لوازم جانبی PS4

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
سلام دوستان کسی میدونه The Order: 1886 PS4 Faceplate تو ایران اومده؟؟ جایی هست بفروشه؟؟
هنوز عرضه جهانی نشده.فعلا میشه ORDER داد فقط....البته فقط قسمت براق رو میپوشونه که خیلی هم زیباتر میشه کنسول...

samanatk

کاربر سایت
Jun 5, 2010
131
نام
Saman
هنوز عرضه جهانی نشده.فعلا میشه ORDER داد فقط....البته فقط قسمت براق رو میپوشونه که خیلی هم زیباتر میشه کنسول...

والا من تو استور سونی الان دیدم زده in stock .یعنی موجوده... تو یوتیوب هم ویدیو نصب هست گذاشتن.فکر میکنم عرضه شده باشه ولی ظاهرا هنوز کسی نیاورده ایران...همینطوره خیلی زیباتر از ظاهر معمولی دستگاه و اسکین های هست که موچوده دنباشم نیست :(

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
سلام،من چند وقتی هست که گلد رو خریدم ولی به کنسول وصل نکرده بودم،
امروز که به ps3 زدم کار میکرد ولی صداش خیلی کم بود،حتی بیشترین ولوم هم خیلی کمه،درحالی که با pc و گوشی مشکلی ندارم،ریست هم کردم دانگل رو بازم همونجوریه.
چیکار کنم؟

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
امروز که به ps3 زدم کار میکرد ولی صداش خیلی کم بود،حتی بیشترین ولوم هم خیلی کمه،درحالی که با pc و گوشی مشکلی ندارم،ریست هم کردم دانگل رو بازم همونجوریه.
چیکار کنم؟
سلام...خوبی ایمان جان
من با پلی 3 تست نکردم اما با 4 مشکلی نداشت...
داخل تنظیمات پلی 3 قسمت Accesories صدای میکروفن رو تا آخر ببر بالا.احتمالا باید از اون باشه..

slender man

کاربر سایت
Aug 16, 2014
40
نام
.........................
چیکار کنم؟

گلد برای ps3 فکر نکنم خوب باشه چون منم این مشکلو دارم+صداش پایینه
بنظرم pulse elite برای ps3 بهتره تازه باس اش عالیه

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
دوستان هدست گلد رو میخوام بخرم انشالله. فقط شنیدم اگه به گوشی بخوام وصلش کنم باید با سیم باشه! راسته؟ بلوتوث داره؟ NFC چی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر