لیگ یا جام جهانی FIFA

دوس دارید جام به چه صورت انجام شه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    68

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
من بازی دومم رو با معین انجام دادم , 5-0 به نفع من

هر 5 گل با پا :p

محمد رضا من امتیازم تا قبل از این بازی 19 هستش اشتباهی زدی 16.

درستش کردم،قبلا 19 بوداااا نمیدونم چرا عوض شده:| :d

محمد رضا ای کاش بعدازتمام شدن لیگ های دور اول بهترین دفاع(تیمی که کمترین گل خورده)وبهترین تیم توی حمله (بیشترین گل زده)رومشخص کنی........:">
وضعیف ترین دفاع و ضعیف ترین خط حمله رو مشخص کن.................. خیلی باحال میشه خداییش.
نظرت چیه؟:-/

فعلا که با توجه به گل پوریا بیشترین گل زده و کمترین گل خورده رو داشته! 37 تا گل زده و 8 گل خورده :d
البته اگه هد نمیزد انقد گل نمیتونست بزنه ها :d :)) :lol:

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,560
نام
پوریا
آموزش تخصصی فیفا فقط و فقط 10 هزار تومن :-" :))
تو میخوای بهش از هد گل نخوردن رو یاد بدی؟ :d=))

- - -ویرایش - - -

درستش کردم،قبلا 19 بوداااا نمیدونم چرا عوض شده:| :d

فعلا که با توجه به گل پوریا بیشترین گل زده و کمترین گل خورده رو داشته! 37 تا گل زده و 8 گل خورده :d
البته اگه هد نمیزد انقد گل نمیتونست بزنه ها :d :)) :lol:
آقاجون کله ی بازیکنام گندس خوب هد میزنن,پرابلم؟ :d

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
تو میخوای بهش از هد گل نخوردن رو یاد بدی؟ :d=))

اره داش مشکلیه؟ :lol: میدونی این روشِ منه بازی اول طرفمو آنالیز میکنم بازی دوم میبرمش :d اعتراف کن بازی دوم بسته بودمت 1 دونه هد هم نتونستی بزنی :-w :d

آقاجون کله ی بازیکنام گندس خوب هد میزنن,پرابلم؟ :d

خو لااااااااااامصب مگه چه قد بزرگه؟ :d یعنی از کله ی pepe هم بزرگتره؟؟؟؟ =)) :)) :lol:

خیلی پرابلم،پرابلمِ شدیــــــــــــــــــــد :d

- - -ویرایش - - -

حصام جان امشب احتمالا حدود 1 آن میشم اگه بودی بیا تا بازیه برگشت رو بزنیم،اگه هم آن نشدم(همین الان معذرت میخوام اگه نتونستم بیام :d) فردا 9،10 صبح بیا بزنیم :x

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,560
نام
پوریا
خو لااااااااااامصب مگه چه قد بزرگه؟ :d یعنی از کله ی pepe هم بزرگتره؟؟؟؟ =)) :)) :lol:

خیلی پرابلم،پرابلمِ شدیــــــــــــــــــــد :d
ایشالا هم من هم تو از گروه صعود کنیم دور بعد بهت میگم خوب آنالیزم کردی یا نه :d

فرقی که بازیکنای کله گنده من دارن اینه که کله خرابم هستن! الان مانژوکیچ کله خرابه هرجا باشه پرواز میکنه هد میزنه ولی کسی مثل په په زحمت نمیده یه قدم تکون بخوره :-"

امروز داشتم season بازی میکردم با لام از رو سر راموس هد زدم =))=)) یعنی من بازی رو ول کردم فقط داشتم میخندیدم!
======
alejandro9966n بیا دقیقا بگو کی هستی تا باهم بازی کنیم! یا آن نیستی یا اگرم آن بشی میگی نتم مشکل داره یا از اینجور حرفا :|

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
بازی برگشت من وsayeh:
من 1-0بردم:x
=====================================
محمدرضااین IMAD توی psnآنلاینه واسش تو psn پی ام میدم میگم بیا بازی کنیم اصلا جوابمو نمیده حکم چیه؟این دو روزه علافمون کرده ماکه مسخره دس این نیستیم:punish:
والا)x

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
بازی برگشت من وsayeh:
من 1-0بردم:x
=====================================
محمدرضااین IMAD توی psnآنلاینه واسش تو psn پی ام میدم میگم بیا بازی کنیم اصلا جوابمو نمیده حکم چیه؟این دو روزه علافمون کرده ماکه مسخره دس این نیستیم:punish:
والا)x

جناب عصبی نشو اول اینکه من پای کنسول نبودم دیشب و دست کسه دیگه ای بوده
امشب بیا بزنیم اون دفه هم که نتم خراب بود
احترام خودتون هم نگه دارید این به درخت میگن

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
درود بر شما
من امروز هستم لطفا بیاین بازیارو انجام بدین تا لیگ از ...(شبا لگ دارم)

:-&یه چیز دیگه اگه واسه کسی پیش اومده بگه اگرم که نه پس باز شانس گ.ه منه که اینجوره حالا داستان چیه با گرت بیل که توی محوطه میرم با سرعت وقتی تک به تک میشم دنده عقب میزنه و توپو رها میکنه واسه کسی پیش اومده ها ها ها ها ها:-&

Ezio-Auditore

کاربر سایت
Nov 7, 2013
212
نام
aLi
اقا تا جام لیگ بعدی چقدر مونده ؟؟ هروقت خواستین منم هستما ای دی من aLiResistant بعد بهم ایمیل بدین چون زیاد با اکانتم آن نمیشم :d
a.chromastone@yahoo.com

راستی یه مشکل بزرگ دارم وقتی دار بازی میکنم یهو بازی تاکتیکمو عوض میکنه هی میره رو اتک هی میره رو دفنس به دی پد هم دست نمیزنم :|

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
جناب عصبی نشو اول اینکه من پای کنسول نبودم دیشب و دست کسه دیگه ای بوده
امشب بیا بزنیم اون دفه هم که نتم خراب بود
احترام خودتون هم نگه دارید این به درخت میگن
الان هستی بزنیم؟;)
من عصبی نیستم...:d

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
درود بر شما
من امروز هستم لطفا بیاین بازیارو انجام بدین تا لیگ از ...(شبا لگ دارم)

:-&یه چیز دیگه اگه واسه کسی پیش اومده بگه اگرم که نه پس باز شانس گ.ه منه که اینجوره حالا داستان چیه با گرت بیل که توی محوطه میرم با سرعت وقتی تک به تک میشم دنده عقب میزنه و توپو رها میکنه واسه کسی پیش اومده ها ها ها ها ها:-&

داداش این که مشکل نیست :d این تکنیک فیفا هست!!! تو محوطه جریمه اگه تک به تک شی و دستت رو L2 باشه و شوت بزنی بازیکنت تکنیکی میخواد توپ رو گل کنه
تقریبا میشه مثه زمانی که R1 رو گرفتی و پاس میدی و پاس تکنیکی میده!

- - -ویرایش - - -

دوستان تا جمعه شب وفت دارید بازی هاتون رو تموم کنید لطفا به روز اخر نکشید همه چیز رو !!! اگر کسی نتونست بازیاشو تموم کنه اگر حریفش از قبل اعلام امادگی کرده بود 3-0 میزنیم واسه حریفش اگه هم نه همین امتیازارو حساب میکنیم و لیگ جدید رو شروع میکنیم لطفا همکاری کنید

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
داداش این که مشکل نیست :d این تکنیک فیفا هست!!! تو محوطه جریمه اگه تک به تک شی و دستت رو L2 باشه و شوت بزنی بازیکنت تکنیکی میخواد توپ رو گل کنه
تقریبا میشه مثه زمانی که R1 رو گرفتی و پاس میدی و پاس تکنیکی میده!

- - -ویرایش - - -

دوستان تا جمعه شب وفت دارید بازی هاتون رو تموم کنید لطفا به روز اخر نکشید همه چیز رو !!! اگر کسی نتونست بازیاشو تموم کنه اگر حریفش از قبل اعلام امادگی کرده بود 3-0 میزنیم واسه حریفش اگه هم نه همین امتیازارو حساب میکنیم و لیگ جدید رو شروع میکنیم لطفا همکاری کنید
اینی که میگم باگ چیزی که تو میگی میدونم چیه طبیعییم هس.10 قدم برمیگرده عقب خیلی عجیب 2 بار اینجور شده اونم با گرت بیل

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر