ماکروسافت : Line up کینکت برای بزرگسالان چیزی ندارد اما هاردکور ها را راضی میکند

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
Kudo Tsunoda به VG247 گفته که لاین آپ کینکت درست شامل بازی های مبنی بر گیم پلی میباشد تا هاردکورها رو راضی نگه داره .به علاوه این بازی ها هیچگونه مسئله ی اخلاقی و مختص بزرگسالان را در بر نخواهند داشت .

او همچنین در Gamescom گفته :

" هنگامی که ما هیچگونه بازی ـی که با درجه M مشخص شده است نمی گذاریم , من دقیقا فکر میکنم ما روی ساختن بازی هایی مبنی بر گیم پلی و عمق گیم پلی تمرکز کرده ایم . "

"به طور مثال من همین الان می گویم ; آیا طرفداران سونیک هاردکور میباشند یا کژوال ؟ درست است . و همچنین ما یک بازی از سونیک در لاین آپ خود داریم .
سونیک یک بازی هاردکور میباشد .اگر من همراه کینکت به نمایشگاه آمده بودم و شما سونیک رو در حال جمع کردن حلقه ها میدید شاید میگفتید که این بازی چطور برای هاردکورهاست و محتوای هاردکورش کجاست ؟ اما این بازی برای هاردکور هاست !"

" این همان گونه ای است که ما به لاین آپ کینکت نگاه میکنیم . ما میخوایم بازی های مبنی بر گیم پلی و سطح گیم پلی بالا بسازیم و عمق گیم پلی را داشته باشیم چیزی که بازیکن ها دوست دارن و من فکر میکنم شما اونو در تمام بازی ها دیده اید .چه بازی ادونچر باشد چه بازی ورزشی باشد مانند : joyride ; اینها بازی هایی هستن که واقعا عمق گیم پلی دارن "

Tsunoda قول داده است که بازی های هاردکور بیشتری در آینده بر روی کینکت ظاهر میشوند .

" اگر شما در مورد بازی های با درجه M صحبت میکنید یا بازی های اکشن من فکر میکنم ما در E3 ـ Starwars رو معرفی کردیم و من فکر میکنم اون دارای محتوای بسیار اکشنی باشه "

شرکت های Third party عنوان های بسیاری در دست ساخت دارند . شما انواع مختلفی از بازی ها رو که روی پلتفرم منتشر میشن رو به خوبی میبینید"

منبع
دوستان این لینک منبع یه قسمتیش سانسور شده و جاش ستاره هست اونو بکنین A*dult
دوستان اگه ترجمه ایراد داشت تذکر بدید تا اون قسمتشو درست کنم
ممنون

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: RONIIN

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
یک نمه عمق گیم پلی بالاست میترسم هارد کور توش غرق بشه،کژوال هم سمتش نره:D

پ.ن:یه نمه جمله ها رو درست کنار هم قرار میدادی و از enter کمتر استفاده میکرده بهتر بود(پاراگراف ها رو درست طبقه بندی کن،حس نگاه به منبع هم نداریم:D)

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
مرسی بابت خبر , جالب بود !
"به طور مثال من همین الان می گویم ; آیا طرفداران سونیک هاردکور میباشند یا کژوال ؟ درست است . و همچنین ما یک بازی از سونیک در لاین آپ خود داریم . سونیک یک بازی

هاردکور میباشد .اگر من همراه کینکت به نمایشگاه آمده بودم و شما سونیک رو در حال جمع کردن حلقه ها میدید شاید میگفتید که این بازی چطور برای هارد کور هاست و محتوای

هاردکورش کجاست ؟ اما این بازی برای هاردکور هاست !"(:D عجب ! )
این قسمتش بهترین قسمت متن بود :d خودش گفت خودش هم جواب داد :dو مرغ یک پا دارا می باشد بخواید نخواید هاردکوره :d خودمونیما وقتی تو بچگی تو سگا, سونیک بازی می کردیم عجب هاردکوری بودیم خبر نداشتیم :d
----------------
بازی سونیک 15 سال پیش آره هاردکور بود چون اکثرهاردکورها دنبال اینجور بازیها بودند ولی حالا دیگه هاردکور محسوب نمیشه..البته شاید بهش گفت "هاردکور سابق":d
چون همه دنبالش می رفتن به معنی ِ هاردکور بودنش نیست ! تو اون سن آره هاردکور حساب میشده ولی اگه اون موقع همین سن الان رو داشتی بازم برات هاردکور حساب میشد ؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Cloud Strife

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
ما روی ساختن بازی هایی مبنی بر گیم پلی و عمق گیم پلی تمرکز کرده ایم . "
آخه حلزون جمع کردن عمقش کجا بود؟ لابد باید بریم تو اعماق حلزون جمع کنیم:d

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
بازی سونیک 15 سال پیش آره هاردکور بود چون اکثرهاردکورها دنبال اینجور بازیها بودند ولی حالا دیگه هاردکور محسوب نمیشه..البته شاید بهش گفت "هاردکور سابق":d

در مورد این کینکت فکر کنم اگه بشه ازش استفاده جانبی تو بازیها کرد عالی میشه.....مثه همون بازی وگاس که سازندش گفته بود(دستور بدی به هم تیمی ها) یا مثلا ماشین سواری و یا مثلا باز کرد در و کشیدن اهرم واینا(کلا بازی رو باور پذیرتر می کنه)

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
مایکروسافت این چند وقت همه وقت انرژیش رو گذاشته واسه دفاع از کینکت.در برابر هر انتقادی داره واکنش نشون میده.

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
کینکت مخصوص جذب بازی کنندگان تازه و یا غیر بازی کن ها طراحی شده و اینجور دفاعها ازش ضد دفاع هست.
محتوای هارد کور نداره دیگه چون اصلا از اول هم همچین هدفی براش در نظر نگرفته بودن.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
ایشالا که دوستان محتوای هاردکور رو با محتوای بزرگسالا اشتباه نگرفتن!

آخه بین ماها اینطوری جا افتاده که هرچقدر یه بازی واقع گرایانه تر باشه و یا توش خشونت باشه مخصوص hardcore هاس :d:d:d

ولی خداییش چجوری میشه با این وسیله سونیک بازی کرد؟؟مثلا باید مثه سونیک بدویم؟؟(اونوقت که از خستگی میمیریم)=))

م
چون همه دنبالش می رفتن به معنی ِ هاردکور بودنش نیست ! تو اون سن آره هاردکور حساب میشده ولی اگه اون موقع همین سن الان رو داشتی بازم برات هاردکور حساب میشد ؟

من نگفتم چون همه دنبالش میرفتن پس میشه هاردکور .گفتم چون همه هاردکور ها دنبالش میرفتن هاردکور محسوب میشد....... .

تازه مگه تعریف شما از هاردکور چیه؟؟واقع گرایانه بودن ؟؟خشونت؟؟خون؟؟بازی سینماتیک؟؟یا بازی که گیم پلی پیچیده ای داشته باشه؟؟

اول باید تعریفمون رو از هاردکور بگیم بعد مشخص کنیم ببینیم این جوجه تیغی هاردکور محسوب میشه یانه؟:d

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
ولی خداییش چجوری میشه با این وسیله سونیک بازی کرد؟؟مثلا باید مثه سونیک بدویم؟؟(اونوقت که از خستگی میمیریم)=))
سونیک روی یه تخته اسنوبرد (یا یه همچین چیزی !) خودش جلو میره و ما باید بپریم :D یه سری کارهای دیگه هم هست مثل ضربه زدن به بقیه ولی حرکت کاراکتر به جلو دست خود بازی هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر