لیگ یا جام جهانی FIFA

دوس دارید جام به چه صورت انجام شه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    68

Yashar King

کاربر سایت
May 28, 2014
65
نام
Yashar
من دوشنبه شب بازی رو میذارم دانلود شه که تا فرداش تموم شه لطفا کسایی که بازیاشون با من مونده سه شنبه بیاین بازی کنیم

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
ممنون محمد رضا. فقط من امتيازم 15 هستش ولي 11 امتياز تو جدول زده شده.

و راستي نحوه مراحل حذفي چجوريه؟ به صورت قرعه كشي خريفاي حذفي شناخته ميشن يا طور ديگه اي هست؟

سلام شرمنده همشو درست زدم جز امتیاز :x
به صورت قرعه کشی با مثلا بیشترین امتیاز با کمترین امتیاز!

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
منم بازی آخرمم انجام دادم سه هیچ IMADرو بردم............... منم بلیط دور دوم روگرفتم:d:xهوادارامم راضین شکرخدا نگاشون بکنین.اینم موج مکزیکی:))
:groupwave::groupwave::groupwave::groupwave::groupwave::groupwave::groupwave::groupwave::groupwave::groupwave::groupwave::groupwave::groupwave::groupwave::groupwave::groupwave::groupwave::groupwave::groupwave::groupwave::groupwave::groupwave::groupwave::groupwave:

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
سلام به همه...آقا من مثل چی دوس دارم توی جام هاتون شرکت کنم ولی خوب اصلا نمیفهمم کی شروع میشه و کی تموم میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

حالا من باید چه کنم؟؟؟؟؟؟

- - - ویرایش - - -

سلام به همه...آقا من مثل چی دوس دارم توی جام هاتون شرکت کنم ولی خوب اصلا نمیفهمم کی شروع میشه و کی تموم میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

حالا من باید چه کنم؟؟؟؟؟؟
بعد از یک هفته دیگه حداقل 2روزی یک بار این تاپیک دنبال کن تا بفمهی;)

- - -ویرایش - - -

...:|:|:|

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
پست اول آپدیت شد،دوستان از امشب میتونید بازی هاتون رو انجام بدید
بازی های لیگ به صورت رفت و برگشت هست و هر 2 بازی رو میتونید همزمان انجام بدید و یا با هم توافق کنید که توی روزای دیگه بازی هارو انجام بدید،ولی فقط تا
جمعه ی هفته ی دیگه زمان دارید که همه ی بازی هاتون رو انجام بدید
بازی های مرحله حذفی هم به صورت تک بازی هست
فقط حریف اقا مهدی(imad) فردا معلوم میشه،بین یاشار و معین یه نفر انتخاب میشه
از گروه ما همه اومدن بالا :lol: :d :)) =))

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
خب یاشار و معین رو باهم از گروه بیاربالا:d

- - -ویرایش - - -

پست اول آپدیت شد،دوستان از امشب میتونید بازی هاتون رو انجام بدید
بازی های لیگ به صورت رفت و برگشت هست و هر 2 بازی رو میتونید همزمان انجام بدید و یا با هم توافق کنید که توی روزای دیگه بازی هارو انجام بدید،ولی فقط تا
جمعه ی هفته ی دیگه زمان دارید که همه ی بازی هاتون رو انجام بدید
بازی های مرحله حذفی هم به صورت تک بازی هست
فقط حریف اقا مهدی(imad) فردا معلوم میشه،بین یاشار و معین یه نفر انتخاب میشه
از گروه ما همه اومدن بالا :lol: :d :)) =))

بابابذار اول حذفی تموم بشه .........هروقت نفردهم مشخص شد لیگ رو راه بنداز..........b-)

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
حااااااااجی منو بزا جاش قربون دستت :)

داش 21 نفر شبانه روزی 2 هفته بازی کردن تا رسیدن این مرحله،بعد یهویی اومدی میگی منو بزار جاش؟ :lol: :d

- - -ویرایش - - -

خب یاشار و معین رو باهم از گروه بیاربالا:d

- - -ویرایش - - -

بابابذار اول حذفی تموم بشه .........هروقت نفردهم مشخص شد لیگ رو راه بنداز..........b-)

ok

بچه ها وقتی تکلیف حدفی مشخص شد لیگ شروع میشه،یاعلی

دوستانی که مرحله حذفی هستن از امشب استارت بزنن تا سریعتر تکلیف نفر دهم مشخص شه

MOEIN MPM

کاربر سایت
Jul 19, 2014
97
نام
Moein
بازیم با نیما جان 6-1 باختم :d بعدش با یاشار بازی کردم سه به دو جلو بودم دقیقه نود رد شده بود توپه می امد این طرف زمین داور سوت زده بود نتم قطع شد من با یاشار جان توافقم نشد گفتم هرچه محمد رضا بگه قبول دارم اقا محمد رضا گل خودت تصمیمی بگیر ؟؟؟

آخرین ویرایش:

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
بازیم با نیما جان 6-1 باختم :d بعدش با یاشار بازی کردم سه به دو جلو بودم دقیقه نود رد شده بود توپه می امد این طرف زمین داور سوت زده بود من با یاشار جان توافقم نشد گفتم هرچه محمد رضا بگه قبول دارم اقا محمد رضا گل خودت تصمیمی بگیر ؟؟؟

دقیقه نود ردشده بود بعد قطع شد:))؟خب بابا دیگه بازی رو تموم کنین بره بخاطر یه دقیقه.........

- - -ویرایش - - -

خداییش این یاشاری که من میشناسم توکاپ قبل هم کلا جر زد............. جام قبل تادقیقه20 سه تاخورد ازم بعد اینترنتش روقطع کرد....بعدگفتم بیا ادامه ش گفت باشه بعد هرچی اینوایت دادم نیامد وساین اوت شد......... اصلا یه وضعیه این یاشار.........:-s

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
بازی من و:x معین :xجون 6-1 به نفع من
بازی با یاشارم :-&پی ام میده میگه یه رب دیگه بزنیم لیگو گفتم باشه یه ساعت منتظرش بودم بعد میاد میگه بازی ندارم باتو:-&
2تا 3 - 0 مشتی ملات دار بزن پاچش تا درس عبرتی بشه واسه کسایی که به لیگ احترام نمیزارن >:)
خواهشا اگه میشه جدول گروه 2 رو اپدیت کن و تو یه پست بزار حالشو ببریمb-)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر