كليپ،برنامه،زنگ،بازي و .... براي موبايل

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
این جدید ترین ورژن fileman!!!:cool:
اسمارت مووی هم حجمش زیاده حالشو ندارم آپ کنم!!! تو نت ریخته یه سرچ کنی پیدا میشه!!!;)

Attachments

• FExplorer v1[1].16 cracked.zip
    122.3 KB · مشاهده: 5

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
بیین اگه خیلی ادعات میشه اون انتی ویروسو که میگی رو جاوا نصب کردیو بذار بعد حرف زیادی بزن!!!اگه به حرفه!!! منم میگم رو 1100 موزیک پلیر نصب کردم!!!!:cheesygri

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
دوستان اگه ممکنه کسی آخرین ورژن File Man و Smart movie با کانورتور برام بزاره .... برای N70 ...

امین خوبی؟ :biggrin1: تو همه جای سایت پیدات می شه که !!! ( شوخی هست ها )

افتادی به پی سی؟:biggrin1:
مگه تو ppc نداری:cheesygri o2 ....

filman رو دوستان گزاشتن واسه اون یکی میگردم!!

در ضمن هر کی این fileman رو دانولد نکنه از دستش رفته:)

Z.E.U.S

کاربر سایت
Jan 24, 2007
96
نام
میثاق
بیین اگه خیلی ادعات میشه اون انتی ویروسو که میگی رو جاوا نصب کردیو بذار بعد حرف زیادی بزن!!!اگه به حرفه!!! منم میگم رو 1100 موزیک پلیر نصب کردم!!!!:cheesygri

دوست عزیز من نه شاخم نه شاخ شکن ولی احترام سرم میشه . من کمک خواستم همین . دوستان لطف کنید کمک کنید تا شاخ بازی .

با تشکر . :cool:

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
من فقط میخوام اون حرفیو که زدی برا من و بقیه دوستان ثابت کنی!!!!بحث شاخ بازیم نیست!! منم بهت کمک کردم و گفتم همچین چیزی وجود نداره!!!حالا اگه کسی داره برا ایشون بذاره!!!

kelark

کاربر سایت
Oct 19, 2005
200
نام
میلاد
این جدید ترین ورژن fileman!!!:cool:
اسمارت مووی هم حجمش زیاده حالشو ندارم آپ کنم!!! تو نت ریخته یه سرچ کنی پیدا میشه!!!;)

خیلی ممنونم آقا رامین ... من اسمارت مووی ورژن 3 رو دارم که به سری N نمی خوره .... برای همین اینجا مطرح کردم شاید بچه های اینجا کسی ماله سری N رو داشته باشه .

افتادی به پی سی؟:biggrin1:
مگه تو ppc نداری:cheesygri o2 ....

filman رو دوستان گزاشتن واسه اون یکی میگردم!!

در ضمن هر کی این fileman رو دانولد نکنه از دستش رفته:)

:p چرا O2 XDA Atom دارم ..... ولی فایل من رو برای خواهرم می خوام ..... راستی امین یه زمانی که 3650 داشتم خودم روش Smart Movie داشتم خیلی راحت با کانورتورش کار می کردم و می ریختم رو گوشیم .... ولی جدیدا روی گوشی یکی از دوستان یه DivX Player دیدم توپ !!! خیلی باش حال کردم می خوام ببینم تو باش کار کردی ؟ ؟ نظرت چیه کدومش بهتره ؟ ؟ ؟ از نظر قدرت پخش .

داشتم دنبال یه سایت خوب برای Pocket Pc می گشتم برای یکی از دوستام اینو پیدا کردم http://pdadb.net گفتم بدم بت شاید بعد ها بدردت بخوره .... آخه این GSMarena همچین در زمینه پاکت پی سی اطلاعاتش کامل نیست ..... ولی در زمینه موبایل فون های دیگه کامله ....

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
:p چرا O2 XDA Atom دارم ..... ولی فایل من رو برای خواهرم می خوام ..... راستی امین یه زمانی که 3650 داشتم خودم روش Smart Movie داشتم خیلی راحت با کانورتورش کار می کردم و می ریختم رو گوشیم .... ولی جدیدا روی گوشی یکی از دوستان یه DivX Player دیدم توپ !!! خیلی باش حال کردم می خوام ببینم تو باش کار کردی ؟ ؟ نظرت چیه کدومش بهتره ؟ ؟ ؟ از نظر قدرت پخش .

داشتم دنبال یه سایت خوب برای Pocket Pc می گشتم برای یکی از دوستام اینو پیدا کردم http://pdadb.net گفتم بدم بت شاید بعد ها بدردت بخوره .... آخه این GSMarena همچین در زمینه پاکت پی سی اطلاعاتش کامل نیست ..... ولی در زمینه موبایل فون های دیگه کامله ....

سلام.
خوبی میلاد جون؟؟
نه والا من باهاش کار نکردم و هیچی هم در بارش نمیدونم ! ولی خب برو یه تست بکن شاید خوشت اومد
این سایت رو خودم میدونستم:blushing: در زمینه ی pocket pc هیچی خودم نمیدونم(کمه اطلاعاتم ولی خب یه چیزایی...)ولی این داداشم همه چیز بلده و همین 1 ماه پیش ppc خرید این سایت رو هم واسه همین بلدم:cheesygri
سایتهای دیگه خواستی بگو تا معرفی کنم:cheesygri
میگم o2 ت رو چه قدر خریدی؟؟
داداشم یه Asus P525 خرید از علاء الدین...قیمتش چه قدر باشه خوبه؟؟:cheesygri
گول اسمش رو نخور چون میدونم نشنیدی asus پاکت پی سی داشته باشه ولی خب خیلی چیز ردیفیه!!
موفق باشی

kelark

کاربر سایت
Oct 19, 2005
200
نام
میلاد
سلام.
خوبی میلاد جون؟؟
نه والا من باهاش کار نکردم و هیچی هم در بارش نمیدونم ! ولی خب برو یه تست بکن شاید خوشت اومد
این سایت رو خودم میدونستم:blushing: در زمینه ی pocket pc هیچی خودم نمیدونم(کمه اطلاعاتم ولی خب یه چیزایی...)ولی این داداشم همه چیز بلده و همین 1 ماه پیش ppc خرید این سایت رو هم واسه همین بلدم:cheesygri
سایتهای دیگه خواستی بگو تا معرفی کنم:cheesygri
میگم o2 ت رو چه قدر خریدی؟؟
داداشم یه Asus P525 خرید از علاء الدین...قیمتش چه قدر باشه خوبه؟؟:cheesygri
گول اسمش رو نخور چون میدونم نشنیدی asus پاکت پی سی داشته باشه ولی خب خیلی چیز ردیفیه!!
موفق باشی

می دونستم که می دونستی، ماشالا سرچر فرومی :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: . به لطف شما خوبم .
امین من در زمینه پاکت پی سی اطلاعاتم خدا رو شکر به لطف فروم ها خوبه :cheesygri . ASUS در دنیای پاکت پی سی ها یکی از بهترین Brand هاست .... ولی Asus P525 قیافش ادمو یاد چارلی میندازه ( 6630 نوکیا ) قبول داری ؟ ؟ ؟ مبارکشون باشه به دل خوش .... دستگام رو با یک مموری 2GB خریدم 600 خورده ای .... ( خورده ایش خیلی مهمه :p ) ... الان هم می خوام یه مموری 4 GB بخرم براش ....

Asus P535 دیدیش ؟ ؟ خیلی خیلی ردیفه !!!

سایت برای بازی های درست حسابی چی سراغ داری ؟ ؟ مثل IGI ! وارکرافت . و ...
سایت برای برنامه های مکانیک ( طراحی جامدات ، صنعتی ، قالب ) چیزی سراغ نداری برای PPC :cheesygri ( :p حالا بگو سراغ دارم !! )
برنامه چیزی برای داداشت خواستی بگو در خدمتم ....

( ادامه بحث رو توی تاپیک موبایل بده اگه در همین مورد میخوای صحبت کنی بهتره این تاپیک هم به هم نریزه ) ....

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
Kane&Lynch جان
اون برنامه که بالا گزاشتی FILE EXPLORER هست میلاد FILEMAN رو میخواست!
با اینکه من FILEMAN رو دارم و هیچ فرقی با این برنامه نمیکنه ولی یکمی FILEMAN سریع تر هست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر