لود نشدن تصاوير در مرورگر گوگل كروم

immortals

کاربر سایت
Jan 24, 2012
230
نام
كاوه
با سلام...من يه مشكل اساسي با گوگل كروم دارم...از نظر سرعت كه حرف نداره و خيلي سريع سايتها رو لود ميكنه...ولي با تصاوير مشكل داره...بعضي وقت ها يكي در ميان تصاوير رو لود ميكنه...بعضي وقت ها هم اصلا لود نميشه...من مشكلم رو خيلي جاها مطرح كردم ولي كسي نميدونه....اگه كسي در اين زمينه تخصص داره يه كمكي به من بكنه....با تشكر:-/:-/:-/

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
سلام
این مشکل به *****ینگ این حرفا ربط نداره عکسای بدون *****م مثلا اپلود سنترای بدون ***** تو همین بازیسنتر خودمون مثلا 10 تا عکس میزارن 5 تا لود میشه 5 تا نمیشه من با ie 9 و opera امتحان کردم همین مشکل داره تنها مرورگر فایرفاکس میتونه بدون ایراد همرو لود بکنه اینم بگم ولی من بازم از کروم استفاده میکنم به خاطر سرعتش ولی خب واقعیت اینه که در صحیح و کامل بدون نقص بازکردن سایت فایرفاکس حرف اول میزنه
این موضوع منم چند جا گفتم در اخر معلوم شد عده ای تکذیب کردن پس انگار این مشکل همه نیست عده ای هم مشکل ندارن به سرعت نت واینا ربطی نداره

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
با سلام...من يه مشكل اساسي با گوگل كروم دارم...از نظر سرعت كه حرف نداره و خيلي سريع سايتها رو لود ميكنه...ولي با تصاوير مشكل داره...بعضي وقت ها يكي در ميان تصاوير رو لود ميكنه...بعضي وقت ها هم اصلا لود نميشه...من مشكلم رو خيلي جاها مطرح كردم ولي كسي نميدونه....اگه كسي در اين زمينه تخصص داره يه كمكي به من بكنه....با تشكر:-/:-/:-/

اره درسته . البته برای من تو fire fox هم همینطوره . مثلا وقتی عکسی رو سرچ میکنم ، یکی در میون یا 3 تا در میون ، عکسها رو نشون میده !!! اما ف .. ی .. لتر نیستن !!! میشه تو یه صفحه دیگه بازشون کرد !!!

از وقتی گوگل رو برای اولین بار ف .. ل .. تر کردن این مشکل پیش اومده و فکر نکنم که به مرورگر و کش و ... ربطی داشته باشه !!! چون قبلا مشکلی نداشت .
مثلا اونایی که vps دارن اصلا این مشکل رو ندارن .
این مشکلیه که این سازمانهای چیلترینگ و این حرفها درست کردن . نمیدونم چرا . ولی اینطوری شده .

البته بازم بگم ، عکسها باز میشن ( روش کلیک کنی ) و مشکلی ندارن ، منتها با یه روش خاصی لینک اصلی رو بستن یا hidden کردن که عکس تو گوگل به نمایش در نیاد !!!

حدس دیگه من اینه که کار مخابرات و یا شرکت های isp هست !!!
حدس دسگه من هم اینه که مشکل سرعت یا شایدم پینگ تو این سایتهای جستجو مثل گوگل باشه !!

به هر حال منم موندم و به جواب درستی نرسیدم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر