لیگ یا جام جهانی FIFA

دوس دارید جام به چه صورت انجام شه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    68

erfanrs

کاربر سایت
Jul 1, 2014
39
والا اين كاسياسي كه من دارم هيچ توپي رو نه نميگه اين بازي هم خدايي بدشانس بودم نميگم واستم ببرم ولي خداييشم ٤-١ اصلا عادلانه نبود

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
یه کم زیاد حرفه ای باشید بازیارو برگزار کنیم دیگه دیگه

- - -ویرایش - - -

والا اين كاسياسي كه من دارم هيچ توپي رو نه نميگه اين بازي هم خدايي بدشانس بودم نميگم واستم ببرم ولي خداييشم ٤-١ اصلا عادلانه نبود

کاسیاس پوکیدس ولی فکر کنم از اون یکی بهتره یا شایدم از بد شانسی منه که اینجور بازی میکنه:|

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
اقا من از نيم ساعت ديگه آنلاين ميشم كه بازي ها رو بزنيم. ميگم اگر تو گروه كسي رو مي خواي اضافه كني من دوستم هست كهبياد. بگم بياد؟

erfanrs

کاربر سایت
Jul 1, 2014
39
Imad و mahmoodfarid و amiiin01 هر ساعتي رو دوست دارين تعيين كنين تا دور رفتو تمومش كنيم يا همينجا پيام بدين يا تو psn يا به شمارم كه تو صفحه هاي قبليه

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
آقا خبری از LIBRA__Month و AMIR-M-CR7 و HELL---CampNou و Babakfiriz نیست. (گروه 3) د بیاید دیگه ما حذف شیم بریم پی زندگیمون :d

- - -ویرایش - - -

بچه های گروه 2 امشب اگه بیدار بودیم :d بیاید بازی های برگشت رو انجام بدیم...

آقا جدول گروه 3 رو یه آپدیت بزن ببینیم میتونیم خودمونو از ته جدول جدا کنیم یا نه :d

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
برگشت
firezone7731 1-2 jose-morinho

خدایی خودم خجالت کشیدم بازی رو بردم با دوتا حمله دوتا گل زدم
هم بازی رفت و هم برگشت حق من نبود برنده شم ایشون یه سر و گردن از من بالاتره
از امروز تا حالا بازیکنام با مکث پاس میدن یعنی با 1 ثانیه تاخیر کسی میدونه مشکل چیه؟میتونه از بازی باشه؟

jose-mourinho2 1-2 klllmex
اینم از اون بازیها بودا هر چی میزدی گل نمیشد

در ضمن من حامد رو تو لیستم داشتم بهش فقط pm دادم بازی میکنی؟نمیدونم چرا از لیستم محو شد
فکر کنم دوست نداره شرکت کنه
محمدرضا جان جدول ها رو بی زحمت آپدیت کن تا ببینیم وضعیت چه شکلیه واسه بازیهای برگشت
و اینکه پیگیری کن ببین چرا تو گروه ما بعضی از دوستان بازیهشون رو انجام نمیدن،بعضی ها اصلا وجود خارجی ندارن
در واقع اونا صاحب یه امتیازی شدن که میدونن جدول چه خبره و راحتر بازی میکنن:d

آخرین ویرایش:

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
خب بلاخره به pc رسیدم:d
بازی من و to hell
۲-۱ باختم
از ابن به بعد اگه با رعال بازی داشتم ۳-۰ بزنید :@
اخه چرا اون کوتوله (کاسیاس) اینقد قویه ؟؟ :@
کلا رعال رعال به سه بازی کن خلاصه میشه
رونالدو
کلنگ (بیل)
کاسیاس
فیفا ۱۵ بیاد راحت شیم از دست این باگ ها
داداش زیادی تند نمیری؟:-/ بیای به یکی از پرافتخارترین دروازبان های تاریخ بگی کوتوله دیگه خیلی حرفه:| حالا چون چندتا توپ ازت گرفت شده...:|
حالا باگ یا هرچی دیگه بچه بازی نداره که...جنبه داشته باشین:|
/
سر این جریان نویر والا اونقدرها هم باگ نیست بنده خدا:d من دیگه انواع و اقسام گل بهش زدم امروزم 1چیپ از پشت 18 زدم بهش شده بود در حد پینتو:d این پوریا هم فقط سانتر میکنه با اون گولاخ هد میزنه :|:d حالا بارسا 1چیزی ولی این تاکتیکش جلوی دورتموند مثله شوخی میمونه;;)
/
راستی من تا فردا شب نیستم...کلا این سیستمه رفت و برگشت خیلی مسخره است:| خب همون اول بار 2تا بازی سریع انجام بدیم بره پی کارش دیگه:d اخه مگه بازیکنا خسته میشن که پشت سره هم بازی کنیم:-/ مثلا بازی اول انجام میدیم تا 2باره من باشم طرف باشه تو خونه کی بوده نبوده و..خو پیر میشیم دیگه:d
/
منم 3تا بازی انجام دادم رفت با محسن بود که 2-1بردم و برگشت هم 5(:x)-0 بردم:d(ماله چندروزه پیشه) 3ومی هم امروز با KIllmex بازی کردم و 6-1 بردم
خسته نباشی برادر خداقوت:lol:
/
چرا احسان خط زدی؟:-/ من باهاش کار دارم بعده محسن نوبته اونه:p
صادقم بمیری با این نت عوض کردنت:|:d

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,560
نام
پوریا

داداش زیادی تند نمیری؟:-/ بیای به یکی از پرافتخارترین دروازبان های تاریخ بگی کوتوله دیگه خیلی حرفه:| حالا چون چندتا توپ ازت گرفت شده...:|
/
سر این جریان نویر والا اونقدرها هم باگ نیست بنده خدا:d من دیگه انواع و اقسام گل بهش زدم امروزم 1چیپ از پشت 18 زدم بهش شده بود در حد پینتو:d این پوریا هم فقط سانتر میکنه با اون گولاخ هد میزنه :|:d حالا بارسا 1چیزی ولی این تاکتیکش جلوی دورتموند مثله شوخی میمونه;;)
/
راستی من تا فردا شب نیستم...کلا این سیستمه رفت و برگشت خیلی مسخره است:| خب همون اول بار 2تا بازی سریع انجام بدیم بره پی کارش دیگه:d اخه مگه بازیکنا خسته میشن که پشت سره هم بازی کنیم:-/ مثلا بازی اول انجام میدیم تا 2باره من باشم طرف باشه تو خونه کی بوده نبوده و..خو پیر میشیم دیگه:d
/
منم 3تا بازی انجام دادم رفت با محسن بود که 2-1بردم و برگشت هم 5(:x)-0 بردم:d(ماله چندروزه پیشه) 3ومی هم امروز با KIllmex بازی کردم و 6-1 بردم
/

باباجان شما بیاید بگید من با چه تاکتیکی با بایرن مقابل شما بازی کنم میام همونجوری بازی میکنم:d
آخه بایرن به غیر از اینکه سانتر بکشی طور دیگه ای نمیشه باهاش گل زد :|
من دیگه غلط بکنم تو کاپا بایرن رو بردارم :|
راستی دیگه نبینم به مانژو بگی گولاخ=)) با همین گولاخ بهت دو سه بار گل زدم :-"
============================================

من بازیم رو باhesamtotti10 انجام دادم:
میزبان حسام بود نتیجه 5-1 به نفع من.

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605

/
/
/
/
منم دیروز با پوریا دوستانه زدم 5-4 باختم 5 تا هد خوردم :d
رضا تو که 5 تا بازی انجام دادی؟
با منو و firezone7731 هم بازی کردی
آقا دست خودش نیست آلزایمر داره:d
ولی خدایی امروز بهش یه شوک وارد کردم قاطی کرده رفته تو کار پر گلی:dخودش میدونه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟