ليگ بازي سنتر در Euro 2008

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,615
نام
محمدرضا
حریف می طلبم:cheesygri
این 2 تا باختی که برای من زده شده یکیش 2-0 جلو بودم اینترنتم قطع شد.یکی دیگشم تقصیر باگ بازی بود(البته 1-0 عقب بودم:-")

S A M

کاربر سایت
May 17, 2008
150
نام
سامان
من تا حالا همش تو لیگ بیکار بی آر میچرخیدم و همچنان که خبر دارید با آقای chalengeeverything سه بازی و با علیرضا هم 3 بازی که نتیجه 3برد و 3 باخت تا الان دارم.
من بازیم خوب نیستا :biggrin1: حریف هم نمیطلبم ولی امیر اذیت نکن دیگه بیا هرچی پیغام میدم جواب نمیدی .

1.Amir Xwarior امیر

2.XForsakenMAN شرمنده اسمش رو نمیدونم

3.SaMaN 360 خودم

نتیجه ی 3 نفر اول

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
نتايج مسابقات.البته من ميخواستم صبر كنم تا بقيه ي بچه ها هم بيان ولي امير جان لطف كردند و بدون مطلع سازي من مراسم افتتاحيه رو گرفتند و 2بازي هم انجام دادند.البته ايرادي نداره هنوز ميتونين بيان.
نتايج:
Xforsakenman 4-1 Amir Xwarrior
Amir Xwarrior 3-0 Mafia1980 به علت ديسكانكت شدن من نتيجه 3-0 به نفع امير شد در حالي كه 1-0 جلو بودم.
Amir Xwarrior 1-1 Mafia1980
Xforsakenman 1-2 Saman360
Saman360 3-0 Alireza1381 به علت ديسكانكت شدن Alireza1381
Alireza1381 0-5 Saman360
Saman360 0-4 Alireza1381
Amir Xwarrior 7-3 Saman360
Saman360 1-0 Mafia1980
Mafia1980 4-0 Saman360

اينم نتايج مسابقات اين چند روز.تعداد بازي هاي هر تيم هم چون برابر نيست جدول رده بندي رو فعلا نميذارم.

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
به به.ميريم سره مصاحبه با مربي هاي تيم ملي هاي مختلف جهان.
سوالات امروز:
نظرتون در مورد بازي هايي كه انجام دادين چي بود؟؟
چي شد كه باختين؟؟
چي شد كه بردين؟؟
از داوري راضي هستين يا خير؟؟

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
MAFIA1980 مربي تيم ملي England
سوال اول:خوب بازي هايي كه ما انجام داديم همشون در سطح بالايي بودن كه هم برد داشتيم هم باخت اما در كل بچه ها بازي هاي خوبي رو ارائه دادند من ازشون راضيم.
سوال دوم:بازي اول بازي خوبي بود ما تا دقايق 60 تيم برتر ميدان بوديم يك بر صفر هم جلو بوديم كه يك دفعه نميدونم چي شد كه ديسكانكت شدم و نتيجه سه بر صفر به سود آقا امير شد.بازي بعدي با سامان هم كه باختم دو نيمه داشت نيمه ي اول كه سامان رو بازي سوار بود و به گل هم رسيد البته گل آفسايد بود حالا خودتون دوشنبه تو 90 ميبينين و نيمه ي دوم كه بچه هاي ما بر بازي سوار بودن كه به گل نرسيدن.
سوال سوم:برد كه فعلا يك دونه در مقابل اسپانيا داشتيم كه بازي خوبي هم بود.البته تغيرات تاكتيكي خواصي رو به تيم داديم كه انشاالله در آينده نتيجه خواهد داد.
سوال چهارم:داوري واقعا افتضاح بود گلي كه سامان زد آفسايد بود بعد من بلند شدم داور گفتم كه اشتباه كردي ايشون هم ناراحت شد بنده رو از زمين اخراج كرد بعد يكي از تماشاچيامون شاكي شد طرقه زد خورد تو چشمه سرباز مملكت.ديروز هم كميته ي انظباطي بودم از ما 6امتياز كسر شد به اضافه ي اينكه بايد به اون سرباز خونه.ماشين.100 مليون پول.باغ.ويلا.بليط دبي و غيره بديم.
ديگه حرفي ندارم

S A M

کاربر سایت
May 17, 2008
150
نام
سامان
سامان جون مربی تیم spain . :biggrin1:

1. با این که تو صدر جدول قرار دارم ولی اصلا راضی نیستم و پایان مسابقات از مربی گری استفا میدم و مربی گری رو به قطبی جون می سپارم.
2. بازی ها افتضاح بودن با این که برد های با شکوهی داشتیم در بازی که با رضا انجام دادیم داوری فوقولاده عالی بود و داور هم مرادی بود و گل کاملا زیبا و تمرین شده و درست و سه نقطه ( ... ) بود.
3. در بازی که با امیر انجام دادم شرایط زمین نا مساعد بود ( بارونی ) که هر 7 تا گلش یک جور و در طی بازی با سخنان زیباش روحیه ی من رو کاملا تضعیف کرد و من از بازی کردن زده شدم . تازه بچه های تیم هم دیگه نمیخوان بازی کنن.
4.خوب من برای این اتفاقات تدبیراتی اندیشیدم :
1.ساختن ترکیب جدید که رو رضا جون امتحان کردم جواب داد :biggrin1:
2.تعویض بازیکنان که رو رضا جون امتحان کردم جواب داد :biggrin1:
3.تعویض تاکتیک جدید که رو رضا جون امتحان کردم جواب داد :biggrin1: ...

---------------------------------------
یک نفر دیگه به لیگ پیوست اگه آقا ایمان و آقا روزبه افتخار بدن هرچه سریع تر به ما بپیوندن 9 نفر میشیم. :smile:

آخرین ویرایش:

danial1

کاربر سایت
Oct 24, 2007
274
نتايج مسابقات.البته من ميخواستم صبر كنم تا بقيه ي بچه ها هم بيان ولي امير جان لطف كردند و بدون مطلع سازي من مراسم افتتاحيه رو گرفتند و 2بازي هم انجام دادند.البته ايرادي نداره هنوز ميتونين بيان.
نتايج:
Amir Xwarrior 3-0 Mafia1980 به علت ديسكانكت شدن من نتيجه 3-0 به نفع امير شد در حالي كه 1-0 جلو بودم.
Alireza1381 0-5 Saman360
Saman360 0-4 Alireza1381
Saman360 1-0 Mafia1980
Mafia1980 4-0 Saman360

اينم نتايج مسابقات اين چند روز.تعداد بازي هاي هر تيم هم چون برابر نيست جدول رده بندي رو فعلا نميذارم.

دوست عزيز در مورد نتايج بازي من (Alireza1381) و Saman360 مطمئني ؟؟؟من اصلا يادم نمياد كه تو اين ليگ با سامان 360 باخت داشته باشم . شايدم يواشكي پسرم عليرضا باهاش بازي كرده :cheesygri

آخرین ویرایش:

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
خب یاالله منم وارد لیگ شدم بزنین زنگو :cheesygri:cheesygri
اول از همه یه عذر خواهی به همه بدهکارم بابت تاخیرم ، تو این چند روزه مشکل سرعت اینترنت داشتم که به یاری خدا حل شد :love:
ار فردا یکشنبه منتظر رقبا هستم :biggrin1: :cool::cool::cool::cool:

البته زمان های آنلاین بودنم رو هم میگم که انشاالله مشکلی پیش نیاد :
روزهای زوج فقط از ساعت 9 به بعد میام ( چون کلاس دارم ) :blushing::blushing: ولی روزای فرد از ساعت 6 بعد از ظهر هم تا اذان میام .

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
دوست عزيز در مورد نتايج بازي من (Alireza1381) و Saman360 مطمئني ؟؟؟من اصلا يادم نمياد كه تو اين ليگ با سامان 360 باخت داشته باشم . شايدم يواشكي پسرم عليرضا باهاش بازي كرده :cheesygri
آره مطمئنم تو ليگ رو اگه نگاه كنين نوشته.

S A M

کاربر سایت
May 17, 2008
150
نام
سامان
آره Alireza1381 که با هاشون بازی میکردم تا حالا بهترین نتیجه ای که داشتم 1-0 باختم :biggrin1: هنوز موفق به بردن نشدم .
آقا ایمان ورود شما رو هم تبریک میگم :smile: فقط سریع بازی هاتو انجام بده تا به ما برسی.
خوب جا داره که به خودم خسته نباشی بگم چون تا حالا 6 تا برد و 7 باخت داشتم :thinking:
ولی هنوز امیدی برای جزء 3 نفر اول شدن دارم :horse:. ولی مشکل اینجاست که بچه ها غیرتی بازی نمیکنن :wallbash: . به امید قهرمانی همه :groupwave:

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
نتايج:
Alireza1381 0-5 Saman360
Saman360 0-4 Alireza1381
Saman360 1-0 Mafia1980
Mafia1980 4-0 Saman360

دوستان نتيجه ي بازي سامان با عليرضا اشتباه شده بود.نتيجه 5 بر صفر به نفع عليرضا شده بود كه اشتباهن به نفع سامان نوشته بودم.;)

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
من امرزو 3 بازی انجام دادم ولی بازی آخری رو ( برده بودم ) وقتی که داور سوت رو زد و اومد که منو ها بیاد یه دفعه گیر کرد و دیگه درست نشد منم مجبور شدم سیستم رو Restart کنم .
حالا منم 3-0 بازنده میشم :((:((:((
ویرایش :
بله من بیچاره 3-0 بازنده شدم :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

آخرین ویرایش:

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
آقا من اعتراض دارم :evil::evil::evil::evil: من میخوام دیگه مسابقه برگزار نکنم :evil::evil::evil:
اعراضم در مورد این هست که من بازی رو که برده بودم و تمام شده بود وقتی منوی اخر بازی اومد گیر کرد و درست نشد و من 3 بر صفر بازده شدم :sick::sick: خب این هیچی دیشب ( دوشنبه ) با آقای امیر بازی کردم ( بازی دوم ) در حالی که بازی 0-0 بود از طرف ایوشن بازی متوقف شد و بعدش ظاهرا دیسکانکت شدن چون از بازی خود به خود اومد بیرون ، و بازی تمام نشد ، جالبش اینجاست که نتایج رو که نگاه میکردم نتیجه بازی رو نوشته بود 0-0 !!!!!!! :eek::eek: بازی که یه طرفه قطع شده و تموم نشده مگه نباید 3-0 بشه !! ؟؟؟؟؟
یکی به من توضیح بده :-":-":-"
خطاب به آقای Amir Xwarrior ( اگه درست نوشته باشم )
تو PM لایو هم بهت گفتم ، کوفتت بشه اون امتیازی که از بردن من گرفتی ، از ... شانس آوردی که بردی ، خدایی حداقل باید 5 تا ( 5 تا هم کمه 6 تا ) :mad: میخوردی ...
اون 3 تا گلی هم که پست سر هم به من زدی ، من اون موقع دچار افت سرعت و Lag شدید شده بودم و هیچ کاری نمیتونستم بکنم :evil::evil::evil::evil::evil::evil:
ممکنه جمله من بد بوده باشه و ناراحت و عصبی شده باشید ، عذرخواهی میکنم ولی واقعیت رو گفتم :-":-":-"

آخرین ویرایش:

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
دوستان خونسردي خودتون رو جفظ كنيد.پيش مياد ديگه;)
اگه كسي كه اينوايت كرده قطع بشه بازي 3-0 ميشه (فكز كنم):cheesygri;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر