لیگ یا جام جهانی FIFA

دوس دارید جام به چه صورت انجام شه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    68

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
والا هروفت خودم بت گفتم بیا بازی کنیم یا سرت درد میکرده با دستت خسته بوده یا.... :))
چیزی که عوض داره گله نداره =))
با معین و یاشار هماهنگ کن امشب حداقل یکی از بازی هاتو انجام بده خودمم آن میشم :x

دوستان فقط تا جمعه شب محلت دارید بازی هاتون رو انجام بدید،در غیر اینصورت درصورت اماده بودن حریفتون 3-0 به نفع حریفتون زده میشه اگه هم هر دو نفر نبودن همین امتیازا حساب میشه
از گروه 1 mahmoodfarid و از گروه 3 hamedfc حذف شدن
از گروه 2 هم متاسفانه صادق حذف میشه،چون اینترنتش مشکل داره
یاعلی:x

سلام
خودت دیدی من همیشه آنلاین بودم غیر دیروز که داداشم بود دلیلی نداره بیام اینجا اعلام کنم
ولی فکر کنم واسه دوست خوبمون klllmex مشکلی پیش اومده اصلا آنلاین ندیمش که بازی برگشت رو بزنیم
محسن هم همینطور.فکر کنم رفت بابت 5 گلی که از رضا خورده بکشدش:dالانم رفته ترکیه پناهنده شده پس بزن 3-0 به نفع من
ولی در کل من امشبم از 11.45 به بعد آنلاینم در خدمت دوستان
اینکه بازی3-0 زده شه قشنگ نی بیاید بازی کنیم
و یه خواهش اینکه صادق رو حذف نکن,من از هر کسی خواهش نمیکنم واسه هرکس:dچی گفتم
خیلی ممنون

آخرین ویرایش:

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
IMADپست شماره407روبخون ببین قبو داری؟یابازی کنت رو اخراج بکن............
بیا بازیمون روانجام بدیم دیگه من آماده م.. ساعت 12شب اینترنتم قطع میشه تایه ربع/:)

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
یعنی آلابا رو اخراج بکنه؟ نمیشه دوساعت باید تکربزنه یه هو شانس من بازیکنم مصدوم میشه.........
توکاپ های قبل یه قانون بود به ازاء هر اخراجی یه گل حساب بشه ................................
IMADقبول داری 45 دقیقه با وقت اضافه بازی کنیم هرنتیجه ای بدست اومد ... 2گل به من اضافه بشه؟

- - -ویرایش - - -

گرصبرکنی ز قوره حلوای کاکایویی سازی!:d
ای کاش ذورتموندمیاوردی ................=((

- - -ویرایش - - -

محمدرضا بشین جدول لیگ1روآپدیت کن سه4بازی منو اصن نزدی..... نتیجه بازی هام رو میزنم اشتب نکنی..:d
من وHsIS : سه دو به نفع من .... دو دو مساوی
من وPerasian empaier:دو یک به نفع من....... بازی برگشت انجام نشده چون نیستش اگه نیاد چی میشه؟:-/
من وsayeh:یک هیچ به نفع من .......... یک هیچ به نفع او
من وAMiiN:دوهیچ به نفع او................. بازی برگشت انجام نشده چون اصلا 4روزه آنلاین نشده.......اگه نیاد چی میشه؟
من وImAD: سه یک من بردم ............. برگشت رو هم امروز انجام میدیم
من وerfanwanted: چهاریک من بردم........ سه هیچ من بردم
بشین دقیق حساب کن اشتب نشه....

مرسی از اینکه این همه زحمت میکشی :x

بچه های گروه 1 لطفا نتیجه ی همه ی بازیاتون رو توی اسپویلر قرار بدید فک میکنم توی جدول یه مشکلی پیش اومده
یا یکی از بچه ها زحمت بکشه نتیجه ی همه بازی های گروه 1 رو بنویسه تا جدول رو درست کنم ممنون :x

بازی من و نیما 3-1 به نفع نیما...

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
راستی چون چنتا از بچه ها بازیاشون مونده یا مشکلی براشون پیش اومده تا یکشنبه شب وقت دارید بازی های عقب مونده رو انجام بدید فقط خواهش میکنم دیگه دیرتر نشه،یاعلی... :x

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
بچه های گروه 1 لطفا نتیجه ی همه ی بازیاتون رو توی اسپویلر قرار بدید فک میکنم توی جدول یه مشکلی پیش اومده
یا یکی از بچه ها زحمت بکشه نتیجه ی همه بازی های گروه 1 رو بنویسه تا جدول رو درست کنم ممنون :x

بازی من و نیما 3-1 به نفع نیما...

من بازی های خودموزدم دیگه......... چوزانم کی چندچند کردیه:)):clap:

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
klllmex2-1jose-mourinho2
صادق من دیگه از محمدرضا تا یکشنبه برات وقت گرفتم بقیه شو خودت میدونی......:d
محسن هم همچنان ناپدیده 3 روزه الان انلاین نی امیدوارم تا یکشنبه پیداش بشه:d

Helegast

کاربر سایت
Jan 21, 2014
101
محمد دمت گرم، ولی چنتا از بچه ھا چند روزیه آن نمیشن. تکلیف چى میشه اگه کسى دسترسی بھشون داره لطفا راضیشون کنه بقیه بازیا رو انجام بدن، راستش اصلا خوشم نمیاد اینطورى 3 امتیاز 3 امتیاز جمع کنم

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
klllmex2-1jose-mourinho2

ای جان بیا ماچت کنم :-*
قربون معرفتت :x
==============
انشاءالله فردا نتم وصل بشه همه بازی هام رو انجام میدم
دست محمدرضا هم درد نکنه

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
محمد دمت گرم، ولی چنتا از بچه ھا چند روزیه آن نمیشن. تکلیف چى میشه اگه کسى دسترسی بھشون داره لطفا راضیشون کنه بقیه بازیا رو انجام بدن، راستش اصلا خوشم نمیاد اینطورى 3 امتیاز 3 امتیاز جمع کنم
جونم>:)

- - -ویرایش - - -

راستی چون چنتا از بچه ها بازیاشون مونده یا مشکلی براشون پیش اومده تا یکشنبه شب وقت دارید بازی های عقب مونده رو انجام بدید فقط خواهش میکنم دیگه دیرتر نشه،یاعلی... :x
محمدرضا جون خوبه که یه خورده راه بیای بالاخره لیگه دیگه بیشتر طول میکشه بعضیام ممکنه نرسیده باشن کلا تا اینجا همین فرصت خوبه خیلی هام رو بخشیدی بازم خوبه ولی یکشنبه بشه دوشنبه لیگ پوکیدس جدی میگم
من _ حسام 4 -1 به نفع من
من _ تو 3 - 1 به نفع من
بازی با معین و یاشار و پوریام من اعلام اماگی کردم.بازی با پوریا نت اجازه نداد با معینم که گفت خودمو میرسونم یاشارم همینو گفت
اگه فرصت کردی گروهارو اپدیت کن به نظر من خوبه که کسی که کاپ میزاره یه دستیار انتخاب کنه که همیشه اپدیت باشه اینجوری حس بهتری به بچه ها میده>:)

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
klllmex2-1jose-mourinho2

تو وقت گرفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :o:-o :-w :| /:)
صادق باور نکنیااااا داره دروغ میگه مثه چیز :d
ای جان بیا ماچت کنم :-*
قربون معرفتت :x
==============
انشاءالله فردا نتم وصل بشه همه بازی هام رو انجام میدم
دست محمدرضا هم درد نکنه

بیشترش به خاطر تو بود و اینکه گروه ما داشت از درون منفجر میشد:| :d البته بعضی از بچه های گروه های دیگه هم بازیاشون مونده بود این بود که گفتم 2 روز تمدید کنم :x

- - -ویرایش - - -

جونم>:)

- - -ویرایش - - -

محمدرضا جون خوبه که یه خورده راه بیای بالاخره لیگه دیگه بیشتر طول میکشه بعضیام ممکنه نرسیده باشن کلا تا اینجا همین فرصت خوبه خیلی هام رو بخشیدی بازم خوبه ولی یکشنبه بشه دوشنبه لیگ پوکیدس جدی میگم
من _ حسام 4 -1 به نفع من
من _ تو 3 - 1 به نفع من
بازی با معین و یاشار و پوریام من اعلام اماگی کردم.بازی با پوریا نت اجازه نداد با معینم که گفت خودمو میرسونم یاشارم همینو گفت
اگه فرصت کردی گروهارو اپدیت کن به نظر من خوبه که کسی که کاپ میزاره یه دستیار انتخاب کنه که همیشه اپدیت باشه اینجوری حس بهتری به بچه ها میده>:)

حودت به عنوان دستیار،خوبه؟ ;) >:)

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
تو وقت گرفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :o:-o :-w :| /:)
صادق باور نکنیااااا داره دروغ میگه مثه چیز :d

بیشترش به خاطر تو بود و اینکه گروه ما داشت از درون منفجر میشد:| :d البته بعضی از بچه های گروه های دیگه هم بازیاشون مونده بود این بود که گفتم 2 روز تمدید کنم :x

- - -ویرایش - - -

حودت به عنوان دستیار،خوبه؟ ;) >:)
باید به چه برنامه هایی وارد باشی؟((یکی اعلام امادگی کرده بود؟))

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
باید به چه برنامه هایی وارد باشی؟((یکی اعلام امادگی کرده بود؟))

من خودم این جدولارو با word درست کردم با excel هم میشه! جام قبلی هم با فتوشاپ بود،حالا هرکدوم راحت تری. با دستم میشه ها :d بنویسی رو کاغذ بعد عکس بگیری :)) =))
بعدم نمیخواد اصن کاری کنیا کافیه نتیجه هارو بنویسی بعد بدی من جدول درست کنم همین! ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر