مایکروسافت در صدد تعطیل کردن استدیوهای Arkane Austin و Tango Gameworks و دو استدیوی دیگر است

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,403
نام
سید محمد حسین
1715088641675.png

به گزارش جیسون شرایر و به نقل از بلومبرگ مایکروسافت در صدد تعطیل کردن استدیوهای Arkane Austin و Tango Gameworks و دو استدیوی دیگر است
علت این امر از طرف مت بوتی طی ایمیلی "الویت دهی در عرضه عناوین و منابع" عنوان شده

استدیوهای تعطیل شده عبارتند از:
Arkane Austin (Redfall)
-Tango Gameworks (The Evil Witihin, Ghostwire Tokyo)
-Alpha Dog Studios
-Roundhouse Studios

منبع:

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,823
فکر میکنم معنی support تو زبانی که فیل صحبت میکنه فرق داره

بعد از ردفال گفته بود بزرگترین supporter آرکین آستین هست.

باز آرکین آستین میگیم پروژشون شکست خورد ، خیلی ضعیف بود . که اونم تقصیر مایکروسافته که بازی رو همون اول کنسل نکرد

تنگو چی ؟

VITAMIN2X

کاربر سایت
Jul 8, 2021
344
مدیرعامل Moon Studios در پی تعطیلی چند استودیوی Bethesda اعلام کرد:

«در سال‌های اخیر از من پرسیده شده که چرا اجازه ندادم توسط ناشران بزرگ خریداری شویم، جوابش را هم امروز مشاهده کردیم. من در دهه 90 استودیوهای کوچکی را دیدم که توسط EA خریداری شدند و بعدها به چه روزی افتادند.»

Solidsnake_1

کاربر سایت
Jul 19, 2014
871
نام
Reza
" ماکروسافت باید استودیو هارو بخره تا نجاتشون بده . اسپنسر و گیم پس آینده صنعت گیم هستند . گیم پس باعث میشه ip های غیر بزرگ و ایندی رشد کنند . گیم پس بودجه هزاران بازی در سبک ها مختلف تامین میکنه . متا مهم نیست . فروش بازی مهم نیست . فروش سخت افزار مهم نیست . "

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,627

باز آرکین آستین میگیم پروژشون شکست خورد ، خیلی ضعیف بود . که اونم تقصیر مایکروسافته که بازی رو همون اول کنسل نکرد

تنگو چی ؟
آره داشت اینجا میگفت

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
232
نام
?Who knows

تنگو چی ؟
مقصر کسانی هستن که ۱۰ ساله عیب و ایرادات این آدم رو نه تنها ندیدن بلکه یجوری ستایشش میکنن که انگار خداست طرف. ۱۰ ساله هرگندی زد مریدانش گفتن این حتما برنامه خاصی داره، حتما از ما بیشتر میدونه و از این خزعبلات.
نتیجه این بیشتر دونستن‌ها و برنامه خاصی داشتن‌ها شده اینکه مریدانش برای داشتن های فای راش ۲ دارن التماس میکنن. خود شما جزو کسانی بودی که خرید اکتیویژن و بتزدارو به نفع صنعت گیم میدیدی. این تعطیل شدنها هم به نفع صنعت گیمه شما حرص نخور.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر