لیست بازی های انلاین pc مخصوص ایران(ADSL)

تو این تاپیک تمامی بازی هایی که می شه تو ایران به صورت انلاین با adsl بازی کرد همراه اسم کامل بازی همراه ورژن با یاری همدیگه لیست می شه
از مدیر انجمن تقاضا همکاری می کنم می کنم که این تاپیم جز تاپیک های مهم بازی سنتر کنه تا از زدن تاپیک های تکراری جلوگیری بشه
قوانین تاپیک :
1: این تاپیک مخصوص افرادی هست که از سی دی های کرک شده استفاده می کنن
2: لطفا فقط بازی های PC معرفی کنین نه بازی های جاوا و فلش و ..........
3: این تاپیک مخصوص بازی هایی هست که از طریق اینترنت ADSL اجرا می شه و دیگر قسمت های مولتی پلیر مثل LAN و دیگر قسمت های مربوط به این تاپیک نمی شه
4:لطفا در مورد موضوع تاپیک بحث کنید و تا از موضوع دور نشیم
5: در مورد بازی هایی که معرفی می کنین یکم توضیح هم بدین مثلا در مورد سبک بازی .استراتژیک /اکشن اول شخص یا .../RACING/SPORT/ و ..........

rezarnmsh

کاربر سایت
Sep 28, 2017
13
دوستان یه بازی خیلی با حال the Lord of the rin the battle for middle earth هست که من و پسرم در خانه شبکه کردیم و بین لپ تاب و پی سی در خانه باهم بازی می کردیم و بسیار لذت می بردیم اما خیلی جالب هست که ت هیچ گیم نتی بازی به این قشنگی ندیدم کسی بازی کنه یه استراتژی معرکه چند وقت پیش دیدم تو gamerenger دارن بازی می کنن اما دیگه اقدر گرفتار بودم نتوانستم برم دنبالش که تو اولین فرصت حتما یه دل سیر بازی خواهم کرد اینم به لیستتون اضافه کنین چون مطمین هستم که شبکه و انلاین میشه بازی کرد و فقط یکی بهم بگه که تو استیم این بازی هست و اگه هست قیمت اورجینال چند خیلی ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر