كدام كمپاني انتشار بازي را ميپسنديد

Hitman Code Name 47

کاربر سایت
Nov 10, 2005
87
به نظر شما كدوم كمپاني ناشر بازي از بقيه گوي سبقتو ربوده واز ديگران بهتر عمل ميكنه لطفا دليل خود را حتما بگوييد و كدوم كمپانيم بهتره درشو تخته كنه و توانايي اين كمپانيها در ساخت انواع بازيها چقدر است يادم مياد توي بازيدات يه تاپيك بود كه راجع به دو كمپاني يوبي سافت و كنامي بحث ميشد كه فقط راجع به اين دو كمپاني بود وبحثي راجع به ساير كمپانيها گفته نميشد كه زياد جالب نبود ولي اين تاپيك مربوط به مقايسه همه كمپانيهاست و

• Like
Reactions: kamyy

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
نوشته شده توسط xdantex:
این عکسه که تو مسابقه گذاشتی فکر کنم مشکل داره ها برو یه سر بزن.

چه مشکلی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused: :confused: :confused:

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
:)
ubi بازی رو تبدیل نمیکنه یه شرکت دیگه هست که اینکار رو میکنه;)

جون من؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused: :confused: :confused:

چه شرکتی.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خیلی دلم میخواد بدونم کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused: :confused:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

مهبد کیه؟؟؟؟؟؟؟
نمیشه خودت بپرسی؟؟؟؟؟؟؟؟:blushing:

آخه لازم دارم.......:( :(
مهبد gameware هست که فعلا بن هست;) بهش گفتم که وقتی از بن بودن در اومد بیاد بهت بگه:blushing: (برای اف گزاشتم:p )
بای

Hitman Code Name 47

کاربر سایت
Nov 10, 2005
87
اخیرا رکود بزرگی در عرصه عرضه بازیها رخ داده که به علت ورود پی اس تری به بازار و منتظر ماندن سازنگان بازیها برای مشاهده وضعیت بازار است

کمپانیهای ناکام در مدت اخیر یکی هیپ گیمز ودیگری مجسکو گیمز و اسلیم اینتر تیمنت وتا حدی اتاری بوده است کمپانیهای انحصار طلب زاپنی هم فقط کنسولهای کشور خودشان را پشتیبانی میکنند مانند کونامی وکپکام من که این مدت چیز خاصی ازاین کمپانیها به جز برای پی اس تو ندیدهام تمکو ونامکو هم که فقط پشتیبان کنسولها هستند تی اچ کیو و ea هم به کنسولها توجه زیادی دارند midway هم در گذشته فقط به روی کنسول متمرکز بود ولی اخیرااکثر بازیهایش را برای پی سی عرضه میکند کمپانیهای که پشتیبانی خوبی از پی سی میکنند یکی یوبیسافت است و دیگری ویوندی یونیورسال eidos و activition است که این اخری با عرضه کال اف دیوتی 3 برای کنسولها نشان داد که ب کنسولها اهمیت بیشتری میدهد چون این بازی مخصوص پی سی بود و روی ان معروف شد rockstar هم که یکی دو بازی بدرد بخور دارد بیشتر به سمت کنسولها وبه خصوص کنسولهای سونی است

Hitman Code Name 47

کاربر سایت
Nov 10, 2005
87
اخیرا رکود بزرگی در عرصه عرضه بازیها رخ داده که به علت ورود پی اس تری به بازار و منتظر ماندن سازنگان بازیها برای مشاهده وضعیت بازار است

کمپانیهای ناکام در مدت اخیر یکی هیپ گیمز ودیگری مجسکو گیمز و اسلیم اینتر تیمنت وتا حدی اتاری بوده است کمپانیهای انحصار طلب زاپنی هم فقط کنسولهای کشور خودشان را پشتیبانی میکنند مانند کونامی وکپکام من که این مدت چیز خاصی ازاین کمپانیها به جز برای پی اس تو ندیدهام تمکو ونامکو هم که فقط پشتیبان کنسولها هستند تی اچ کیو و ea هم به کنسولها توجه زیادی دارند midway هم در گذشته فقط به روی کنسول متمرکز بود ولی اخیرااکثر بازیهایش را برای پی سی عرضه میکند کمپانیهای که پشتیبانی خوبی از پی سی میکنند یکی یوبیسافت است و دیگری ویوندی یونیورسال eidos و activition است که این اخری با عرضه کال اف دیوتی 3 برای کنسولها نشان داد که ب کنسولها اهمیت بیشتری میدهد چون این بازی مخصوص پی سی بود و روی ان معروف شد rockstar هم که یکی دو بازی بدرد بخور دارد بیشتر به سمت کنسولها وبه خصوص کنسولهای سونی است

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر