كاهش قيمت تلويزيون تا 40 الي 50 درصد!!!

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
داشتم اخبار گوش ميدادم كه گفتن به علت ازاد شدن واردات تا چندين روز وارد كننده ها زحمت كشيدند كه وسايل صوتي تصويري را ريختن بازار بدون هيچ گونه ماليات يا گمركي .

اين يارو ميگفت كه تلويزيوني كه قيمتش 2 ميليون هست حالا ميتونيد 1 ميليون سيصدهزار تومان بخريد !!!

ميخوام از كساني كه تو پايتخت تشريف دارن يه تحقيقي بكنن :biggrin1: تا همه مثل سيل بريزيم تلويزيون بخريم :laughing:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
نه به هيچي ربط نداره .
فقط شنيدم كه واردات ازاد شده و قيمت لوزم صوتي تصويري به شدت كاهش قيمت خورده . اگه ميخوايد مطمعن بشيد بايد از خود شركت كه وارد ميكنه بپرسين نه فروشگاه ها .

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
XBOX360 مربوط به لوازم صوتي تصويري نميشه . يعني ميشه ولي قضيش فرق ميكنه يه چيزي براي بازي و در ضمن XBOX360 قيمت خودش 399 ذلار هست و اگه يه حساب سر انگشتي بكني ميبيني كه تا يه حد ميتونه افت قيمت داشته باشه .

ولي منظور از لوازم صوتي تصويري از player گرفته تا ضبط صوت و تلويزيون و مانيتور و همينطور چيزها .

البته يه نكته هم اضافه كنم بايد از اين وقت استفاده كرد وگرنه ممكنه دوباره واردات ممنوع بشه !

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
سلام
من که نميگم شما دروغ ميگی
اصل خبر بودار و مشکوکه ، حالا شما رفتيد دنبال ارزون شدن x360 ؟
مگه واردات تاحالا ممنوع بود که ازاد شد؟
واردات خيلی وقته که به دليل تحريم امريکا تعطيل هست
و خيلی از جنس ها قاچاقی وارد بازار ايران ميشه
دليل گرونی و باز بودن خيلی از لوازم برقی هم همينه
حالا واردات ازاد شده يعنی چی خدا ميدونه !!
شايد اين هم يه کلک جديده! هيچی از اينا غير ممکن نيست;)

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
نه بابا شما چرا اينهمه بدبينيد دادش خودم لوزم خانگي داره خيلي وقتي داره تلويزيونهاي (از اينا كه پشت داره) در اندازه 32 اينچ HD هم هست ميفروشه نوي نو هم هست قيمتشم مفت 400 تومن اين سري بهش گفتم چندتا LCD بياره بزودي مياد فقط قيمتو رو داشته باش 600 تومن 32 اينچ HD 720P :cool:

x_omid_360

کاربر سایت
Feb 2, 2006
448
نام
امید
منم تو اخبار دیدم. یه مرده با بچش اومده بود بخره که گزارشگر ازش پرسید قیمتها چطوره؟ اونم گفت که خیلی ارزون شده. یه تلویزیون می خواست بخره که قبلا 2 میلیون بود ولی حالا شده 1300000 تومان!
همین طور ضبط صوت و دوربین فیلمبرداری و عکاسی هم ارزون شده

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
منم تو اخبار دیدم. یه مرده با بچش اومده بود بخره که گزارشگر ازش پرسید قیمتها چطوره؟ اونم گفت که خیلی ارزون شده. یه تلویزیون می خواست بخره که قبلا 2 میلیون بود ولی حالا شده 1300000 تومان!
همین طور ضبط صوت و دوربین فیلمبرداری و عکاسی هم ارزون شده

دقيقا همين چيزي كه شما ميگيد . منم همين اخبار را ديدم .
بعد يه بار هم تو راديو شنيدم . فردا يه تحقيقي ميكنم يه سوالاتي از نمايندگي ها ميكنم ببينم قضيه چيه .;)

m.sarsh

کاربر سایت
Aug 20, 2006
463
نام
محمدرضا
آره جریانش اینه که یه کارخونه ایرانی ( نمیدونم کدوم کارخونه ) 40-50 درصد ارزون کرده.

فکر کنم بقیه شرکتها هم مجبور شدن همین کررو بکنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر