنون مهدی جان.
این دوتایی که با خود سیستم بازی میکنیم که حال نمیده همون اولی و سومی فقط باحالن
اتفاقا خیلی هم حال میده دوست عزیز. در کل جدا از حالش شما باید با CPU بازی کنی تا بتونی تیمت رو تقویت کنی و قوی کنی. اگر از اول برو Online با تیم های 5 ستاره میافتی و تقریبا میشه گفت لهت می کنند. موفق باشی

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,560
نام
امیر
سلام ..

دیشب نزدیک 1 ساعت توی لایو اومدم. باشگاه 10,000 پول نقد داشت. رونالدینیو و نستا و پروتا فروش نرفته بودند که فکر کنم با قیمت بی نظیری که دیشب گذاشتم حتما فروش می رن ...

از طرفی این martins خیلی بی نظیره ، فورلان هم سرعتش را 99 کردم ، حالا دوتا نهاجم فوق سرعتی دارم و توتی هم با پاس 99 همه را بی نظیر صاحب توپ می کنه ...

در خط دفاع هم کوردوبا را خریدم که سرعتش 93 بود ! قیمت خرید هم 1000 تا بود که بی نظیر بود !

این دفاع توی اون دوتا بازی که انجام دادم ، حتی نذاشت یک توپ از عمق حرکت کنه !

الان تیم من کامل شده چون آرم لیورپول + لباس دوم لیورپول را خریدم و الان همه چیز تیم لیورپول هستش ...

الان از نظر بازیکن تیم من به تکامل رسید و فقط باید کارت traning پیدا کنم و بازیکنانم را 99 کنم. الانم 8,000 تا پول دارم و نمی دونم چی کارش کنم.

برهان ، ورزشگاه ومبلی را هنوز داری؟ من 1000 یا 1500 می خرمش ... دیشب وقت نداشتم زیاد سرچ کنم.

الانم دو دل هستم که ومبلی را بخرم یا آنفیلد که دارم ؟ راستی ومبلی مورال +4 داره؟

امروز هم 1 یا 2 می یام لایو و سعی به تکامل تیم ها دارم ...

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
امیر جان سلام. تیم خوبی داره ولی نظر من رو می خوای یک دفاع کنار عالی هم بخر. باورت نمیشه من دنی آلوز رو خریدم اصلا تو زمین پرواز می کنه:biggrin1: قدرت کلیش 90 هست با Overall 80 که فوق العاده است و فقط با قیمت 2000 تا خریدمش:biggrin1: برو بگرد بخرش عالی.

در مورد ورزشگاه هم ومبلی رو فروختم ولی آره ورزشگاه های طلایی همشون 4+ هستند. اگه بخوای آنفیلد رو می تونم برات گیر بیارم. در ضمن وقتی تیمت لیورپول هست خوب باید ورزشگاهت آنفیلد باشه دیگه.

راستی من هم همه چیرو بارسایی کردم هفته پیش یادم رفت بگم:biggrin1: الان ویکتور والدز دارم عین شیر تو دروازه ست:biggrin1: 2 به تک توپ میگیر از حریف دیگه حساب کن دیگه:biggrin1: با سه مهاجم مرگبار هم دارم بازی می کنم:biggrin1: B.Hiden که خودم هستم و رود ون نیستروی و به زودی مسی در حال حاضر وحید هاشمیان هستش که 89 هست و هد میزه در حد تیم ملی:biggrin1:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,560
نام
امیر
:smile:

پناه بر او :D

یا تو خیلی پوینت داری :D یا 24 ساعته داری بازی می کنی.

من دیشب دوتا بازی کردم یکی 6-0 و دیگری 4-0 بردم. برای اثبات رجوع کنید به ea.com :D

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
:smile:

پناه بر او :D

یا تو خیلی پوینت داری :D یا 24 ساعته داری بازی می کنی.

من دیشب دوتا بازی کردم یکی 6-0 و دیگری 4-0 بردم. برای اثبات رجوع کنید به ea.com :D
چرا امیر:biggrin1: چطور؟
نه بابا دیروز که اصلا وقت نکردم کنسول رو روشن کنم. ولی امروز 2 میام Live:biggrin1: در مورد Coin هم که اگه اشتباه نکنم الان 19800 تا دارم:biggrin1: آخرین بازی هام رو یادم نمیاد چند چند شد ولی ویکتور که تو دربازه باشه گل نمی خوره تیم:biggrin1: راستی یادم رفت بگم آبیدال و کیتا رو هم دارم البته اگه اشتباه نکنم کیتا رو فرستادم تو Collections چون 3-3-4 بازی می کنم.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سلام مهدی:biggrin1: چطوری؟:biggrin1:
آقا امروز 3 تا خبر شدش در حد تیم ملی:biggrin1:

1- فهمیدم که تیم دوم من تقریبا در قسمت هافبک نابوده:biggrin1: سه تا بازی با رئال و آرسنال و بارسا بازی کردم فقط یکی رو بردم:biggrin1: البته بازی هایی رو هم که باختم خوب بازی کردم به طوری که 600 Coin گرفتم که برای بازی که میبازید خیلی زیاده و نشون میده تیم خوب بازی کرده. برای همین تصمیم به تقویت تیم گرفتم:biggrin1:

2- طی یک اقدام فوق العاده تصمیم به خرید Eto'o , Xavi کردم که با قیمت ها فوق العاده خریدمشون:biggrin1: Eto'o رو که 99 هستش 12000 تا خریدم و Xavi رو هم که 90 هستش 5000 تا خریدم که رقم های عالی هست.

3- من بالاخره موفق شدم آچیومنت The Collector رو بگیرم و اولین کسی هستم که این آچیومنت رو گرفتم. این آچیومنت یک نکته داره که شما با کامل کردن هر صفحه که شامل 11 بازیکن، لوگو تیم و دو لباس میشه صاحب 5000 Coin رایگان هم میشید که بسی فاز داد به من این 5000 تا:biggrin1:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
اااااااا... برهان به کم بیشتر در مورد این 5000 تا coin توضیح بده دهنم اب افتاد:o:d
میبینم کنجکاو شدی:biggrin1: ببین هر تیم درست حسابی یک صفحه در قسمت Collections داره که در اون باید 11 تا بازیکن رو قرار بدی به همراه 2 دوتا از لباس های تیم و لوگو تیم. بعد ار قرار دادن این ها بهت 5000 تا Coin مجانی میده. تاحالا بازیکن فرستادی اون تو بلدی چه جوری هست؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان نبینم این تاپیک داره خاک می خوره:biggrin1:

من دوستان یک مربی دارم به همراه چند تا دفاع و هافبک که می خوام بفروشم و یا با کارت های تمرین عوض کنم. همشون هم طلایی هستند و با قدرت خوب. در ضمن اگه کسی کارت های عوض کردن سیستم بازیکن ها رو داره برای 3-3-4 رو خریدارم. ممنون موفق باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر