لینکدونی بازیهای PS4(لینک و دیتای استخراج شده با PSX DOWNLOAD HELPER)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
قبلا" هم صحبت شده بود
دوستاني كه مشكل پايين بودن سرعت دارن تعداد CONNECTION هاشون توي IDM رو كم كنن ( مثلا" من 4 تا زدم و با نهايت سرعتم دانلود مي كنم ) تا سرعتشون بهتر بشه

King Kourosh

کاربر سایت
Aug 20, 2008
177
نام
پیمان
سلام بله میتونید دانلود کنید و لینکها ریجن 1 هستن
مهم این هستش که بازی رفته داخل Library اکانتتون و دیگه بازی همیشه برای شما هستش
در مورد حجم بازی هم بازی همون 14 گیگ هستش ولی شما بعد از دانلود اون 3 گیگ که کنسول نشان میده میتونید وارد بازی بشید و بقیه حجم بازی در حالت بکگراند در حال دانلود هستش و به تدریج دانلود میشه

اینطوری که فاید نداره بشینیم رو پی سی کلی دانلودش کنیم بعد اون دانلودها هیچ .. اونوقت به صورت مخفی دان بشه . مثل Injustice Gods Among Us Ultimate Edition به این صورت دوبار بازی دانلود میشه یعنی دوتا 14 گیگ
این روش PSX DOWNLOAD پس فقط به درد آپدیت بازیها میخوره

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,539
نام
ایلیا
اینطوری که فاید نداره بشینیم رو پی سی کلی دانلودش کنیم بعد اون دانلودها هیچ .. اونوقت به صورت مخفی دان بشه . مثل Injustice Gods Among Us Ultimate Edition به این صورت دوبار بازی دانلود میشه یعنی دوتا 14 گیگ

دوست عزیز برای انتقال دادن با برنامه PSX احتیاجی به دو بار دانلود شدن نیست ... شما کافیه تمام فایلهای بازی رو با PC دانلود کنید و بعد با برنامه PSX انتقال بدید ... کنسول در حالت پنهان هم داره فایلها رو انتقال میده
شما باید تمام فایلهای بازی رو داخل یک فولدر بریزید و تو قسمت ستینگ برنامه PSX اون فولدر رو انتخاب کنید ... بعد موقع انتقال فایلها خودشون دونه دونه انتقال پیدا میکنن ... شما بعد از این که اون حجم کم که کنسول نشان میده رو انتقال میدید و کنسول نشان میده که بازی نصب شده ... در اصل فقط مقداری از بازی انتقال داده شده ... شما کافیه برید تو منو و روی آیکون بازی دکمه آپشن رو بزنید و برید گزینه آخر information اونجا حجم کامل بازی رو میبینید که هنوز کامل نشده و فایلها در حال انتقال هستن ... نکته اینجاست که شما نباید برنامه PSX رو ببندید تا انتقال کامل بشه و حجم بازی رو Complete بزنه

nami1

کاربر سایت
Apr 20, 2014
239
نام
نامی

نه خیر وقتی شما اون سه گیگ رو از طریق psx میریزید ادامش هم ریخته میشه! لازم نیست دوباره با کنسول دانلود کنید;)

King Kourosh

کاربر سایت
Aug 20, 2008
177
نام
پیمان
دوست عزیز برای انتقال دادن با برنامه PSX احتیاجی به دو بار دانلود شدن نیست ... شما کافیه تمام فایلهای بازی رو با PC دانلود کنید و بعد با برنامه PSX انتقال بدید ... کنسول در حالت پنهان هم داره فایلها رو انتقال میده
شما باید تمام فایلهای بازی رو داخل یک فولدر بریزید و تو قسمت ستینگ برنامه PSX اون فولدر رو انتخاب کنید ... بعد موقع انتقال فایلها خودشون دونه دونه انتقال پیدا میکنن ... شما بعد از این که اون حجم کم که کنسول نشان میده رو انتقال میدید و کنسول نشان میده که بازی نصب شده ... در اصل فقط مقداری از بازی انتقال داده شده ... شما کافیه برید تو منو و روی آیکون بازی دکمه آپشن رو بزنید و برید گزینه آخر information اونجا حجم کامل بازی رو میبینید که هنوز کامل نشده و فایلها در حال انتقال هستن ... نکته اینجاست که شما نباید برنامه PSX رو ببندید تا انتقال کامل بشه و حجم بازی رو Complete بزنه

دست درد نکنه من اینو نمی دونستم خوب بابا زودتر بگید اینو . توی چندتا پست قبل هم اینو پرسیدم کسی چیزی نگفت حتی به یکی از دوستان هم پ . خ دادم جوابی نداد

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
این هاست جواب نمیده و ساپورت نمیکنه

فقط فایلگیر میتونه مستقیمش کنه

- - -ویرایش - - -

بله میشه

من تمام بازی ها همونطور که گفتم با فایلگیر مستقیم میکنم و با بالاترین سرعت دانلود میکنم

چطور میگی این هاست ساپورت نمیکنه !!!

اتفاقا" هر چی لینک هست رو میجوه !!

اینم مدرک
مستقیم کننده انواع لینک

36622743735794137400.jpg

آخرین ویرایش:

SM_DARKSIREN

کاربر سایت
Oct 28, 2014
58

چطور میگی این هاست ساپورت نمیکنه !!!

اتفاقا" هر چی لینک هست رو میجوه !!

اینم مدرک
مستقیم کننده انواع لینک

36622743735794137400.jpg

دوست عزیز من یک عمر هست از این هاست استفاده میکنم

همین دیشب هم لینک یه بازی درش گذاشتم و پیام داد متاسفانه این هاست پشتیبانی نمیشود

حالا شما چطور و از چه طریق اون لینک ها مستقیم کردی من موندم

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
دوست عزیز من یک عمر هست از این هاست استفاده میکنم

همین دیشب هم لینک یه بازی درش گذاشتم و پیام داد متاسفانه این هاست پشتیبانی نمیشود

حالا شما چطور و از چه طریق اون لینک ها مستقیم کردی من موندم

من برای این سایت بالا تبلیغ نمیکنم ، ولی باور کن جزو بهترین سرویس هایی هست که ازش استفاده میکنم .
تورنت و یوتوب که بعید میدونم بشه رو دستش پیدا کرد.

البته احتمالا سرور ایران رو انتخاب کردی که هنوز دارن روش کار میکنن ، سرور آلمان فعاله و عالی .

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,357
نام
محمدرضا
دوستان ثواب داره لینک آپدیت هاو مپ های مولتی پلیر the last of us ریجن 2 رو بزارید .

آخرین ویرایش:

abbas1994

کاربر سایت
Aug 15, 2014
12
من لینک بازی The Crew از رو ps4 ام پاک شده ولی بازی رو با کامپیوتر دانلود کردم راهی هست لینک رو برگردونم.ممنون میشم کمکم کنید

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,847
نام
مرتضی
من لینک بازی The Crew از رو ps4 ام پاک شده ولی بازی رو با کامپیوتر دانلود کردم راهی هست لینک رو برگردونم.ممنون میشم کمکم کنید

با اکانتت برو استور دوباره بزن دانلود کن بازیو تا لینکها بیان و با همونا میتونی بازیتو از پی سی انتقال بدی.

راستی اگر زحمت نمیشه لینک بازیو اینجا هم قرار بده ما هم دانلود کنیم مرسی.

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
ی سروسامانی ب تاپیک بدید
لینک ها تو پست اول قرار بگیره که ی چیز مفید و جامع بشه ! الان اصلا روال تاپیک جالب نیست

amir_

کاربر سایت
Oct 26, 2011
112
نام
Amirhossein
ی سروسامانی ب تاپیک بدید
لینک ها تو پست اول قرار بگیره که ی چیز مفید و جامع بشه ! الان اصلا روال تاپیک جالب نیست
نسخه دوم فایل PDF داره آماده میشه
و به زودی میزارم برا دانلود

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,357
نام
محمدرضا
باید مسئول تاپیک مشخص بشه ، واقعا نیاز هست تمامی لینک ها با ذکر ریجن در پست اول براساس حروف الفبای انگلیسی بطور منظم قرارداده بشه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر