لوازم جانبی PS4

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
همه چیزای که گفته شده شایعات هست میتونه درست باشه میتونه نه اما اگه باشه که عالیه

مبارکتون باشه
این که واقعا ارگونومیک هست رو همه نقد ها مورد قبولشون بوده
واقعا این دکمه ها برای اونایی که انلاین بازن و پرو هستن چه آماتور کمک میکنه سرعت عکس العملشون بالا تر بیاد
یه مورد خوب این گجت اینه که روی شارژ تاثیر زیادی نمیذاره با توجه به اینکه منبع تغذیش از خود دستس
سپاس
در مجموع با توجه به اینکه من تا ۱.۵ تا ۲ سال آینده قصد خرید PS5 ندارم خریدش برام توجیه داشت
کلا تستی که کردم با توجه به تعریف ۳ پروفایل بازی میتونم بگم دسته PS4 رو تبدیل به یک دسته حرفه ای میکنه

• Like
Reactions: hbmss

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,487
نام
امین
صدای فن پرو مجبورم کرد برم هدست بخرم و با اپ هدست اشنا بشم.
در یه کلام عالیه.
هم از شر صدای فن پرو خلاص میشید هم کیفیت صدای واقعی با پچ اختصاصی بازیسازها واسه بازی ها لذت صدا و درک محیط بازی واستون چند برابر میشه.
البته بهتره همون نیو گلد سونی رو بخرید یا اگه محدودیت بودجه ندارید مدل پلاتینوم سونی.
1.700 و 3.000 تومن متاسفانه قیمت دارن ولی بازم ارزش خرید دارن.

• Like
Reactions: VENOMEM and hbmss

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
دوستان هندزفری یا هدستی به غیر از گلد و پلاتینیوم هست که بشه میکروفون رو با یک دکمه قطع و یا وصل کرد؟
مثلا گلد یه دکمه داره مخصوص قطع و وصل میکروفون..حالا یه هدست قیمت مناسب میخواییم یا هندزفری که همین قابلیتو داشته باشه.

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
488
دوستان هندزفری یا هدستی به غیر از گلد و پلاتینیوم هست که بشه میکروفون رو با یک دکمه قطع و یا وصل کرد؟
مثلا گلد یه دکمه داره مخصوص قطع و وصل میکروفون..حالا یه هدست قیمت مناسب میخواییم یا هندزفری که همین قابلیتو داشته باشه.
اشتباه نکنم یه مدل از سنهایزر وقتی میکروفن رو کج میکردی خودش قطع میشد دقیق یادم نیست کدوم مدلش

کسی هدست پلاتینیوم داره؟ چند بار استفاده کردم اصلا راحت نیست البته سرم یکم بزرگه
کلا مدلش اینطوریه یا چون تازه هست سفته؟ چون یبار razer تست کردم خیلی راحت و نرم بود
و اینکه به نظرتون تا 5 سال عمر میکنه؟

• Like
Reactions: Black Roz

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
اشتباه نکنم یه مدل از سنهایزر وقتی میکروفن رو کج میکردی خودش قطع میشد دقیق یادم نیست کدوم مدلش

کسی هدست پلاتینیوم داره؟ چند بار استفاده کردم اصلا راحت نیست البته سرم یکم بزرگه
کلا مدلش اینطوریه یا چون تازه هست سفته؟ چون یبار razer تست کردم خیلی راحت و نرم بود
و اینکه به نظرتون تا 5 سال عمر میکنه؟
برای شما که مدل های بهتر تست کردید این پلاتینیوم راحت نیست
کلا مدلشه درسته کیفیتش خوبه اما در حد هدست های با کیفیت شرکت های دیگه نیست تنها مزیتش صدای 3بعدی هست که اونم انقدر تعدادش کمه بازیاش که حساب نیارید و مود هاش و باطریش باقی چیزاش یه هدست کاملا عادی هست در برابر هدست های گرون قیمت

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
488
برای شما که مدل های بهتر تست کردید این پلاتینیوم راحت نیست
کلا مدلشه درسته کیفیتش خوبه اما در حد هدست های با کیفیت شرکت های دیگه نیست تنها مزیتش صدای 3بعدی هست که اونم انقدر تعدادش کمه بازیاش که حساب نیارید و مود هاش و باطریش باقی چیزاش یه هدست کاملا عادی هست در برابر هدست های گرون قیمت
ای بابا کم کم دارم از خریدش پشیمون میشم
نظر خودمم رو razer بود ولی خواستم ps5 هم حتما پشتیبانی کنه

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
ای بابا کم کم دارم از خریدش پشیمون میشم
نظر خودمم رو razer بود ولی خواستم ps5 هم حتما پشتیبانی کنه
نه خریدتون یه خرید مناسب برای کنسول های مقصد پلی استیشن هست
هدست پلاتینیوم از نظر کیفیت بدنه و راحتی گفتم
کیفیت صداش خوبه قابل قبول و واضح هست بهترین انتخاب برای افرادی هست که پشتیبانی کامل از کسول پلی4 و مطمئنا پلی5 رو میخوان پلاتینوم مثل هدست پالس الایت توی نسل پیش هست که با داشتن کیفیت بالا توانایی پشتیبانی از 2 نسل رو داشت این هدست هم با توجه به امکاناتش و پشتیبانی از صدای 3 بعدی قطعا خروجی خیلی خوبی خواهد داشت و از این نظر خیالتون راحت
احتمالا برای نسل بعد یه هدست با پشتیبانی از تنظیمات بازخورد برای تطبیق با گوش بدون نیاز به عکس گرفتن عرضه بشه برای کنسول نسل بعد ( نظر من ) اما احتمالا برای سال اول عرضه نخواهد بود بلکه هدستی که جایگزین هدست گلد میشه و به نوعی هدست وایرلس ورژن 3 حساب بشه تنها با افزایش کیفیت ساخت پشتیبانی از مود های بیشتر و پشتیبانی از صدای 3 بعدی خواهد بود که قیمتی حدود به 100 دلار داشته باشه و هدست گرون قیمت تری مثل پالس الایت و پلاتینوم چند سال بعد عرضه بشه
خیالتون از انتخابتون راحت

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
سلام دوستان
یه مدل هدست میخوام که اگه میشه بدون سیم باشه و کیفیتش هم عالی باشه
برای PS5 میخوام
و اینکه بشه به گوشی آندرویدی هم وصلش کرد
چیزی که در دراز مدت از کیفیت صدایش کم نشه
قیمت محدوده 2 تومن مثلا
کلا استفاده ازش راحت باشه و جنس بدنش هم خوب باسه
داریم اصلا با این قیمت؟ :D

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
488
سلام دوستان
یه مدل هدست میخوام که اگه میشه بدون سیم باشه و کیفیتش هم عالی باشه
برای PS5 میخوام
و اینکه بشه به گوشی آندرویدی هم وصلش کرد
چیزی که در دراز مدت از کیفیت صدایش کم نشه
قیمت محدوده 2 تومن مثلا
کلا استفاده ازش راحت باشه و جنس بدنش هم خوب باسه
داریم اصلا با این قیمت؟ :D
سلام
بهتره 3 تومنش کنی پلاتینیوم بخری
به گوشی هم وصل میشه راحت

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: M ξ λ δ ζ

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
488
حالا میشه 3 تومن جور کرد
فقط اینکه بنظرت ارزش داره صبر کنم هدست جدید سونی که باps5 معرفی شد بیاد؟ قیمتش خیلی بالا میشه؟
بعید میدونم تا قبل عید درست حسابی موجود بشه
سال دیگه هم دلار یهو دیدی شد 30 تومن و قیمتش منطقی نمیشه خلاصه

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,351
نام
مهدی
دوستان میخوام هدست گلد بخرم ولی دو دل شدم
یکی گفت جنسش خیلی جالب نیست و زود بالاش شکسته میشه و یکی هم بخاطر اینکه میترسم بخرم خیلی بدرد ps5 نخوره
لطفا ی راهنمایی بکنید
راستی سایت dcinpc هنوز کارش درسته؟

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
488
دوستان میخوام هدست گلد بخرم ولی دو دل شدم
یکی گفت جنسش خیلی جالب نیست و زود بالاش شکسته میشه و یکی هم بخاطر اینکه میترسم بخرم خیلی بدرد ps5 نخوره
لطفا ی راهنمایی بکنید
راستی سایت dcinpc هنوز کارش درسته؟
اگه برای دریافت صدای 3 بعدی نیاز به هدفون 3 بعدی باشه گلد بدرد نمیخوره که هنوز مشخص نشده این قضیه پس اگه میخوای گلد بخری بهتره صبر کنی جزییات نحوه دریافت 3بعدی معلوم بشه

• Like
Reactions: db07

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر