لیست بازی های انلاین pc مخصوص ایران(ADSL)

تو این تاپیک تمامی بازی هایی که می شه تو ایران به صورت انلاین با adsl بازی کرد همراه اسم کامل بازی همراه ورژن با یاری همدیگه لیست می شه
از مدیر انجمن تقاضا همکاری می کنم می کنم که این تاپیم جز تاپیک های مهم بازی سنتر کنه تا از زدن تاپیک های تکراری جلوگیری بشه
قوانین تاپیک :
1: این تاپیک مخصوص افرادی هست که از سی دی های کرک شده استفاده می کنن
2: لطفا فقط بازی های PC معرفی کنین نه بازی های جاوا و فلش و ..........
3: این تاپیک مخصوص بازی هایی هست که از طریق اینترنت ADSL اجرا می شه و دیگر قسمت های مولتی پلیر مثل LAN و دیگر قسمت های مربوط به این تاپیک نمی شه
4:لطفا در مورد موضوع تاپیک بحث کنید و تا از موضوع دور نشیم
5: در مورد بازی هایی که معرفی می کنین یکم توضیح هم بدین مثلا در مورد سبک بازی .استراتژیک /اکشن اول شخص یا .../RACING/SPORT/ و ..........

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
این چند تا هم تو همین تاپیک های بازی سنتر بچه ها انلاین بازی کردن
BATTELD FIELD 2
WARCRAFT
Civilization
البته ورژن های 2 تا اخری نمی دونم اگه کسی می دونه بنویسه
یک بازی پر طرف دار دیگه هم هست که شنیدم می شه انلاین بازی کرد FAR CRY اگه کسی انلاین تونسته بازی کنه فار کرای یه ندایی بده ؟؟؟؟

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
یه سری هم من می نویسم !
Counter-Strike 1.6 با Patch 21 به بالا.
Counter-Strike Source با Version Digital Zone Patch 9 با بالا !
WorldofWarcraft و Warcraft 3 که چه پچ هایی میخواد رو میتونین برین تو سایت های www.rapgame.ir و www.wowiranianserver.ir ببین چه پچ هایی میخواد برای آنلاین بازی کردن! ( چون من خودم تا حالا تست نکردم ببینم چجوریه واسه همین نمیدونم چی به چیه )
Battlefield2 که هیچ پچی نمیخواد شما فقط با وارد کردن IP میتونین به سرور وصل بشین. الان مثل اینکه تنها سروری که BF2 داره SHATEL هست. IP:85.15.1.66 پورتشم Default هست.
Quake3 به تازگی SHTEL سرور زده و باید شما نسخه ی Quake3 TeamArena رو داشته باشین با Patch Pointrealese 1.32 داشته باشین. من خودم با Quake3 با Patch Pointrealese 1.32 تست کردم ولی وارد سرور نمیشه ! IP:85.15.1.66
UnrealTournament 2004 هم ParsOnline سرور داره Patch هم نمیخواد فقط مشکلی که داره اینه که تو سرور BOT وجود داره ! و این بازی رو خراب کرده. IP:213.217.60.226
تمام این بازی هایی که من گفتم سرور دارن و شما باید به سرور وصل شین .
در مورد اینکه بخوایم به هم وصل شین اینا دوستان بهتره توضیح بدن.

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
ghost recon 3 advanced warfighter این هم می شه فقط باید برنامه gamespy داشته باشی و توش ثبت نام کنی که فری هم هست من که هر چی تو بازی هام دنبال گیم اسپی گشتم چیزی پیدا نکردم . ولی تا اونجا که من پیش رفتم اصلا سریال نامبر گیر نمی داد !

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
اینم لیست بازی ها تا الان
swat 4 version 1.1
quack 4
Counter-Strike 1.6 با Patch 21 به بالا
Counter-Strike Source با Version Digital Zone Patch 9
WorldofWarcraft و Warcraft 3
Battlefield2
Civilization
Quake3 TeamArena با Patch Pointrealese 1.32
خوب دیگه؟ باید لیست کامل تر بشه :cool:
بازی far cry امشب یا فردا خبرشو بتون می دم باید نصب کنم دوباره

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
سی دی یک far cry من مشکل داشت نتونستم نصب کنم:(( کسی می تونه فار کرای تست کنه؟
باید برم یکی دیگه بخرم اگه نشه انلاین بازی کردش ضد حال می شه:(( اینجا با مرام پیدا می شه که far cry تست کنه؟

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
far cry dobare kharidam نتیجش فکر نکنم کسی بخواد بدونه
چقدر بی بخارین .من که دیگه ادامه نمی دم .کاش این bazikade.com بر گرده اونجا می شه بحث های مفیدی انجام داد ولی اینجا انگار کسی زیاد ......

Ace.Combat

کاربر سایت
Sep 4, 2006
9
D :

من بازی RENEGADE رو دارم آنلاین بازی میکنم خیلی حال می ده :cheesygri
RENEGADE از سری بازی های معروف Command & Conqure شرکت EAGAMES است .
سبک این بازی هم اول شخص اکشن

این بازی روی همه کامپیوتر ها قابل اجرا است
Grapich : 64 Mb or UPPER
CPU : 700 MHZ or UPPER

Renegade را آنلاین لذت ببرید .:lol:

kaveh007

کاربر سایت
Aug 22, 2006
33
نام
کاوه ولی پو
من بازی NFS:Hot Pursiute2 با دیال آپ خیلی خوب و روان آنلاین بازی کردم البته بچه های خارجی بیشتر بودند و ایرانی زیاد ندیدم جالب اینه که لاگش خیلی کمه و خیلی روان میشه بازی کرد شما هم اگر یکبار تست کنید متوجه حرفم میشید:cheesygri

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
اینم لیست بازی ها تا الان
swat 4 version 1.1
quack 4
Counter-Strike 1.6 با Patch 21 به بالا
Counter-Strike Source با Version Digital Zone Patch 9
WorldofWarcraft و Warcraft 3
Battlefield2
Civilization
Quake3 TeamArena با Patch Pointrealese 1.32
+
RENEGADE این بازی از بازی های قدیمی اول شخصه که خیلی باحاله ( ویرانگر هم بش می گن)
NFS:Hot Pursiute2 یکم در مورد این نسخه توضیح بدین این از نسخه های قدیمی یا جدید؟ من اخرین نسخه ای که دارم most wanted هست که هر 2 ماه 40 دولار می خواد تازه اگه سی دیت اورجینال باشه!

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
من بازی RENEGADE رو دارم آنلاین بازی میکنم خیلی حال می ده :cheesygri
RENEGADE از سری بازی های معروف Command & Conqure شرکت EAGAMES است .
سبک این بازی هم اول شخص اکشن

این بازی روی همه کامپیوتر ها قابل اجرا است
Grapich : 64 Mb or UPPER
CPU : 700 MHZ or UPPER

Renegade را آنلاین لذت ببرید .:lol:

من renaged تست کردم و به این نتیجه رسیدم که عمران نمی شه انلاین بازی کرد چرا شما حرف الکی می زنی ما که مسخره نیستیم .قسمت انلاینش اصلا کار نمی ده می گه weswood online incompac..... بازی ماله چند سال پیش و اصلا حتی قسمتی که برای ثبت نام انلاینه هم برداشتن چون هیچ کس حتما دیگه این بازی قدیمی انلاین بازی نمی کرده . در ضمن شما باید multy player internet بزنی نه multyplayer practice حتما تمرینیش زدی فکر کردی داری انلاین بازی می کنی:cheesygri اگه حرفتو می تونی ثابت کنی بگو ما هم انلاین بازی کنیم منو باش رفتم نصبش کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر