لیگ یا جام جهانی FIFA

دوس دارید جام به چه صورت انجام شه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    68

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
آقااین لیگ 2 رو 2نفرجایگزین کن وگرنه نفر ششم گروه چندتا بازی کمتراز نفرای ششم گروه دیگه میکنه ............
درنتیجه نفرششم لیگ2 اصن شانسی برای صعود نداره...........:d

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
خب بلاخره به pc رسیدم:d

داداش زیادی تند نمیری؟:-/ بیای به یکی از پرافتخارترین دروازبان های تاریخ بگی کوتوله دیگه خیلی حرفه:| حالا چون چندتا توپ ازت گرفت شده...:|
حالا باگ یا هرچی دیگه بچه بازی نداره که...جنبه داشته باشین:|
/
سر این جریان نویر والا اونقدرها هم باگ نیست بنده خدا:d من دیگه انواع و اقسام گل بهش زدم امروزم 1چیپ از پشت 18 زدم بهش شده بود در حد پینتو:d این پوریا هم فقط سانتر میکنه با اون گولاخ هد میزنه :|:d حالا بارسا 1چیزی ولی این تاکتیکش جلوی دورتموند مثله شوخی میمونه;;)
/
راستی من تا فردا شب نیستم...کلا این سیستمه رفت و برگشت خیلی مسخره است:| خب همون اول بار 2تا بازی سریع انجام بدیم بره پی کارش دیگه:d اخه مگه بازیکنا خسته میشن که پشت سره هم بازی کنیم:-/ مثلا بازی اول انجام میدیم تا 2باره من باشم طرف باشه تو خونه کی بوده نبوده و..خو پیر میشیم دیگه:d
/
منم 3تا بازی انجام دادم رفت با محسن بود که 2-1بردم و برگشت هم 5(:x)-0 بردم:d(ماله چندروزه پیشه) 3ومی هم امروز با KIllmex بازی کردم و 6-1 بردم
خسته نباشی برادر خداقوت:lol:
/
چرا احسان خط زدی؟:-/ من باهاش کار دارم بعده محسن نوبته اونه:p
صادقم بمیری با این نت عوض کردنت:|:d
لاشخور:pخدایی کاشکی یه فیلم از بازیمون گرفته بودیم گلارو میدیدین:d.هی میره گوشه سانت میکنه من میرم گوشه میگم اه خوشم نمیاد اینطوری گل بزنم برمیگردم:dبدشانسیمم که دیگه معلوم شده.1گلم بخورم دیگه دفاع نمیکنم با راموسم حمله میکنم که دیگه ضدحمله میخوریمو ازین حرفا:)
اگه رونالدو باگه نویرم باگه پینتو هم باگه:p
کی احسانو خط زدهه!!!!!!!!!!!.شایعه پر نکنین احسان تا همرو خط نزنه خط نمیخوره:d

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
خب بلاخره به pc رسیدم:d

داداش زیادی تند نمیری؟:-/ بیای به یکی از پرافتخارترین دروازبان های تاریخ بگی کوتوله دیگه خیلی حرفه:| حالا چون چندتا توپ ازت گرفت شده...:|
حالا باگ یا هرچی دیگه بچه بازی نداره که...جنبه داشته باشین:|
/
سر این جریان نویر والا اونقدرها هم باگ نیست بنده خدا:d من دیگه انواع و اقسام گل بهش زدم امروزم 1چیپ از پشت 18 زدم بهش شده بود در حد پینتو:d این پوریا هم فقط سانتر میکنه با اون گولاخ هد میزنه :|:d حالا بارسا 1چیزی ولی این تاکتیکش جلوی دورتموند مثله شوخی میمونه;;)
/
راستی من تا فردا شب نیستم...کلا این سیستمه رفت و برگشت خیلی مسخره است:| خب همون اول بار 2تا بازی سریع انجام بدیم بره پی کارش دیگه:d اخه مگه بازیکنا خسته میشن که پشت سره هم بازی کنیم:-/ مثلا بازی اول انجام میدیم تا 2باره من باشم طرف باشه تو خونه کی بوده نبوده و..خو پیر میشیم دیگه:d
/
منم 3تا بازی انجام دادم رفت با محسن بود که 2-1بردم و برگشت هم 5(:x)-0 بردم:d(ماله چندروزه پیشه) 3ومی هم امروز با KIllmex بازی کردم و 6-1 بردم
خسته نباشی برادر خداقوت:lol:
/
چرا احسان خط زدی؟:-/ من باهاش کار دارم بعده محسن نوبته اونه:p
صادقم بمیری با این نت عوض کردنت:|:d

سلام من نتیجه هارو نفهمیدم درست!! نمیدونم کدوم رو قبلا تو جدول قرار دادم! لطفا بازی هایی که انجم دادی رو خلاصه بنویس تا جدول رو اپدیت کنم،مرسی :x
پست اول آپدیت شد البته به جز نتیجه بازی رضا،وقتی نتیجه هارو گفت ویرایش میکنم دوباره...

اصن محمد رضا هست...؟؟؟؟؟؟
جدول چرا آپدیت نمیشه...؟؟؟؟؟
محمد رضا کمک خواستی بگو رفیق...

اری هست :d

هستم ولی خستم!مثه دختری که تازه پارک دوبل زده :)) =))

نه داش کمک نمیخوام دمت گرم،فقط کاش بچه ها بیشتر همکاری میکردن و درست بازی هاشون رو انجام میدادن نه اینکه وسط لیگ یادشون بیاد که نمیتونن بازی کنن!!
مثلا yasharking اصن خبری ازش نیست!!! واسش پ.خ هم فرستادم ولی جواب نمیده!
احسان هم (salar-dariush) که میخواد بره سربازی!!حالا بازم خدا خیرش بده که خبر داد نمیتونه بازی کنه! یاشار که اصن خبری از خودشم نیست!
گروه های دیگه هم یکی دو نفر هستن اینجوری!

Last edited by a moderator:

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
اری هست :d

هستم ولی خستم!مثه دختری که تازه پارک دوبل زده :)) =))

نه داش کمک نمیخوام دمت گرم،فقط کاش بچه ها بیشتر همکاری میکردن و درست بازی هاشون رو انجام میدادن نه اینکه وسط لیگ یادشون بیاد که نمیتونن بازی کنن!!
مثلا yasharking اصن خبری ازش نیست!!! واسش پ.خ هم فرستادم ولی جواب نمیده!
احسان هم (salar-dariush) که میخواد بره سربازی!!حالا بازم خدا خیرش بده که خبر داد نمیتونه بازی کنه! یاشار که اصن خبری از خودشم نیست!
گروه های دیگه هم یکی دو نفر هستن اینجوری!

دااش گلم اگه کسی تو مدت زیادی بازی نکرد باید حذف شه
یکی پی ام داده جایگزین شه

- - -ویرایش - - -

خوب دوستان همگروهي به سلامتي دسته ما هم رسيد و من از امروز حول و حوش ساعت هاي 6 بغد از ظهر به بعد هستم.

5روز ساعت 6 منتظرت بودم نبودی دااش

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
محمدرضا منو حذف نکنی یه وقت :D قول دادی تا جمعه هفته دیگه که بازی های برگشت باید انجام بشه وقت دارم پ.خ ات هم موجود هست :D
من فردا نتم وصل میشه امروز ساعت 4 صبح زنگ زدم اسیاتک گفت دیگه مراحل آخر رانژه است
اصلا هم قرار بود تا دوشنبه فقط بازی های رفت انجام بشه و بعدش تا جمعه بازی های برگشت

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
بازیه منم با AMIR DRAKE
2 - 2 مساوی شد در این حد بدشانسم
من تو این گروه خوب نبودم منو ازین گروه حذف کنین بزارین تو اون گروه که از اول بازیامو انجام بدم بلکه فرجی شد:d

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
سلام من نتیجه هارو نفهمیدم درست!! نمیدونم کدوم رو قبلا تو جدول قرار دادم! لطفا بازی هایی که انجم دادی رو خلاصه بنویس تا جدول رو اپدیت کنم،مرسی :x
پست اول آپدیت شد البته به جز نتیجه بازی رضا،وقتی نتیجه هارو گفت ویرایش میکنم دوباره...

سلام
من تمام بازیهای گروهمون رو میزنم + بازیهای رضا رو شما بی زحمت جدول رو آپدیت کن

AGent__HawK 2-6 AIN1EST8

AGent__HawK 0-1 AIN1EST8

FIREZONE 1 - 2 libra--month

firezone773 3-0 ain18est8

firezone7731 0-1 jose-mourinho2

AGeNT__HawK 2-0 FirEZonE7331

AGeNT__HawK 1-3 Jose-mourinho2

KILLMEX 1-0 libra--month

firezone7731 0-1 KILLMEX

libra--month 0-3 jose-mourinho2

AIN1EST8 2-2 jose-mourinho2

AGeNT__HawK 2-2 KILLMEx

firezone7731 1-2 jose-morinho

jose-mourinho2 1-2 klllmex

KIllmex 1-6 AIN1EST8

AIN1EST8 2-1 libra--month

AIN1EST8 5-0 libra--month

AMIR-M-CR7 2-2 libra--month

AIN1EST8شده 7 تا بازی 16 امتیاز

klLLmex شده 5 تا بازی 10 امتیاز

jose-mourinho2 شده 6 تا بازی 13 امتیاز

AGeNT__HawK شده 5 تا بازی 4 امتیاز

firezone7731 شده 5 تا بازی 3 امتیاز

libra--month شده 6 تا بازی 4 امتیاز

AMIR-M-CR7 شده 1 بازی 1 امتیاز

شرمنده اکسلم خراب شده بود وگرنه برات جدول میزدم

آخرین ویرایش:

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
سلام بر دوستان من امذوز با بچه هاي ديگه 5 بازي كردم كه اين نتايج به دست اومد:

من با ‍ژوزه جون رفت و برگشت را زديم و اين نتايج شد:

AMIR-M-CR7 1-0 jose-morinho

AMIR-M-CR7 1-5 jose-morinho

با داداش محسن هم رفت را زديم و اين نتيجه به دست اومد:

AMIR-M-CR7 2-2 libra--month

و با داداش ديگمون ( چقدر داداش دارم و نميدونستم:d) fire77 هم هر دو بازي رفت و برگشت را زدم و اين نتايج به دست اومد:

AMIR-M-CR7 1 0 firezone7731

AMIR-M-CR7 2 2 firezone7731

در كل من از 5 بازي دو برد دو تساوي و يك باخت داشتم كه ميشه 8 امتياز و همچنين 7 گل زدم و 9 گل خوردم

- - -ویرایش - - -

دااش گلم اگه کسی تو مدت زیادی بازی نکرد باید حذف شه
یکی پی ام داده جایگزین شه

- - -ویرایش - - -

5روز ساعت 6 منتظرت بودم نبودی دااش

آخه دستم خراب بود و امروز تازه گرفتمش، البته هنوزم خرابه. ولي داداش نيما خواستي بزنيم بهم پيام بده . ممنون

- - -ویرایش - - -

ساعت 11:30 به بعد من میام

باشه داداش گلم. ايشالله منم اون ساعت هستم.

راستي دوستان اگه ديديد در هنگام بازي كردن با من بازيكنام تكنيك ميريزن به جان خودم منو جو نگرفته دسته را جو گرفته:d

تعميركاره آنالوگ سمت راستشو درست نكرد و ميگه اصلا خراب نيست :| به خاطر همين گاهي وقت ها قاطي ميزنه و باعث ميشه بازيكنا تكنيك بزنن..

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
راستي دوستان اگه ديديد در هنگام بازي كردن با من بازيكنام تكنيك ميريزن به جان خودم منو جو نگرفته دسته را جو گرفته:d

تعميركاره آنالوگ سمت راستشو درست نكرد و ميگه اصلا خراب نيست :| به خاطر همين گاهي وقت ها قاطي ميزنه و باعث ميشه بازيكنا تكنيك بزنن..
احتمالا اون بنده خدا درست گفته...مشکل از آنالوگ شما نیست...شما وقتی دسته رو باز میکنی ی لاستیک مشکی رنگ زیر کیت و اون ورقه ی نازک هست که اون لاستیک به خاطر زیاد کار کردن دسته نازک شده...شما باید اون لاستیکو از زیرش با ی چیزی زخیم تر کنی حالا دستمال کاغذی یا چسب یا هر چیز دیگه ای...دستت درست میشه...
احتمالا وسط بازی های شوتر هم واسه خودش اسلحه عوض میکنه و بالا پایین میپره...اگر سوالی داشتی پی ام بده...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر