كلاهبرداری

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
آقایون حد رو رعایت کنید به فحش و فحش کشی و نظرات بی خود نرسه ... راه حل پیشنهاد بدید نه به هم تهمت بزنید !

Wei Shepard

کاربر سایت
Aug 15, 2012
9
میگم که اگه عضو سایتای دیگه هستی(مٍثل پردیس گیم و پرشین تولز و....) تو اونجا یه پیامی بده تا شاید فرجی بشه :(

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
به Dcoy اس دادم گفت بيرونم و فردا صبح ميام شفاف سازي ميكنم

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
اخه بعضی دوستان نه مطلبو میدونن چی هست نه میدونن چه خبره الکی میان نظر میدن . دوستان الکی نظر ندین و تاپیک بنده خدارو خراب نکنین .

این وسط اول از همه پای جناب .DcoY. گیر . معذرت از ایشون اینو میگم ولی من کل مطلبو خوندم و دیدم همه سر نخا به ایشون خطم میشه .

اول از همه کسیکه اینقد زرنگ بوده خلاصه قبلش از شما برای خرید

2 تا کنسول + کینکت بفرسته!

این اجناس بالا به گفته خودتون خلاصه باید به این اقا پول میدادین تا براتون می فرستاد چون این اقام قصد بدی داشتن و کنسولی کلا 100 درصد نداشتن براتون بفرستن حتما قبلش از شما طلب پول کرده و چون نیتشون کلا بد بوده پس اعتمادیم نداشته اقا دزده . پس شما شفاف

1- بگین پول به کدوم حساب ریختن . توضیح دقیق و شفاف بدین .

2- این اقارو از کجا میشناسین .

3- چطوری با ایشون در تماس بودین .

4- و چطوری کلا فهمیدین این اقا اهل بندر عباس هستن . شما که میگین فهمیدین برا کرمان نیستن پس برا کجان و چطوری به این نتیجه رسیدین اهل بندر عباس .

دور از انسانیت یه بنده خداییو اینجور ناراحت کنی . ارزش انسانیت خیلی بیشتر از 700 یا 800 تومن . جنابیکه کنسول اقا اسماعیلو حالا امدا یا سهوا از چنگش در اوردی بیا انسانیت کنو عین یه مرد زنگ بزن شماره کارتشو بگیر تا براشون پولشو واریز کنین .

ارزش خودتو با این کار خیلی کم کردی . هر چند اقا اسماعیل چوب دل سادشونو میخورن ولی همین باعث شد یه درس خوب بگیرن و امیدوارم این اقا میلاد .DcoY. انلاین شدن به سوالات بنده واضح و سریع جواب بدن چون خیلی شکو شبه ها حل میشه .

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
سلام دوستان، یکی به ما بگه اینجا چه خبره؟!
مثل اینکه این آقا با یه نفر آشنا شده و خواسته کنسولش رو با کنسول اون آقا عوض کنه و اون آقا هم کفته تو کرمان هست و یه آدرس داده که مربوط به آقا میلاد بوده
با یه تلفن از خودش و تلفن میلاد خان
ازقرار معلوم از آقا میلاد پول 2 کنسول و 1 کینکت رو گرفته و کنسول این آقا رو داده به آقا میلاد و بعدشم از آقا میلاد پولارو گرفته و رفته حالا دو نفر موندن با یه کلاه گشاد و یه کلاه بردار که داره عشق و حال میکنه
مضنونین فعلا شما و آقا میلاد هستین
تا قبل از معلوم شدن ماجرا مدام این تاپیک رو چک کنید
اون دو نفر هم که کلاه رفته سرشون برن پلیس سایبری شکایت کنن

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,885
نام
malek
عزیزان من قضیه دزدی رو زیاد کشششششش ندین:d

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
من دارم خجالت میکشم و آب میشم !
برای مملکت ما که حرف غیرت رو میزنیم زشته !
و میگیم مثلا مذهبی هستیم !!
ولی
وللش خدا بزرگه !!
اون مال حرومش میشه و 100 بلا میاد سرش !
انشالاه پیداش میکنی !!!
به سلامت

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
آقا موفق شدین دزد رو بگیرین یه عکس ازش تو همین سایت بذارین
برای عبرت دیگران :|

GANJI KING

کاربر سایت
Apr 13, 2012
100
نام
GANJI MEHR
دوست عزیز بزار روشنت کنم .. این یارو کرمان زندگی نمیکنه .. چون اگه کرمان بود میدونست پیداش میکنن .. این بابا جای اصلیش یه جای دیگست و به احتمال خیلی زیاد کرمان جلدش بوده و کنسول رو کرمان گرفته رفته دیار خودش که ردی ازش نمونه .. در مورد فتا اینم باید بگم اگه یه سر کلانتری رفته باشی میبینی گروگانگیری شده و به زور بهش میرسن و خودشون رو الاف یه کنسول نمیکنن .. باید خودت کمر همت ببندی .. از طریق اداره پست هم میتونی پیگیری کنی
........................
در ضمن دوستان همین نت و فروشگاه های مجازی هم به نظر من اعتباری ندارن .. چون نشونی و آدرسی ندارن و میگن با پست میفرستیم
موفق باشید
........................

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
.DcoY. (میلاد) دوست منه و می شناسمش تو نت.
صد در صد تاییدش می کنم، بچه فوق العاده خوبیه.
بنده خدا با چه ذوق و شوقی گفت 360 خریدم و می خوام هیلو بازی کنم.
امیدوارم کلاه بردار رو بتونه بگیره، واقعا ناراحت شدم:(
شهرش هم از کلاه بردار و GPSY دوره، واقعا طرف که کلاه گذاشته سرشون هفت خط بوده به نظرم و ناشی نبوده.
ایشالا که شخص کلاه بردار می ره زیر دست پلیس فتا و درس عبرتی می شه برای کسایی که حلال و حروم سرشون نمی شه.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من هرچي فك ميكنم ميبينم يه ادم ميتونه اينجوري كلاهبرداري كنه اونم كسي نيست جز
پيمان بيرانوند
البته انجمن1000 ادرس شماره خونشون ادرس محل كار پدرش و كلا همه چيزشو بلده اگه با ما همكاري كنه

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher

دوست مال باخته عزیز اول از همه متاسفم، باید بیشتر دقت می کردید توی این وضعیت اعتماد اونم اینجوریش کمی مضحکه .
برای پیگیری باید از طریق مراجع ذیصلاح مثل اداره آگاهی اقدام کنید، کدپستی و آدرس مضنون به شما خیلی میتونه کمک کنه ...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر