لیگ یا جام جهانی FIFA

دوس دارید جام به چه صورت انجام شه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    68

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
بازی برگشت من با alejandro9966n نتیجه 2-0 برنده من.

دستت درد نکنه پوریا داشت مقام دومیم به خطر میفتادا :d البته هنوزم تو خطره کاش صادق بیاد رفت و برگشت ببرمش :d

تنها کسی که تونست ازت ببره من بودم که اونم به خاطر آنالیز دقیقم بود :d

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
سلام بر دوستان.

من دو بازيم با داداش علي مونده و يك بازي هم با آقاي LIBRA دارم.

امروز ساعت 6 هستم و دوستان حتما بيان كه بازي هامونو بزنيم. ديروزم از ساعت هاي 7 غروب بودم ولي كسي آنلاين نبود.

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,560
نام
پوریا
دستت درد نکنه پوریا داشت مقام دومیم به خطر میفتادا :d البته هنوزم تو خطره کاش صادق بیاد رفت و برگشت ببرمش :d

تنها کسی که تونست ازت ببره من بودم که اونم به خاطر آنالیز دقیقم بود :d
حالا تو تا ابد میخوای این بردتو به رخ من بکشی؟:d

بی صبرانه منتظر دور بعدیم تا یه انتقام جانانه ازت بگیرم >:) مانژو دوتا هد خوشگل واست کنار گذاشته :d:p

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
یاشار نمیاد یه روز هم منتظرش بودم 6 امتیاز 6 گل زده امروز دیگه گفت ردیف نشد معینم گفت نمیاد فکر کنم امتیازش زدی جدول گروه 2 ببند

- - -ویرایش - - -

بی صبرانه منتظر دور بعدیم تا یه انتقام جانانه ازت بگیرم >:) مانژو دوتا هد خوشگل واست کنار گذاشته :d:p
پوریا دستت درد نکنه دیدم محمدرضا ازت تشکر کرده گفتم من جا نمونم kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
من19امتیازدارم نه 16 امتیاز من که همه بازی هام روواست زدم دوباره اشتب زدی

آقا محمد رضا من ۱۱ تا بازی کردم و ۴ تا برد دارم نه ۳ تا

من که گفتم بیاید لااقل بازی های خودتون رو بزنید تا جدول رو از اول درست کنم میترسم واسه یکیتون یه برد بزنم بعد واسه یکی دیگه که قبلا باختشو زدم دوباره باخت بزنم
اقا حسین شما زحمت میکشی نتیجه بچه های گروه 1 رو بزاری تو اسپویلر؟خودم وقت نمیکنم تاپیک رو زیر و رو کنم واقعا با کمبود وقت مواجه شدم!!!! ممنون میشم :x

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
محمدرضا تا ساعت 4 داشتن روی خطم کار میکردن آخر هم گفتن بیا پولتو پس بگیر نمیتونیم درستش کنیم !!!!!!
عمق فاجعه رو ببینید !!
یک مشت ....12 روز منو معطل کردن آخر هم این شد جوابشون !
=================
زنگ زدم مخابرات میگه پورتت اگه الان خالی بود همین الان برات وصلش میکردیم !!!!!! تفاوت رو ببینید !
ولی فردا میخوان پورتشون رو بردارن و همین که تخلیه کنن مخابرات برام سرویس فعال میکنه این مخابرات کارش کسری از ثانیه هست
حالا اینا رو گفتم که بگم شما که انقدر صبر کردید تا 3شنبه صبر کنید برای من . اگه هم نمیتونید منو حذف کن
الان جواب بده چون من اگه حذف بشم برنمیگردم مخابرات میرم جای بهتر که بیشتر طول میکشه رانژه خطش
تا الان برم ثبت نام کنم
================
ویرایش :

من رفتم مخابرات ثبت نام کنم دلم نیومد . رفتم اون یکی نمایندگی اسیاتک بهم گفت فردا خبرش رو میده که میتونن بهم سرویس بدن یا نه .
خلاصه فردا معلوم میشه که میرم مخابرات یا همین اسیاتک که وصل نمیشد اما از اون یکی نمایندگیش
اگه نرفتم مخابرات منو حذف کن چون باز تا آخر هفته اسیاتک طول میکشه ولی مخابرات همین که خطم تخلیه بشه 1 ساعت بعدش وصله !البته 20 % احتما داره فردا خطم تخلیه نشه و حتی از مخابرات هم پسفردا بتونم نت بگیرم
اینا رو گفتم که در جریان همه چیز باشید
هیچ چیز دست من نبود و خودم از همه بیشتر بدون نت دارم اذیت میشم ولی باز هم از همه تون معذرت میخوام . واقعا من تا حالا 5 بار isp عوض کردم2.3 روزه کارش تموم میشد فکر نمیکردم اینجوری بشه ! طلسم شده ایندفعه !
50 تومن سر تخلیه زودتر از موعد نت قبلیم ضرر کردم ! که باز هم نتونم جام شرکت کنم !

آخرین ویرایش:

Helegast

کاربر سایت
Jan 21, 2014
101
من 4 تا بازیمو انجام دادم. (ببخشید که نمیتونم برم لاین بعدى و درھم برهم میشه) klllmex 0 - 4 AIN1EST8 -------- klllmex 2 - 0 libra ------- klllmex 1 - 1 Amir-m-cr ------ klllmex 2 - 0 Amir-m-cr. امیر به معنای واقعی بدشانسه، آبکش شدم جلوش. 2 تا توپ بردم گل شد اون 15 تا شوت کرد هیچ، نویر ھمش درحال شیرجه زدن بود.

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
AIN1EST84-0klllmex
========================
صادق@
تبریک میگم نفرینم عمل کرد:bighug::d یعنی اگر شهرتم عوض کنی دیگه نمیتونی نتتُ وصل کنی برو حالشُ ببر:p
حالا امشب فکرامُ میکنم شاید نفرینُ باطل کردم!(:crying1:):d
که نیستی بزنم 5تا بهت جیگرت حال بیاد:lol:
بگم لوا بیاد بخورتت؟:-/:d تو لقمه ی خودمی:bighug::>
/
2صفحه قبل خوندم دیدم حسین123 اومده گفته اومدیم طرف تکل زد بازیکن من مصدوم شد=))=)) مگه لیگ قهرمانان اوروپاست؟:-/
بابا جوگیری هم 1حدی داره...حتما بین 2نیمه هم توی رختکن 2تا میزنی توی گوش بازیکنات تا بهشون شک بدی=))
:lol:
/
منم مودمم به F رفت هی قطع و وصل میشه:|

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
محمدرضا تا ساعت 4 داشتن روی خطم کار میکردن آخر هم گفتن بیا پولتو پس بگیر نمیتونیم درستش کنیم !!!!!!
عمق فاجعه رو ببینید !!
یک مشت ....12 روز منو معطل کردن آخر هم این شد جوابشون !
=================
زنگ زدم مخابرات میگه پورتت اگه الان خالی بود همین الان برات وصلش میکردیم !!!!!! تفاوت رو ببینید !
ولی فردا میخوان پورتشون رو بردارن و همین که تخلیه کنن مخابرات برام سرویس فعال میکنه این مخابرات کارش کسری از ثانیه هست
حالا اینا رو گفتم که بگم شما که انقدر صبر کردید تا 3شنبه صبر کنید برای من . اگه هم نمیتونید منو حذف کن
الان جواب بده چون من اگه حذف بشم برنمیگردم مخابرات میرم جای بهتر که بیشتر طول میکشه رانژه خطش
تا الان برم ثبت نام کنم
================
ویرایش :

من رفتم مخابرات ثبت نام کنم دلم نیومد . رفتم اون یکی نمایندگی اسیاتک بهم گفت فردا خبرش رو میده که میتونن بهم سرویس بدن یا نه .
خلاصه فردا معلوم میشه که میرم مخابرات یا همین اسیاتک که وصل نمیشد اما از اون یکی نمایندگیش
اگه نرفتم مخابرات منو حذف کن چون باز تا آخر هفته اسیاتک طول میکشه ولی مخابرات همین که خطم تخلیه بشه 1 ساعت بعدش وصله !البته 20 % احتما داره فردا خطم تخلیه نشه و حتی از مخابرات هم پسفردا بتونم نت بگیرم
اینا رو گفتم که در جریان همه چیز باشید
هیچ چیز دست من نبود و خودم از همه بیشتر بدون نت دارم اذیت میشم ولی باز هم از همه تون معذرت میخوام . واقعا من تا حالا 5 بار isp عوض کردم2.3 روزه کارش تموم میشد فکر نمیکردم اینجوری بشه ! طلسم شده ایندفعه !
50 تومن سر تخلیه زودتر از موعد نت قبلیم ضرر کردم ! که باز هم نتونم جام شرکت کنم !
داداش تو فقط امر کن من خودم از خونمون برات سیم کشی میکنم تا بتونی از نت من استفاده کنی
رمز وای فای همسایتون هم میشه ها:d
به این حرفای رضا هم توجه نکن این خودش همیشه از دست من 5تایی میشه:dالان میدونه تو نت نداری داره رجز میخونه
نتت درست شد بیا دو به یک باهاش میزنیم دورقمی شه دیگه رجز مجز نخونه
دو سه روز قبل با رضا با تیم های 1* زدیم چه فازی داد ولی نامرد زد ما رو ترکوند:d
من میگم کاپ بعدی رو بزاریم تیم های زیر 3*

آخرین ویرایش:

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
AIN1EST84-0klllmex
========================
صادق@
تبریک میگم نفرینم عمل کرد:bighug::d یعنی اگر شهرتم عوض کنی دیگه نمیتونی نتتُ وصل کنی برو حالشُ ببر:p
حالا امشب فکرامُ میکنم شاید نفرینُ باطل کردم!(:crying1:):d
که نیستی بزنم 5تا بهت جیگرت حال بیاد:lol:

بگم لوا بیاد بخورتت؟:-/:d تو لقمه ی خودمی:bighug::>
/
2صفحه قبل خوندم دیدم حسین123 اومده گفته اومدیم طرف تکل زد بازیکن من مصدوم شد=))=)) مگه لیگ قهرمانان اوروپاست؟:-/
بابا جوگیری هم 1حدی داره...حتما بین 2نیمه هم توی رختکن 2تا میزنی توی گوش بازیکنات تا بهشون شک بدی=))
:lol:
/
منم مودمم به F رفت هی قطع و وصل میشه:|

نه جیگرمنظرم توی همون بازی بود که بازیکنم بهFمیره دیگه نمیشه باهاش بازی کرد......... خنک\:d/:laughing:

- - -ویرایش - - -

آقای IMADلطف بکن بیابازیمون رو انجام بدیم فردا...........
همچنین دوستانAMiiNوpersian empaiero:-)

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
دوستلان من 12 تا بازي مو انجام دادم و همون طور كه علي جون نتيجه بازي با منو گذاشت يكي را 1-1 مساوي كرديم و بازي دوم هم داداش علي 2 بر صفر برد.

همچنين من با محسن جان ( libra ) هم بازي برگشتمو انجام دادم كه 4 بر دو بردم.

در كل من از 12 بازي 4 برد، 3 تساوي و پنج باخت داشتم كه جمع امتيازهام ميشه 15 امتياز و همچنين 16 گل زدم و 23 تا گل خوردم كه تفاضلم ميشه منفي 7.

از گروه ما هم برادران رضا، ژوزه و علي قطعا به ترتيب اول تا سوم شدن و همچنين آقاي AGENT و من هم به ترتيب قطعا 4 و پنجم شديم.

فقط دوستان بازي بعدي كه حذفي هستش با كي هستش؟ چون ما جماعت كپي خور از دو دقيقه خودمون خبر نداريم و بن هر لحظه در كمين است:-s پس اگه سريعتر بازي هامونو انجام بديم ممنون ميشم.

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
من که زدم نتایج l-)
یاشار کنسل کرد خوب میشه 2تا 3 هیچ دیگه
معینم کنسل کرد میشه یه 3 هیچ دیگه ولی فکر کنم اینو زدی
در ضمن اونا 2 روز پیش کنسل کردن ولی من یه روز بشون فرصت دادم که خودشونو برسونن ولی بازم گفتن نمیرسن چون واسه من بازی کردن خیلی مهم تره تا اینکه ...
پس شد 6 امتیاز و 6 گل زده بزن بریم مرحله بعد تا بن نشدیم >:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر