لیگ یا جام جهانی FIFA

دوس دارید جام به چه صورت انجام شه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    68

Yashar King

کاربر سایت
May 28, 2014
65
نام
Yashar
بازی من و:x معین :xجون 6-1 به نفع من
بازی با یاشارم :-&پی ام میده میگه یه رب دیگه بزنیم لیگو گفتم باشه یه ساعت منتظرش بودم بعد میاد میگه بازی ندارم باتو:-&
2تا 3 - 0 مشتی ملات دار بزن پاچش تا درس عبرتی بشه واسه کسایی که به لیگ احترام نمیزارن >:)
خواهشا اگه میشه جدول گروه 2 رو اپدیت کن و تو یه پست بزار حالشو ببریمb-)
رفتم پی ام محمد رو دیدم نوشته بود دوتا بازی با معین داری

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
مگه ما باهم همگروه نبودیم؟؟!!مگه بازی کرده بودیم؟؟!!بعدشم من تیم دوم صعود کرده بودم بازیای با توهم چه میبردم چه میباختم همون دوم میموندم!!احترام به تو و بل نسبت به لیگ گذاشتم گفتم شاید به امتیازای این بازی واسه صعود یا سقوط احتیاج داشته باشی؟؟!!
در ضمن تو حق داری!!!
:-&بعضی وقتا حالم از خودم بهم میخوره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-&

MOEIN MPM

کاربر سایت
Jul 19, 2014
97
نام
Moein

یاشار خان محمد رضا اشتباه کرده گفته با من دو بازی داریم اون یادش نیست توکه یادته بازی رفت و 1-1 شد از بازی تو نیما خبری ندارم ولی من و تو یه بازی داشتیم :ranting:حتی محمد رضا تو جدولم اون امتیاز حساب کرده بود من کلا دو امتیاز داشتم یکی با توبود یکی با خودت محمد رضا فکر نکنم زیاد پیجیده باشه

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
یاشار خان محمد رضا اشتباه کرده گفته با من دو بازی داریم اون یادش نیست توکه یادته بازی رفت و 1-1 شد از بازی تو نیما خبری ندارم ولی من و تو یه بازی داشتیم :ranting:حتی محمد رضا تو جدولم اون امتیاز حساب کرده بود من کلا دو امتیاز داشتم یکی با توبود یکی با خودت محمد رضا فکر نکنم زیاد پیجیده باشه

راس موشید ها .کناره آویل:d

KORP

کاربر سایت
Oct 6, 2013
178
بازی من و Agent-Hawk
بازی اول به میزبانی من بود و 2-2 مساوی شدیم برای همین یه بازی دیگه به میزبانی ایشون انجام دادیم که من 1-0 بردم

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
بازیم با نیما جان 6-1 باختم :d بعدش با یاشار بازی کردم سه به دو جلو بودم دقیقه نود رد شده بود توپه می امد این طرف زمین داور سوت زده بود نتم قطع شد من با یاشار جان توافقم نشد گفتم هرچه محمد رضا بگه قبول دارم اقا محمد رضا گل خودت تصمیمی بگیر ؟؟؟

بازی من و:x معین :xجون 6-1 به نفع من
بازی با یاشارم :-&پی ام میده میگه یه رب دیگه بزنیم لیگو گفتم باشه یه ساعت منتظرش بودم بعد میاد میگه بازی ندارم باتو:-&
2تا 3 - 0 مشتی ملات دار بزن پاچش تا درس عبرتی بشه واسه کسایی که به لیگ احترام نمیزارن >:)
خواهشا اگه میشه جدول گروه 2 رو اپدیت کن و تو یه پست بزار حالشو ببریمb-)

من گفتم یاشار و معین باهم بازی کنن(البته نمیدونستم که یه بار بازی کردید،چون نتیجه هارو یادم نبود)ولی برای من بازی معین و یاشار مهم بود چون میخواستم از بین این 2 تا یا هر دوتاشون واسه مرحله بعد انتخاب کنم،یعنی خواستم ببینم نتیجه ی بازیشون چی میشه بعد باتوجه به امتیازشون نسبت به گروه های دیگه (بالاترین امتیاز!) 2 نفر رو انتحاب کنم،یعنی بازی نیما مهم نبود!!!!!!!!!!!!
حالا درکل یاشار و معین هردو میرن مرحله بعد،دیگه جر و بحث نداره:|

بازی من و Agent-Hawk
بازی اول به میزبانی من بود و 2-2 مساوی شدیم برای همین یه بازی دیگه به میزبانی ایشون انجام دادیم که من 1-0 بردم

آفرین،احسنت :d

دوستان اگه تو مرحله حدفی بازی کردید و مساوی شد،یه بازی دیگه با میزبانی حریفتون انجام بدید تا برنده مشخص شه :x

- - -ویرایش - - -

پست اول اپدیت شد

معین(MOEIN-MPM) با مهدی (IMAD-etesalat)،سایه (saye04) با امیر (AMIR-M-CR7) و یاشار(yasharking) هم با حصام(hesamtotti10) بازی هاتون رو سعی کنید تا امشب و یا حداکثر فردا شب انجام بدید دقت کنید که به صورت تک بازی هستش

MOEIN MPM

کاربر سایت
Jul 19, 2014
97
نام
Moein
من متاسفانه امروز ظهر فهمیدم بن شدم به یکی از دوستام سپردم برام پی اس ایدی گیر بیاره اگه تا فردا پس ایدی نرسید خودم به محمد رضا میگم حذفم کنین ~x(~x(:sad::cry:

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,560
نام
پوریا
من متاسفانه امروز ظهر فهمیدم بن شدم به یکی از دوستام سپردم برام پی اس ایدی گیر بیاره اگه تا فردا پس ایدی نرسید خودم به محمد رضا میگم حذفم کنین ~x(~x(:sad::cry:
خوب فعلا با یه کنسول ایدی نامعتبر بازیتو انجام بده تا کنسول آیدی معتبر گیر بیاری!

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
من الان 2تا مشکل جدی دارم:
1-مودمم داغون شده هی DC میشه و دهنمُ صاف کرده:|
2-به احتمال زیاد تا چندروزه اینده باید برم سفر
پس به احتمال 80% دیگه نمیتونم جام ادامه بدم:d:|
پ.ن:پوریا کاپ قهرمانی که میبری بالای سرت پیراهنه من تنت باشه:(:d
قسمت نشد دبلت کنم;;):d
دیدم نیستی 2باره خودمُ کشیدم کنار:(:d
پ.ن1:کمی تا قسمتی هم فضای تاپیک شبیه مهدِکودک شده:-"
پ.ن2:محسن:lol:
پ.ن3:جون,جان,جون:))

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
من الان 2تا مشکل جدی دارم:
1-مودمم داغون شده هی DC میشه و دهنمُ صاف کرده:|
2-به احتمال زیاد تا چندروزه اینده باید برم سفر
پس به احتمال 80% دیگه نمیتونم جام ادامه بدم:d:|
پ.ن:پوریا کاپ قهرمانی که میبری بالای سرت پیراهنه من تنت باشه:(:d
قسمت نشد دبلت کنم;;):d
دیدم نیستی 2باره خودمُ کشیدم کنار:(:d
پ.ن1:کمی تا قسمتی هم فضای تاپیک شبیه مهدِکودک شده:-"
پ.ن2:محسن:lol:
پ.ن3:جون,جان,جون:))

بابا وایسا ..........من یه همه تلاش کردم بخورم به تو:sniper::discussion:......................:d
تا 7-8تابخورم...............:boxing::lol:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر