لیست بازیهای Kinect

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
کسی بازی yoostar رو بازی کرده؟
چطوریه؟ارزش بازی کردنو داره؟
آره من بازی کردم.
شما 80 تا فیلم معروف از هر ژانری داری میتونی نقش کاراکتر مورد علاقه ات قرار بگیری و دیالوگی که مینویسه رو بخونی یا هرچی عشقت میکشه بخونی:D آواز بخونی=))
و همچنین شما میتونید در یک قسمت بازی بروید و در یک فریم قرار بگیرید(کادری که پشتش صحنه خاصیه مثلا بیابون ساحل و...) و اونجا دیالوگ نی ولی بهت وقت میده هرکاری میخوای بکنی!
همچنین همه اینا رو میتونی تو اینترنت SHARE کنی و تماشا گرایی که بهت ستاره بدن احترام کسب میکنی و حتی میتونه ویدیو ها رو روی فیس بوک و تویتر بذاری!

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
من امروز 2 تا از بازی های جدید ـه Kinect رو خریدم.
Carnival ـه که زیاد بازی هاش جالب نبود خیلی هم دقت نداشت اکثر بازی هاش فقط حرکت ـه بالا پایین کردن ـه دست رو اسکن میکردند.
ولی Micheal Jacksonـش خیلی حال داد مخصوصا کلکسیون ـه آهنگ ـش که شدید حال کردم و کلی از خاطرات رو واسمون زنده کرد دوباره...

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
بازی Dance به جز Dance Central کدومش آهنگ های خوب و معروف توش هست؟
---------------------------------------------------------------------------------------------------
تو Yoostar 2 حتما باید دیالوگ رو درست بگی تا صدات رو پخش کنه؟چون من همینجوری دیالوگ اشتباه میگم ولی بازی پخش نمیکنه.

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بازی Dance به جز Dance Central کدومش آهنگ های خوب و معروف توش هست؟
---------------------------------------------------------------------------------------------------
تو Yoostar 2 حتما باید دیالوگ رو درست بگی تا صدات رو پخش کنه؟چون من همینجوری دیالوگ اشتباه میگم ولی بازی پخش نمیکنه.
صدای کینکتت بسته س از توی جایی که دستتو 45 درجه باز میگکنی بازش کن(علامت وورود ممنو خورده:D)
------------------------
مایکل جکسون فوق العاده س!!!

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,798
نام
مراد حلیمی
سلام

من virtua tennis4 رو که دیروز لیک شده بود بازی کردم....... .

در مورد حرف زدن در مورد کلیت بازی و گیم پلی و اینا که اینجا جاش نیس من فقط قسمت کینکتشو میگم:

قسمت بازی با دسته خیلی متنوع هستن arcade داره worldtour داره exhibition و party و practise داره

ولی:d..........:

بخش کینکتش فقط exhibition داره که میشه توش با یه نفر(حالا چه ai چه رفیقت مسابق بدی) یکی هم party.........

لگ نداره و از این لحاظ خوب عمل کرده.............فقط سرویس رو خودش میزنه و بقیش و باید شما بزنید...... .البته گاهگداری نامیزون میشه که باید قلقش دستتون بیاد...... .

در کل با گرافکترین بازی کینکت که خوب هم هست این بازیه.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
این VT4 الان تو بازار برا 360 اومده؟
دوستان پیشنهاد میکنم به نمرات میکل جکسون توجه نکنید:D
من دارم باهاش زندگی میکنم:D
الان آهنگ SCـش رو برام بذارین میشم خود خود مایکل:D

virus.hacker

کاربر سایت
Jan 20, 2011
145
نام
مهرداد
این VT4 الان تو بازار برا 360 اومده؟
دوستان پیشنهاد میکنم به نمرات میکل جکسون توجه نکنید:D
من دارم باهاش زندگی میکنم:D
الان آهنگ SCـش رو برام بذارین میشم خود خود مایکل:D
MJواقعا ارزش داره بازی کردنش ادم سیر نمیشه....

• Like
Reactions: dani8gb

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
MJ بی نظیره!سایت ها خیلی در موردش کم لطفی کردند.من تا دیروز قفل رقصش بودم(عاشق بیلی جین شدم!از همون بچگی من بیلیی جین و بد را از همه بیشتر دوست داشتم)امروز Earth song را خودنم<روحم شاد شد!هیلی چشبید.قشنگ به آدم حس کنسرت دست می ده.
فقط دو تا مشکل داره که من نمی دونم چرا این دو تا مشکل را رفع نکردند.خیلی هم ساده می شد حلش کرد,اولیش که خیلی از سایت ها هم به خاطر همون ازش ایراد گرفتن,نداشتن بخش کریر مود هست.واقعا حیفه این بازیه,بدون کریر مود آدم بعد از یه مدت انگیزه اش را از دست می ده.یه کریر مود عالی می تونست تا ابد آدمو جذب کنه.
دومین چیزی که می شد به بازی اضافه کنند,اینه که از هر احرا فیلم بگیره(مثل yoostar)این اگه بود خیلی عالی می شد!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
MJ بی نظیره!سایت ها خیلی در موردش کم لطفی کردند.من تا دیروز قفل رقصش بودم(عاشق بیلی جین شدم!از همون بچگی من بیلیی جین و بد را از همه بیشتر دوست داشتم)امروز Earth song را خودنم<روحم شاد شد!هیلی چشبید.قشنگ به آدم حس کنسرت دست می ده.
فقط دو تا مشکل داره که من نمی دونم چرا این دو تا مشکل را رفع نکردند.خیلی هم ساده می شد حلش کرد,اولیش که خیلی از سایت ها هم به خاطر همون ازش ایراد گرفتن,نداشتن بخش کریر مود هست.واقعا حیفه این بازیه,بدون کریر مود آدم بعد از یه مدت انگیزه اش را از دست می ده.یه کریر مود عالی می تونست تا ابد آدمو جذب کنه.
دومین چیزی که می شد به بازی اضافه کنند,اینه که از هر احرا فیلم بگیره(مثل yoostar)این اگه بود خیلی عالی می شد!
آره!خد کنه یوبی یه پچ یا dlc براش بده که درستش کنه!
----------------------------
VT4 رو خریدم!
بخش گرافیک بازی بینظیره ویعنی چیزی که تو تاپ اسپین زد تو ذوقم!
بخش کینکتش محدودیت داره ولی واقعا جذاب و عالیه!
مثلا باید اول توپو پرت کنید تو هوا بعد انیمیشن اجرا بشه از اون به بعد همه کارا با شمائه!
خیلی حال میده کلا!آدم سازی هم داره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر