لیگ یا جام جهانی FIFA

دوس دارید جام به چه صورت انجام شه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    68

sohalfarid

کاربر سایت
Dec 27, 2012
322
با پیشنهادت موافقم >:)

- - -ویرایش - - -

با پیشنهادت موافقم >:)

- - -ویرایش - - -

محمدرضا جون مثلا اگه کسی 1 هیچ جلو بود و یه نیمه هم گذشته بود نت قطع شد"یه نیمه باید زد روش" اونوقت اون 1 گل به قوت خودش باقی میمونه دیگه درسته؟؟؟و اگه توی اون نیمه دیگر گلی رد و بدل نشه اونی که یه گل زده برده؟؟؟
بله دقیقا همینه هر گلی بزنی د 1بازی باشه قط شه اون گل محفوظ حالا بازیکنم اخراج شه اونم باید اخزاج شه

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
chelsea
jose-mourinho2
فقط یه قانون بزار تا بازی دور اول تموم نشده کسی بازی برگشت انجام نده تا هیجانش بیشتر بشه
و اینکه اگه یه نفر روزش نباشه بخواد رفت وبرگشت بازی کنه طبیعتا هر دوتا رو میبازه
من که دو بازی با یه نفر رو تو یه روز انجام نمیدم:d

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,560
نام
پوریا
چه دلیلی داره من تو هر جامی شرکت میکنم با مسئول برگزاری مسابقات همگروه میشم؟:d
صادقم که به خاطر کاپ قبلی احتمالا بزنه نابودم کنه8-|
رضا با توهم همگروه نیستم تا تبانی کنیم:(
اقا فقط یه سوالی واسه من پیش اومده این معین جون کیه؟:d

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN

این معین جون امروز یانهایتا فردا میاد...............:d.
معین جـــــــــــــــــــون خودمه=)):d

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا

این معین جون امروز یانهایتا فردا میاد...............:d.
معین جـــــــــــــــــــون خودمه=)):d

والا معین جون قرار بوده 2 روز پیش بیاد! حالا دیگه نمیدونم!!!

- - -ویرایش - - -

امروز یه ایده واسه جذابتر شدن و البته انگیزه واسه اونایی که امتیازشون کم هست و ممکنه لیگ رو نیمه کاره رها کنن به ذهنم رسید!

اینکه توی هر گروه نفرات چهارم و پنجم (که میشه 6 نفر)و 2 نفرم از نفارت ششم که نسبت به بقیه گروه ها امتیازشون بالاتر بوده(در مجموع 8 نفر) به صورت حذفی باهم بازی میکنن!! و در نهایت با نفر اول مسابقات(یعنی
اون که در گروه 9 نفره اول شده) باهم بازی میکنن:>

یعنی یه چیزی تو مایه های سوپر کاپ :x

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
خب دوستان 24 نفر رو تو 3 تا گروه 8 نفره گذاشتم که این 8 نفر بازی هاشون رو به صورت رفت و برگشت انجام میدن و از هر گروه 3 نفر میان بالا که در مجموع میشه 9 نفر که اون 9 نفر یه بعدا تو یه لیگ قرار میگیرن و با هم بازی میکنن و 4 نفر که بالاترین امتیاز رو اوردن باهم بازی میکنن تا قهرمان مشخص شه...:d

خیلی خوبه
فقط تو اون گروه ۹ نفره دیگه چرا ۴ نفر اول با هم بازی کنن
خوب هرکی اول شد قهرمان میشه دیگه
این قانونی که گذاشتی دوباره میشه حذفی
فکر میکنم بچه دوست داشتن اصلا بازی های حذفی تو این جام برگزار نشه تا خودشون رو خوب محک بزنن
چون بازیهای حذفی خیلی چیزا دخیله از جمله شانس...................
اینا فقط نظر شخصی بود هر طور که جمع بخواد
ولی کلا تو واقعیت هم همچین فکری میکنم که مثلا قهرمانی تو لیگ برتر اتگلیس خیلی سخت تر از جام باشگاهای اروپاست:d

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
psn id=firezone7731

chelsea
اینجوری باشه هستم! :D

داش شل کن سفت کن راه انداختیا :d
تکلیفو مشخص کن!هی من شمارو میزارم بعد میگی نمیام بعد یکیو میزارم جات میگی میام!
حالا ایندفعه میزارمت سر جای قبلیت ولی دیگه نگی نمیاما!یاعلی

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
والا معین جون قرار بوده 2 روز پیش بیاد! حالا دیگه نمیدونم!!!

- - -ویرایش - - -

امروز یه ایده واسه جذابتر شدن و البته انگیزه واسه اونایی که امتیازشون کم هست و ممکنه لیگ رو نیمه کاره رها کنن به ذهنم رسید!

اینکه توی هر گروه نفرات چهارم و پنجم (که میشه 6 نفر)و 2 نفرم از نفارت ششم که نسبت به بقیه گروه ها امتیازشون بالاتر بوده(در مجموع 8 نفر) به صورت حذفی باهم بازی میکنن!! و در نهایت با نفر اول مسابقات(یعنی
اون که در گروه 9 نفره اول شده) باهم بازی میکنن:>

یعنی یه چیزی تو مایه های سوپر کاپ :x

اینجوری که همه ازعمد خودشونو4-5 میکنن که بره تو جام حذفی باضعیف ها بازی کنن و.... از اونجا اول بشن بیان با قهرمان لیگ بازی کنه....
توی هر گروه نفرات چهارم و پنجم (که میشه 6 نفر)و 2 نفرم از نفارت ششم که نسبت به بقیه گروه ها امتیازشون بالاتر بوده(در مجموع 8 نفرهستن)باهم حذفی فقط رفت بازی کنن قهرمانشون بعنوان نفر دهم لیگ صعود کنه ....
اینجوری بهتره

آخرین ویرایش:

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
بانظرم موافقی محمد رضا؟اونجوری کسی زرنگ بازی درنمیاره که خودشو چهارم پنجم بکنه بره تو حذفی بعد بشه اول....
بعدبیاد باقهرمان لیگ بازی کنه;)

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
میشه ی جوری به زبان آسان تری بگی؟من نفهمیدم.......#:-s

به زبان ساده تر:d : از هر گروه 3 نفر اول میرن بالا و یه لیگ جدید تشکیل میشه،درست؟
حالا من واسه این که بقیه هم انگیزه داشته باشن واسه ادامه دادن لیگ،اینو گفتم که کسایی که تو هر گروه چهارم و پنجم میشن(که 3 تا گروه هست میشه 6 نفر) و 2 نفر دیگه که اون 2 نفر کسایی هستن که تو گروه ششم شدن و نسبت به گروه دیگه امتیازشون بالاتر هست(مثلا نفر ششم گروه یک 6 امتیاز داره نفر ششم گروه دو 8 امتیاز داره و نفر ششم گروه سه 2 امتیاز داره او 2 تا که بالاترین امتیاز رو اوردن) با هم به صورت حذفی بازی میکنن (مثل جام قبل) که برندشون با قهرمان گروه 9 نفره بازی میکنه!!!!
فهمیدی؟ :d

بازي هارو رفت و برگشت تو يه روز بازي كنيم يا اول دور رفت تموم بشه،بعدش برگشتو شروع كنيم؟

پست اول را بخوان :d

یه قانونم بزارید هوا روی clear باشه

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

قانون نمیشه گذاشت چون خودش رندوم انتحاب میکنه یعنی تو انلاین وقتی اینوایت میدی گزینه ی هوا نیس،یعنی من تاحالا ندیدم!

- - -ویرایش - - -

بانظرم موافقی محمد رضا؟اونجوری کسی زرنگ بازی درنمیاره که خودشو چهارم پنجم بکنه بره تو حذفی بعد بشه اول....
بعدبیاد باقهرمان لیگ بازی کنه;)

دقیقا کدوم نظرت؟ :-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر