لیست بازیهای Kinect

hrdn

کاربر سایت
Jul 13, 2010
11
بچه ها این بازی Kinect Sport چرا هرچی بازی میکنی با کامپیوتر حریفت حرفه ای تر نمیشه؟ همش رو همون حالت beginner میمونه که بردنشم مثل آب خوردنه. کسی میدونه چطور میشه حریف کامپیوتری pro بشه؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
وقتی میخوای ورزش انتخاب کنی نوشته change player hc hونجا عوض کن!
در ضمن begginer فقط ساده س!ایزی ش هم سخته!
رو پروفشنال بری که بدبختت میکنن!(جدی میگم)

hrdn

کاربر سایت
Jul 13, 2010
11
وقتی میخوای ورزش انتخاب کنی نوشته change player hc hونجا عوض کن!
در ضمن begginer فقط ساده س!ایزی ش هم سخته!
رو پروفشنال بری که بدبختت میکنن!(جدی میگم)
آقا میشه بیشتر راهنمایی کنی دقیقا انتخاب سطحش کجاست؟ من هرچی گشتم پیدا نکردم. ضمن اینکه مثلا من پینگ پنگ که بازی میکنم هربار که میبرم بعدش میزنم Change Player
و شاید بیش از 5-6 بار پشت سر هم میبرم و عوض میکنم ولی هیچ اتفاقی نمیفته و همش میزنه Beginner

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام دوستان.
من یه چند وقت دیگه می خوام کینکت بگیرم و می خوام چند تا بازی با هم بگیرم میخواستم بدونم این EA ACIVE 2 چجوری و چه ورزش هایی داره؟؟؟

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
والا من زیاد بازی نکردم چون اصلا نمیشه باهاش ارتباط برقرار کرد و دوتا دستگاه هم رو جعیش کشیده که باید داشته باشی تا بتونی یه سری امکانات اضافی بگیری.......
دقیقا نمیدونم چه ورزش های داره ولی تو دموی شروع بازی دوچرخه سواریش یادم مونده که داشت و دو و......

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,796
نام
مراد حلیمی
میگم این Virtua Tennis چطوره؟ با کینکت خوب هماهنگه؟ تاخیر ماخیر نداره؟

بله خوب هماهنگ وکلا بسیارلذت بخشه.............فقط مشکلی که داره اینه که مدهای زیادی واسه کینکت نداره و فقط مسابقه با یه تنیسور هوش مصنوعی یا رفیقتونه +party........ .

ولی اگه بخواهین واسه تجربه کینکتش بگیرین ارزششو داره......

• Like
Reactions: daniel45

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
میخاستم براش تاپیک بزنم ولی هرکاری کردم نشد ارور Fatal میده احتمالا اشکال از سرور فرومه.
منبع:http://www.mgsvancouver.com
عکس این شهر بزرگ چیست؟
kvp8uco4vm7kf5w87ysm.jpg

خبرهای لو رفته.
مایکروسافت در حال ساخت یک بازی شوتر پرخرج برای کینکت است.
استدیو بازی سازی ونکوور مایکروسافت در حال ساخت یک بازی سه گانه تیر اندازی برای کینکت است که تجربه ای تازه در کینکت خواهد بود.
و شایعه شده خبر های بیشتری در نمایشگاه E3 در اطلاع دوستاران کینکت قرار خواهد گرفت.

mohseneo

کاربر سایت
Jul 18, 2009
67
خسته نباشيد دوستان.
من بازي michael jackson رو وقتي گذاشتم تو دستگاه پيغام آپديت داد.
اين آپديتم، مثل آپديته nfs:hot pursuite که ، اگه انجام يشه کپي خور دستگاه باطل ميشه يا مشکلي نداره. آخه دستگام +lt نيست.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
میخاستم براش تاپیک بزنم ولی هرکاری کردم نشد ارور Fatal میده احتمالا اشکال از سرور فرومه.
منبع:http://www.mgsvancouver.com
عکس این شهر بزرگ چیست؟
kvp8uco4vm7kf5w87ysm.jpg

خبرهای لو رفته.
مایکروسافت در حال ساخت یک بازی شوتر پرخرج برای کینکت است.
استدیو بازی سازی ونکوور مایکروسافت در حال ساخت یک بازی سه گانه تیر اندازی برای کینکت است که تجربه ای تازه در کینکت خواهد بود.
و شایعه شده خبر های بیشتری در نمایشگاه E3 در اطلاع دوستاران کینکت قرار خواهد گرفت.
اوه اوه!
چه شود!
خدا کنه بازی ow و rpg هم برا کینکت بدن چون پتانسیلشو داره بخصوص برا دیالوگا!
این بازیه اسمش معلوم نیست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر