لطفا چند تا بازی ماجراجویانه تو سبک های سایبریا معرفی کنید!!

bazras2008

کاربر سایت
Feb 27, 2009
23
نام
محمد
سلام به همه ی دوستان.این چند روزه بین ترمه تعطیلم میخوام یکم بازی کنم:d دوستان اگه چند تا بازی در سبک سفر به سیبری یا همون سایبریا بلدن معرفی کنین.بازی ماجراجویانه میخوام استراتژیک و هایدن ابجکت نباشه خواهشا:x

bazras2008

کاربر سایت
Feb 27, 2009
23
نام
محمد
تو سبکه سفر به سیبری یه بازی میشناسم به اسمه paradise اینم خیلی قشنگه.
مرسی ولی یبار تو شهرمون گشتم پیداش نکردم فک کنم بازیش کم یابه:(

---------- نوشته در 05:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:40 PM ارسال شده بود ----------

return to mysterious island
Black mirror 1
Still life 1
سه تاش قشنگه!!
مرسی امیدوارم گیرم بیاد این بازی ها;)

Sepehr47

کاربر سایت
Aug 23, 2010
252
نام
سپهر
این بازی هایی که معرفی شد دارینوس دوبلشون کرده . می تونی از سایتش خریده اینترنتی بکنی .
در ضمن من بهت شرلوک هلمز : راز گوشواره ی نقره ای رو ژیشنهاد می کنم .

bazras2008

کاربر سایت
Feb 27, 2009
23
نام
محمد
آخه رفیق من.... Tomb Raider کجاش تو سبک Syberiaست...
بازی هایی که معرفی شدن فوق العاده اند... سری بازی های پوآرو هم هستند... ولی اگه از من میشنوی هیچکدومشون Syberia نمیشن... معرکه بود...
مرسی این بازی های پوآرو رو یکم توضیح میدین؟

bazras2008

کاربر سایت
Feb 27, 2009
23
نام
محمد
یه بازی بود خیلی وقت پیش شاید حدود 6 7 سال پیش بازی میکردم که بازی ماشین سواری بود ولی ماشین ها اسلحه داشتن و میشد ماشین های دیگرو نابود کنی و خیلی خاطره ی خوبی ازش دارم کسی اسمشو میدونه؟؟اگه نسخه های جدیدتر هم داره معرفی کنین مرسی:)

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
یه بازی بود خیلی وقت پیش شاید حدود 6 7 سال پیش بازی میکردم که بازی ماشین سواری بود ولی ماشین ها اسلحه داشتن و میشد ماشین های دیگرو نابود کنی و خیلی خاطره ی خوبی ازش دارم کسی اسمشو میدونه؟؟اگه نسخه های جدیدتر هم داره معرفی کنین مرسی:)

به احتمال زیاد Twisted Metal بوده (لوگوی بازی عکس یه دلقک هستش).

نسخه ی جدیدش هم در راهه انحصاری برای PS3.

bazras2008

کاربر سایت
Feb 27, 2009
23
نام
محمد
به احتمال زیاد Twisted Metal بوده (لوگوی بازی عکس یه دلقک هستش).

نسخه ی جدیدش هم در راهه انحصاری برای PS3.
نمیدونم ولی فک نکنم این باشه فک کنم اول اسمه بازیش Rداشت یه بازی هم 2011 اومده شک دارم که شاید نسخه ی جدید همون بازیه باشه اسمش:Renegade Ops 2011

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی

اسمش Revolt نبود؟؟؟
مشین اسباب بازی بودن همشون!!

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
من کلا عاشق ادونچرم سری شرلوک هلمز فوق العاده است (راز گوشواره نقره ای و بیداریش دوبله شده) و شرلوک هلمز و جک قاتل هم توی بازار هست.(هم ایکس باکس هم پی سی)

Still Life هم خوبه هم داستانش هم گرافیکش

توی این کمبود بازی ادونچر جدید بازی های Hidden Object هم آدمو راضی می کنن. مثلا بازی MORTIMER BECKETT AND THE LOST KING خیلی خوبه همچنین بازی Sherlock Holmes And The Hound Of Baskrevils

---------- نوشته در 11:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:32 PM ارسال شده بود ----------

این بازی مورتیمر بکت که گفتم 4 اش هم تازگی اومده(حرف ادونچر شد یادش افتادم یه سرچی زدم و دیدم اومده) اینم لینکای دانلودش:
Mortimer Beckett and the Crimson Thief

bazras2008

کاربر سایت
Feb 27, 2009
23
نام
محمد
من کلا عاشق ادونچرم سری شرلوک هلمز فوق العاده است (راز گوشواره نقره ای و بیداریش دوبله شده) و شرلوک هلمز و جک قاتل هم توی بازار هست.(هم ایکس باکس هم پی سی)

Still Life هم خوبه هم داستانش هم گرافیکش

توی این کمبود بازی ادونچر جدید بازی های Hidden Object هم آدمو راضی می کنن. مثلا بازی MORTIMER BECKETT AND THE LOST KING خیلی خوبه همچنین بازی Sherlock Holmes And The Hound Of Baskrevils

---------- نوشته در 11:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:32 PM ارسال شده بود ----------

این بازی مورتیمر بکت که گفتم 4 اش هم تازگی اومده(حرف ادونچر شد یادش افتادم یه سرچی زدم و دیدم اومده) اینم لینکای دانلودش:
Mortimer Beckett and the Crimson Thief
مرسی ولی سرعته شبانم اصلا خوب نیست نمیتونم دانلود کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر