كمك در half life2

lave_101

کاربر سایت
Feb 3, 2007
287
در قسمتي كه با ماشين هستي و احتمالا بايد ازروي پل بپري ولي به ان طرف پل نمي رسي وصحنه تار ميشود وميبازي بايد چكار كرد؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,802
نام
امین
باید با سرعت بیشتری در بشی...
اگه با سرعت بالا نشد ببین دستگاهی چیزی اونجا نیست که بشه ماشینت رو بلند کرد؟!;)

پ.ن:خیلی وقته بازیش کردم اگه عکس بزاری بهتره...

صورتي

کاربر سایت
Aug 2, 2007
68
در آن قسمت جاي راه آهن است و دوتشون با قطار ميره و از ما خداحافظي مي كند و بعدش كه ميريم جلوتر در را براي الكس باز مي كنيم ميره اما خودمون گير مي افتيم و يك غوا يا موجود آهني بزرگ سه پا به من حمله مي كنه اون موجود را چطوري بايد بكشيم لطفا كمك كنيد بدجوري گير كردم :(

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
در آن قسمت جاي راه آهن است و دوتشون با قطار ميره و از ما خداحافظي مي كند و بعدش كه ميريم جلوتر در را براي الكس باز مي كنيم ميره اما خودمون گير مي افتيم و يك غول يا موجود آهني بزرگ سه پا به من حمله مي كنه اون موجود را چطوري بايد بكشيم لطفا كمك كنيد بدجوري گير كردم :(
اون موجود رو باید با تفنگ موشک انداز نابودش کنی 3 یا 4 تا تیر که به کله ی مبارکش زدید یه جیغ میکشه و ....:)

صورتي

کاربر سایت
Aug 2, 2007
68
اون موجود رو باید با تفنگ موشک انداز نابودش کنی 3 یا 4 تا تیر که به کله ی مبارکش زدید یه جیغ میکشه و ....:)
من همش سه تا تير موشكي دارم و هر سه تاش هم به سرش زدم و بهش مي خوره اما نمي ميميرد!!!!! :confused: :evil::evil:چي كار كنم؟؟؟ لطفا مرا راهنمايي كنيد

صورتي

کاربر سایت
Aug 2, 2007
68
همیشه همچین جاهای یک جعبه موشک انداز وجو دارد که مهمات اش هم بی نهایت است اگه جعبه را پیدا کنی کارت راحت مشود:cool:
متاسفانه آنجا هيچ چيزي جز يك غول سه پا پيدا نمي شودتو توي اين مرحله رفتي اگه رفتي بگو جعبه از كجا پيدا كردي:confused:

lave_101

کاربر سایت
Feb 3, 2007
287
متاسفانه آنجا هيچ چيزي جز يك غول سه پا پيدا نمي شودتو توي اين مرحله رفتي اگه رفتي بگو جعبه از كجا پيدا كردي:confused:

دقیقا یاد م نیست فکر کنم پشت یکی از ان دیوارهای شکسته باشد کمی بگر دی حتما پیداش میکنی

صورتي

کاربر سایت
Aug 2, 2007
68
دقیقا یاد م نیست فکر کنم پشت یکی از ان دیوارهای شکسته باشد کمی بگر دی حتما پیداش میکنی
چطوري بايد بروم آن طرف ريل من من داخل كانتينرها ميرم اما به كانتينر هاي بالايي نمي تونم برسم لطفا مرا راهنمايي كن

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
یکی از کانتینر ها به صورت شیب دار هست که با کمک اون می تونید برید بالای کانتینرها اونجا یک مسیری رو طی میکنید تا برسید به طرف دیگه ایستگاه اونجا راکت هست.

*زمانی که خواست ریلود reload کنه شما شلیک کن به سمتش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر