لیگ یا جام جهانی FIFA

دوس دارید جام به چه صورت انجام شه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    68

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,560
نام
پوریا
از همین الان رده ی آخرو واسه من نگر دارید>:)

هرکسی هم هرچند تا گل لازم داشته باشه باهاش تبانی میکنم:>

رو به رو آماده باش;;)

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
خو الان دیگه شد لیگ درسته؟:-/
حالا به نظرم بکنیدش 2تا گروهه 12تایی هم حجمه بازیها کمتر میشه هم نظم بهتری به وجود میاد...و از هر گروه هم 4تا(یا 2تا) بیاد بالا بعد قرعه کشی کنن با هم بازی کنن تا فینال و تمام:bighug:
اخه نفری 46تا بازی چشمم اب نمیخوره همه به صورت منظم انجام بدن:-? و سرانجام خوبی نداره:-s
خلاصه از ما گفتن بود:-" اینو با توجه به جامهای قبلی میگم چون طرف مثلا باید 6تا بازی انجام میداد 1هفته طولش میداد حالا دیگه 46تا!!! دیگه فکر کنم نوه نتیجشم راضی نشن به وصیت بابابزرگشون عمل کنن:))
الان فقط باید 1کارگر بگیرم بشینه دونه ب دونه همرو ادد کنه:d
از همین الان رده ی آخرو واسه من نگر دارید
yahoo_19.gif

هرکسی هم هرچند تا گل لازم داشته باشه باهاش تبانی میکنم
yahoo_15.gif

رو به رو آماده باش
yahoo_5.gif
بزن قدش:">

erfanrs

کاربر سایت
Jul 1, 2014
39
بابا صاب مجلس میخواد ورلد کاپ بزاره اذیتش نکنین
:dozing:
گیم پلیش خدایی بهتر شده،واقعی تره سانتر ها هم همه گل نمیشن~x(

حالا دیگه رای اکثریت بوده دیگه/:)
لیگ هم واقعا طول میکشه8-|
یه پیشنهادم دارم واسه جذاب تر شدن مسابقه ها به نظرم نفری 10 تومن بزاریم کنار یا به یه فرد مورد اعتماد بدیم تا به قهرمان بده یه جوایزی هم به نفرات دوم و سوم بدیم تا همه تا آخرش با انگیزه باشن
هر کیم نداد حذف بشه>:)

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
محمد رضا جان با خواهش و التماس کسی دلش نمیسوزه...اگه کسی بخواد لیگ ول کنه میکنه...آخه نفری 46 تا بازی که نمیشه...هر جور فکر کنی این لیگ بی نتیجه میمونه...باید ی فکر درست حسابی بکنیم که همه تا آخرش بمونن...

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
من آيديم AMIR-M-CR7 هستش.

تيمم real madrid

فقط اگه ليگ تو دو گروه 12 تيمي مثلا شد تو رو خدا بيشتر بازيكن هاي قوي تو يك گروه گذاشته نشه اينطوري به ضرر اونايي ميشه كه يكم كم تجربه تر هستن.

البته اين فقط در شرايطي هست كه من تو اين گروه هاي قوي كه گفتم نيفتم:d ( حكايت مرگ خوبه ولي براي همسايه:>:d)

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
درود بر همه
محمد رضا جون اگه شرکت کننده ها زیادن 3گروهشون کن بعدشم توی یه زمان از قبل پیش بینی شده باید بازیارو انجام بدن مثلا 1هفته یا 10 روز هر کسی هم نیومد بازی رو باخته(رفت و برگشت)بالاخره کسایی که میگن گیمرن باید وقت بزارن
نهایتا 6 گروهش کن بصورت لیگ از هر گروهم 3 تیم بیان بالا دوباره 2 گروه شن تا 4 تیم مشخص شه خیلی فاز میده

KORP

کاربر سایت
Oct 6, 2013
178
محمدرضا دادا من موقع عید فطر سه چهار روز میرم مسافرت نیستم همین اول گفتم که اگه فک میکنی وقفه میندازه تو جام\لیگ منو حذف کن

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
اقا به نظر من اگر قراره به صورت ليگ برگزار كنيم. بكنميش دوتا گرروه ١٢ تيمه. مديريت هر گروه رو هم يك نفر به عهده بگيره كه تمامي فشار روي استارتر نباشه، همه بچه ها شماره موبايل خودشون رو بدن تا هركسي بتونه با حريفش براي بازي هماهنگ كنه. از هر گروه شش تيم برتر بياد بالا و در گروه نهايي براي انتخاب بههترين ها با هم رقابت كنن. بايد قبل از هر چيزي هم فكر تمامي بخش ها رو بكنيم
psnid: hesamtotti10
تيم برزيل

آخرین ویرایش:

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
اقا به نظر من اگر قراره به صورت ليگ برگزار كنيم. بكنميش دوتا گرروه ١٢ تيمه. مديريت هر گروه رو هم يك نفر به عهده بگيره كه تمامي فشار روي استارتر نباشه، همه بچه ها شماره موبايل خودشون رو بدن تا هركسي بتونه با حريفش براي بازي هماهنگ كنه. از هر گروه شش تيم برتر بياد بالا و در گروه نهايي براي انتخاب بههترين ها با هم رقابت كنن. بايد قبل از هر چيزي هم فكر تمامي بخش ها رو بكنيم
psnid: hesamtotti10
تيم برزيل
با این ایده کاملا موافقم به غیر از قسمت آخرش...چون اگر از هر گروه 6 تا تیم بیان بالا و دوباره لیگ بزاریم طول میکشه و باعث میشه اونایی که حذف میشن حوصله شون سر بره...
به نظر من دو تا گروه 12 تیمه بشیم و از هر گروه4 تیم یا 2 تیم بیان بالا و رفتو برگشت حذفی بزنن تا فینال...

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
محمد من که تو لیست نیستمممممممم
REAL MADRIDکبیر:d
LIBRA__MONTH
منکه گزاشته بودم:-/

- - -ویرایش - - -

بعضیا میگن لیگ باشه بد به WORLD CUP رای دادن دیدم که میگم:|

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
محمد من که تو لیست نیستمممممممم
REAL MADRIDکبیر:d
LIBRA__MONTH
منکه گزاشته بودم:-/

- - -ویرایش - - -

بعضیا میگن لیگ باشه بد به WORLD CUP رای دادن دیدم که میگم:|

شرمنده داش،دیده بودم اسمتو ولی نمیدونم چرا اسمت نیست :d
درستش کردم ;)

- - -ویرایش - - -

پست اول اپدیت شد لطفا با دقت بخونیدش

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
با پیشنهادت موافقم >:)

- - -ویرایش - - -

بابا صاب مجلس میخواد ورلد کاپ بزاره اذیتش نکنین
:dozing:
گیم پلیش خدایی بهتر شده،واقعی تره سانتر ها هم همه گل نمیشن~x(

حالا دیگه رای اکثریت بوده دیگه/:)
لیگ هم واقعا طول میکشه8-|
یه پیشنهادم دارم واسه جذاب تر شدن مسابقه ها به نظرم نفری 10 تومن بزاریم کنار یا به یه فرد مورد اعتماد بدیم تا به قهرمان بده یه جوایزی هم به نفرات دوم و سوم بدیم تا همه تا آخرش با انگیزه باشن
هر کیم نداد حذف بشه>:)

با پیشنهادت موافقم >:)

- - -ویرایش - - -

محمدرضا جون مثلا اگه کسی 1 هیچ جلو بود و یه نیمه هم گذشته بود نت قطع شد"یه نیمه باید زد روش" اونوقت اون 1 گل به قوت خودش باقی میمونه دیگه درسته؟؟؟و اگه توی اون نیمه دیگر گلی رد و بدل نشه اونی که یه گل زده برده؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر