ماکروسافت : برنامه ای برای Xbox دیگری نداریم .

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
ماکروسافت اظهار داشته که آن ها برنامه ای برای Xbox دیگری ندارند و در عوض تلاش خود را برای حمایت از موشن کنترلر تازه عرضه شده خود برای افزایش عمر 360 متمرکز کرده اند .

Stephen McGill طی مصاحبه ای در لانچ کینکت گفت :

" ما برنامه ای برای عرضه Xbox بعدی نداریم " او در مصاحبه با یوروگیمر اذعان داشته که " شما خواهید دید که ما تجربه ای تازه و فوق العاده را به کنسول میارویم . بدون آنکه شما بخواهید نوع جدیدی از کنسول را بخرید .. چند سال پیش ما فیلم های سینمایی . توییتر . فیس بوک و .... را نداشتیم اما حالا کینکت را داریم "

" ما به تجربه های حاصل از سرگرمی و بازی به وسیله ی قدرت نرم افزاری و آپدیت تکامل می بخشیم .. بجای چیپ ست و سخت افزار جدید "

Source

آخرین ویرایش:

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
اقا نمیکشه...

کنسول جدید بدین

کنترل جدید به چه درد ملت میخوره
گیم ها شده مثل قارچ خور

بازیهای جدید رو نمیشکه...=))

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
دوستان اینطور حرف زدن ماکرو به نظر من به شدت مشکوکه ... خود ماکرو هم میدونه کینکت بیشتر به درد کژوال میخوره و اگه اقدامی نکنه فن بیسش حداقل بین هارد کور ها رو به زوال میره .. عاقلانه ترین کار اینه که کینکت رو بزاره برا حمایت و سرپا نگه داشتن 360 و برنامه های چن سال اتی رو بیشتر رو PC بریزه ...

Mehrdadxxx

کاربر سایت
Oct 20, 2010
27
نام
مهرداد
چند وقت پيش مصاحبه يكى از مديران مايكروسافت رو ميخوندم" گفته بود: 360 از فناورى HD‏ كه نهايت كيفيت هست پشتيبانى ميكنه, پس نيازى به كنسول جديد نيست, وى همچنين گفته بود نسل بعدى كنسول هاى اين شركت از سال 2015 وارد بازار ميشن.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
فعلا که داره فروش میکنه کینکت هم که تازه اومده اینها حداقل تا سال 2012 یا 2013 صبر میکنن و بعد کنسول جدید معرفی مییشه

نمیخوام بحث استفاده از قدرت کنسول رو اینجا شروع کنم ولی باید ببینیم بازی های که با موتور تقویت شده UE3 میان در چه حد هستن اگر این موتور بتونه از حداکثر قدرت کنسول استفاده کنه حداقل تا 2 سال دیگه بازیهای زیادی بر پاییه این موتور ساخته خواهد شد.

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
نمی کشه اقااااااااااا نمیکشههههههههههههههههههههههه:ranting:

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
اینا حربه های تبلیغاتی ماکروست ... برای اینکه بگه با خرید کینکت تا مدتها از خرید کنسول جدید بینیاز میشین مردم رو مجاب به خرید کینکت کنه ...

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
خوب کنسول جديد رو بزنن کينکت رو هم روش مچ کنن...
اون شورو شوق بازيهای چند سال گذشته ديگه داره کم کم از بين میره..بايد منتظره نسل بعد بود..البته شايد کينکت بتونه واسه مدتی دوباره ادم رو احيا کنه ولی به نظر من دوام چند ساله نخواهد داشت.

امیر xbox

کاربر سایت
May 21, 2009
274
اصلا به نظر من این ها کینکت را ساخت تا یه جورایی روی 360 امتحان کنند و نقاط ضعفش را شناسایی کنند تا در نسل بعد عیب و ایراد های کینک رفع بشه

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
کلا امیدوارم دسته موشن برای دو کنسول نتایج خوبی ندن تا این نسل دیگه به اخر خودش برسه .. کلا از شواهد میتونه همچین چیزی اتفاق بیفته :d همه هم نظر هستن ؟:d

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
والا اگه اشتباه نکنم همین مایکروسافت دم از Xbox 720 میزد (یا یه همچین چیزی)! حالا میگه هیچ برنامه ای برای Xbox جدید ندارن؟
این حرف کاملا مشخصه که مایکروسافت فقط واسه ترغیب بازیبازها به خرید کینکت، این کار رو کرده. وگرنه خودش میدونه که حداکثر تا 2 سال آینده Xbox 360 بتونه تو چرخ رقابت باشه.

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
991
نام
Hanzo Hasashi
من شخصا امیدوارم ماکرو از کینکت و X360 به کل ضرر کنه و به زمین گرم بخوره، تا بار آخرش باشه اصلا وارد دنیای گیم بشه... این X360 همه چیش زور چپونیه!
پ.ن: البته این آرزو های من به هیچ وجه به حقیقت نمیپیونده !(به علت سود کلان فعلی ماکرو)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر