ماهنامه بازی نما

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
منم ي زماني فقط بازي نما رو قبول داشتم ولي الان واقعا افت كرده
فقط دنياي بازي:x

اون که کاور روش Rage بود
دوست عزیز شما آخرین شماره ای که مطالعه کردی مربوط به مرداد ماه سال 90 میشه و الان بازینما شماره 83 رو تا چند روز دیگه میده و اون شماره که شما مطالعه کردی 68 بوده. فکر نمیکنم معیار مناسبی برای زیر سوال بردن یک نشریه باشه. البته این حق شما هست که بعد از یک بار مطالعه بگید که چیزی خوب بوده یا بد اما مختص همون شماره میشه و 15 شماره بعد از چیزی که شما مطالعه کردید منتشر شده و بخش های جدیدی تو این 5-6 شماره به مجله اضافه شده مثل پروفایل، بررسی کنسول های قدیمی، معرفی کتاب و بازی سازی و همین طور نقد بسیاری از بازی هایی که شاید تو مجله های دیگه نتونید مطالعه کنید تو بازینما هست و تقریبا می تونم بگم تمام بازی های ویتا به عنوان مثال مورد بررسی قرار میگیره که من تو مجله های دیگه به این وسعت ندیدم و این خودش یک حسن میتونه باشه!

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
دوست عزیز شما آخرین شماره ای که مطالعه کردی مربوط به مرداد ماه سال 90 میشه و الان بازینما شماره 83 رو تا چند روز دیگه میده و اون شماره که شما مطالعه کردی 68 بوده. فکر نمیکنم معیار مناسبی برای زیر سوال بردن یک نشریه باشه. البته این حق شما هست که بعد از یک بار مطالعه بگید که چیزی خوب بوده یا بد اما مختص همون شماره میشه و 15 شماره بعد از چیزی که شما مطالعه کردید منتشر شده و بخش های جدیدی تو این 5-6 شماره به مجله اضافه شده مثل پروفایل، بررسی کنسول های قدیمی، معرفی کتاب و بازی سازی و همین طور نقد بسیاری از بازی هایی که شاید تو مجله های دیگه نتونید مطالعه کنید تو بازینما هست و تقریبا می تونم بگم تمام بازی های ویتا به عنوان مثال مورد بررسی قرار میگیره که من تو مجله های دیگه به این وسعت ندیدم و این خودش یک حسن میتونه باشه!
برهان ايني كه گفتي در جواب پست دوستمون بود پست منو چرا نقل قول كردي؟؟؟:d
نميگم بازي نما بد شده!به نظر من اوجش اون زماني بود كه در قطع كوچيك تر منتشر ميشد!
بعد اون شماره اي كه مجله دراز(:p!) شد احساس ميكنم افت كرد كم كم...
من هنوز كه هنوزه ميخرم و نقدهاشم خيلي قبول دارم ولي خب بنظر من كليت نقد هاي دنياي بازي ي لول بالاتر از بازي نماس...(در حال حاضر)
سياوش شهبازي ديگه نيست توبازي نما نه؟تو كليك مينويسه ديگه نقداشم به خوبي قبل نيست:(

The Philosophers

کاربر سایت
Mar 15, 2006
162
نام
H O S S E I N
کاور شماره 83

6di6dcbawk1x7kmmuidk.jpg

http://www.up.iranjoman.com/images/wxq8t7h97vrssydjjt5l.jpg

آخرین ویرایش:

..ROC..

کاربر سایت
Jul 4, 2012
143
محتویات این شماره (83)

سرمقاله
اخبار کوتاه
نقل قول و شایعه
این ماه در اعداد

نقد و بررسی

Need for Speed: Most Wanted
PlayStation All-Stars Battle Royale
Halo 4
Call of Duty: Black Ops II
Call of Duty: Black Ops Declassified
LEGO The Lord of the Rings
LittleBigPlanet Karting
Silent Hill: Book of Memories
Hitman: Absolution
Epic Mickey 2: Power of Two
WWE 13
Farcry 3
Sonic & All-Stars Racing Transformed
Hotline Miami
iOS / Browser Game

پیش نمایش

FUSE

سخت افزار

iHD7870-DC2
Gigabyte Windforce 3
Gadgets

منتشر شده اين شماره؟؟
خیر دوست عزیز...این شماره هنوز منتشر نشده است.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
چرا شماره جديدش منتشر نميشه پس!
تو چاپخونه دارن كاغذ ميسازن و مجله رو چاپ ميكنن؟
دلیلش اینه که به خاطر 1-2 تا از نقدها کلا مجله دیرتر از معمول به چاپخونه رسید و این جور که گفته شده احتمال زیاد فردا منتشر میشه!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
فردام كه تهران تعطيله!احتمالا رفت واسه پس فردا!
جدا؟ مثل اینکه کلا تهران رو تو فصل سرد تعطیل کنند بهتره با این وضع هواش! در هر صورت اویل این هفته اینجوری که گفته شده به طور قطع منتشر میشه چون 10 روز 2 هفته ای میشه که مجله بسته شده و سراغ شماره بعدی رفتن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر