لینکدونی بازیهای PS4(لینک و دیتای استخراج شده با PSX DOWNLOAD HELPER)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Nik-no

کاربر سایت
Jul 28, 2011
236
دوستان تو استور هر چی دنبال pes 2015 demo میگردم پیداش نمیکنم.؟؟؟؟

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
لینک دانلود pix the cat برای ریجن 1 یا همون استور آمریکا (آخر خودم دست به کار شدم :d) :
http://ic.97f1eacc.12d0cb.gs2.sonyc...735baf5bc70443796f3e9b32d902b37fe2cc8955e51f0

شاید باور نکنید اما واقعا نیست تو قسمت سرچ هم رفتم باز هم نیست......
رفیق شلوغش نکن :d ماشالله همه منتظرن یه فایلی یه مقدار جا به جا بشه تا انواع و اقسام شایعات رو در موردش بسازن
شما استور رو که باز کردی برو تو قسمت games بعد new بعد demos
حالا تو لیست دمویی ها که میاره نیستش ، میری ته صفحه میزنی more demos میبینی که اومده آیکونش
دقیقا همین الان انتقال دادم دمو رو

Nik-no

کاربر سایت
Jul 28, 2011
236
لینک دانلود pix the cat برای ریجن 1 یا همون استور آمریکا (آخر خودم دست به کار شدم :d) :
http://ic.97f1eacc.12d0cb.gs2.sonyc...735baf5bc70443796f3e9b32d902b37fe2cc8955e51f0

رفیق شلوغش نکن :d ماشالله همه منتظرن یه فایلی یه مقدار جا به جا بشه تا انواع و اقسام شایعات رو در موردش بسازن
شما استور رو که باز کردی برو تو قسمت games بعد new بعد demos
حالا تو لیست دمویی ها که میاره نیستش ، میری ته صفحه میزنی more demos میبینی که اومده آیکونش
دقیقا همین الان انتقال دادم دمو رو

باورتون بشه یا نشه این کارها رو کردم و نشده.... اصلا تو قسمت سرچ و انتخاب حرف P همچین بازی موجود نبود که بالاخره فهمیدم چیکار کنم.

شما برو تو قسمت New game this month بعد تو قسمت ف.ی.ل.ت.ر، دمو رو انتخاب کن میاد.

هر کاری کردم نشد که نشد.به همین دلیل یک راه جدید به نظرم رسید که گفتم مطرح کنم شاید به کار سایر دوستان هم بیاد.
رفتم با پی سی Log In شدم و لینک دانلودش رو پیدا کردم و زدم Download On Ps4 ، بلافاصله که با کنسول به اینترنت متصل شدم لینک اومد و تونستم فایل رو منتقل کنم....;)

انصافا زمین تا آسمون PES 2015 PS4 با PES 2015 PS3 فرق میکنه...تو همین نسخه دمو محشر بودنش رو نشون داده...

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
باورتون بشه یا نشه این کارها رو کردم و نشده.... اصلا تو قسمت سرچ و انتخاب حرف P همچین بازی موجود نبود که بالاخره فهمیدم چیکار کنم.
رفیق بالا هم گفتم از توی spotlight پیداش نمیکنه من از اون مسیری که گفتم پیداش کردم
ولی کلا بازیش فوق العادست :d اون آشغال 2014 کجا این کجا

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
دوستان اپدیت 1.3 فیفا رو کسی لینک داره؟ ریجن 1

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر