ماکروسافت برای مشتریان کینکت سورپرایزی در نظر دارد .

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
100622_Xbox360S_Kinect_web.grid-6x2.jpg

ماکروسافت برای هر کسی که کینکت را خریداری کند سورپرایز کوچکی دارد .

همانطور که همه ما می دانیم هر نوع پک کینکت شامل Kinect adventures میباشد .

بله . هر دیسک از Kinect adventures با نسخه های دمو ـ Your Shape: Fitness Evovled. Dance Central, Kinect Joyride میباشد .

کینکت در تاریخ 4 نوامبر عرضه میشود . پیش خرید ها تا الان برای این دستگاه بسیار خوب بوده است .

منبع

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,789
نام
مراد حلیمی
اگه در این حدودا هم باشه عالیه ! :d الان یه ps eye رو دادن 60 تومن می کنن تو پاچه ی ملت ! دیگه واسه این مادر بگرید :d

جدی 60 تومن؟؟؟
خوب پس قیمت کینکت هم میشه 60 تومن دیگه........چون با ps eye که فرقی نداره ...داره؟؟=))=))=))=))
.

ولی بی شوخی فک کنم دور و بر 250 اینا باشه...... .

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
حالا اگه شانس بیاریم فروشندگان منصف ایرانی این سورپرایز رو از توی جعبه ور ندارن باز به یه قیمت دیگه بکنن تو پاچه ملت.:))

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
خوی شما که تو این کار خبره هستی و خیلی به اصطلاح اطلاعات داری بزار تا ببینیم کجاش سود نداشته ؟!
حالا حتما به جای 360 ، PS3 سود داشته که 100 بار گفتن ضرر داده !!

ماکرو اینقدر یر RROD و توی سال های اولیه به خاطر ضرر هایی که روی کنسول داده ضرر کرده که حتی اګر توی کل پروزه ۳۶۰ هم بتونه تراز تجاریش رو مثبت کنه این مقدار خیلی کمه!!
من حوصله جمع و تفریق ندارم.اما می تونه ګزارش های مالی ماکرو روپیدا کنی و خودت این کار رو انجام دهی یا از جایی ګیر بیاری.
در مورد سونی هم این قضیه تا حدی صدق می کنه.من حرفی در مورد سونی نزدم.
(البته فرق سونی با ماکرو اینه که سونی دو تا کنسول موفق PS2 و PS1 رو داشته در ضمن PSP هم تا حدی موفق بوده اما ماکرو قبلش XBOX رو داشته)
البته بزرګترین سود ماکرو این بود که خیلی زود وارد این صنعت شد.و تونست خودش رو جا بندازه و احتمالا توی نسل بعد به سود دهی خوبی می رسه.

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
یکی از بچه ها میخواست از دوبی وارد کنه اونجا کینکت دونه ای 200 تومن در میاد که اگه بخوایم پول بار و این آتو آشغال هارو حساب کنیم و سود خودش رو 10 تومن (!) در نظر بگیریم حداقل قیمت هرکدوم 250 در میاد

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
ماکرو اینقدر یر RROD و توی سال های اولیه به خاطر ضرر هایی که روی کنسول داده ضرر کرده که حتی اګر توی کل پروزه ۳۶۰ هم بتونه تراز تجاریش رو مثبت کنه این مقدار خیلی کمه!!
من حوصله جمع و تفریق ندارم.اما می تونه ګزارش های مالی ماکرو روپیدا کنی و خودت این کار رو انجام دهی یا از جایی ګیر بیاری.
در مورد سونی هم این قضیه تا حدی صدق می کنه.من حرفی در مورد سونی نزدم.
(البته فرق سونی با ماکرو اینه که سونی دو تا کنسول موفق PS2 و PS1 رو داشته در ضمن PSP هم تا حدی موفق بوده اما ماکرو قبلش XBOX رو داشته)
البته بزرګترین سود ماکرو این بود که خیلی زود وارد این صنعت شد.و تونست خودش رو جا بندازه و احتمالا توی نسل بعد به سود دهی خوبی می رسه.
xbox رو صرف قرار نمیده ، یک دویستم سود حاصل از فروش اکانت گلدش کافیه برای تبلیغات.پس گیر داستانش نشو.کنسول وسیله ی سود در اوردن هست نه سود کردن(مثل قضیه مرغ که از تخم هاش استفاده میکنن و سرش رو نمیبرن که بخورن)امیدوارم منظور رو رسونده باشم.
MS اینقدر پول داره که حتی برای تبلیغات کینکت از جیبشم بزاره ضرر نکرده (درست مثل تبلیغات HALO REACH)

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
یکی از بچه ها میخواست از دوبی وارد کنه اونجا کینکت دونه ای 200 تومن در میاد که اگه بخوایم پول بار و این آتو آشغال هارو حساب کنیم و سود خودش رو 10 تومن (!) در نظر بگیریم حداقل قیمت هرکدوم 250 در میاد
مطمئنی؟ 10 تومن سود؟!

bazibaz

کاربر سایت
Aug 8, 2006
407
نمیدونم قیمت دبی 200 هزار تومن رو از کجا در اورده این دوستتون مگه معلوم شده؟اگرم معلوم باشه 200 تومن تو دبی رو بعید میدونم من.نکته بعد هم اینه که پول حمل و بار یا هرچی دونه ای 40 تومن نمیشه چه خبره برا یه جعبه کوچیک مگر اینکه 4 5 تا بیاره :)) لطفا نیومده زمینه سازی برا قیمت های فضایی نکنید خود فروشنده های عزیز خوب بلدن سود های دو برابر قیمت اصلیو چطوری ماس مالی کنن همین slim رو 200 بیشتر از قیمت اصلی میدن یجوریم تعریف میکنن ادم گریش میگیره می خواد یه پولیم دستی بده بهشون =))

• Like
Reactions: TCSCELL

flowerboy

کاربر سایت
Apr 20, 2010
55
نام
علیرضا
دوستان شما که اطلاعات کافی ندارین خوب نیست همرو میبرین زیر سوال! طریقه خرید و فروش این محصولات به این صورت هست که باید پارتی خیلی خوبی در گمرک داشته باشی بر فرض مثال شما بازی FIFA 11 رو از سایت amazon در دوبی پیش خرید میکنید 45 دلار، پول آشنا در گمرک هست! اگر هوایی بیارین! و همچنین فردی که این بازی هارو میاره! اگر از طریق آب بیارین که خیلی سخت تر هست! تازه با هزار دنگ و فنگ هم که بیارین ! اینجا به تومان بخایم حساب کنیم الان میشه تقریبا 58 تومان! که یک درصدی از موارد گفته شده رو میکشن روش که میشه 60-65 بعد سود میکشن 75 بعد سود ثانوی!!! که میشه اجاره مغازشون!!! بازی میشه 80-85! داستان از این قراره چون من با یکی از دوستان این کاره در کرج کار میکنم این اطلاعات رو میدم! و سود این بنده خدا ها در اول رلیز بازی های محبوب هست که تا جا داره نو پاچه میکنند. درآمدشون وحشتناکه! البته میگم به جایی که مغازه یا فروشگاهشون هست هم خیلی ربط داره . مثلا شما پشت شهرداری رو با پایتخت و میلاد که نمیتونید مقایسه کنید! و چرا خودمون رو گول میزنیم! همه که نمیرن پشت شهرداری!!! میگن بی کلاسه! حقشون همون بازی های 110 تومنیه! این در مورد ps3 صدق میکنه، کینکت هم راحت شما 300-350 رو بزار کنار.

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
وای وای من 2 3 ساعت نبودم چه خبر شد اینجا!!

دوستمون قراره 15 تا وارد کنه به دوروبریا بده

و قیمت درهم اونجا هم معلوم شد

بعلاوه دوستان خوشحال در مورد مغازه و اینا گفتن بنده حرفی از پول کرایه مغازه ایشون زدم؟؟

در ضمن هیچ نیازی به آشنا در گمرک و این شعریات هم نیست یک نفر رو اونجا داره که براش میفرسته

و در نهایت بنده هیچ کجا نگفتم چون این رفیق من میخواد این قیمت بیاره فروشنده های با انصاف دوستان نقل قول کننده هم همین قیمت میدن پس خواهشا .......

ویرایش: راستی یه نگاه به سابقه من و خودتون بندازید آخه چی بگم من؟؟ 35 و 189 پست......

آخرین ویرایش:

bazibaz

کاربر سایت
Aug 8, 2006
407
وای وای من 2 3 ساعت نبودم چه خبر شد اینجا!!

دوستمون قراره 15 تا وارد کنه به دوروبریا بده

و قیمت درهم اونجا هم معلوم شد

بعلاوه دوستان خوشحال در مورد مغازه و اینا گفتن بنده حرفی از پول کرایه مغازه ایشون زدم؟؟

در ضمن هیچ نیازی به آشنا در گمرک و این شعریات هم نیست یک نفر رو اونجا داره که براش میفرسته

و در نهایت بنده هیچ کجا نگفتم چون این رفیق من میخواد این قیمت بیاره فروشنده های با انصاف دوستان نقل قول کننده هم همین قیمت میدن پس خواهشا .......

ویرایش: راستی یه نگاه به سابقه من و خودتون بندازید آخه چی بگم من؟؟ 35 و 189 پست......
خوب هر قیمتی می خواد بیاره من هم چیزه بدی نگفتم میگم این ماله اوایل هستش و الکی گرون اون دوستمون هم خیلی شلوغش کرد چه خبر مواد هسته ای که نمیاره اینقدر حساب میکنی من خودم تو کاربودم و میدونم چطوریه اشنا ماشنام نمی خواد 4 تا دونه بازیو اینا که دیگه اشنا نمیخواد از اون حرفا بود شبیه توجیه های پشت شهرداری انگار تا حالا هیشکی خارج از ایران نرفته و جنس هم نیاورده فقط اینان هیشکی خبر نداره که چطوریاس.
ویرایش:چه ربطی به سابقه داش این الان؟؟ هرچی میتونی بگو!!به سابقه ام باشه اون موقع که تو اصلا نمیدونستی بازسنتر با کدوم ز نوشته میشه من عضو بودم با اینکه اصلا من ربطشو نفهمیدم اینجا :))

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
خوب هر قیمتی می خواد بیاره من هم چیزه بدی نگفتم میگم این ماله اوایل هستش و الکی گرون اون دوستمون هم خیلی شلوغش کرد چه خبر مواد هسته ای که نمیاره اینقدر حساب میکنی من خودم تو کاربودم و میدونم چطوریه اشنا ماشنام نمی خواد 4 تا دونه بازیو اینا که دیگه اشنا نمیخواد از اون حرفا بود شبیه توجیه های پشت شهرداری انگار تا حالا هیشکی خارج از ایران نرفته و جنس هم نیاورده فقط اینان هیشکی خبر نداره که چطوریاس.
ویرایش:چه ربطی به سابقه داش این الان؟؟ هرچی میتونی بگو!!به سابقه ام باشه اون موقع که تو اصلا نمیدونستی بازسنتر با کدوم ز نوشته میشه من عضو بودم با اینکه اصلا من ربطشو نفهمیدم اینجا :))

ربطش به دو جمله "الکی قیمت فضایی ندید" و "شما که اطلاعات کافی ندارین خوب نیست همرو میبرین زیر سوال " بود! ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر