قیمت Xbox One و Xbox One X ( پست اول تاپیک حتما خوانده شود 93/01/16 )

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
میدونم ولی عزیزانی که تو ایران وارد میکنن با درهم وارد میکنن و قیمتش خیلی پایین تر این حرفاش یعنی سر هر کنسول ریجن 2 دارن شیرین 500.600 میخورن

شما برای بنده شیرین 500 600 زیر قیمت بازار بیار بنده هم شیرین 100 میلیون نقد سفارش دارم الان.

mahyar_753951

کاربر سایت
Aug 23, 2010
39
نام
Mahyar
چندتا میخوای بگم از سلیمانیه و دوبی Reg2 بیارن برات ؟ قیمتای reg2 تو بازار ایران از عوضی بودن فروشندگان عزیز به اینجا رسیده که کلا به چاپیدن ملت عادت کردن :) دیگه هر خری وضعیت دزد بازار ایران و میدونه قیمت روز کنسول Reg2 در سلیمانیه 1م680 معادل 560 دلاره

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
عزیزان من سلیمانیه رو فراموش کنید . چون هیچ کس توانایی خرید از اونجارو نداره . پس دیگه قیمتشو نذارید اینجا .

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
چندتا میخوای بگم از سلیمانیه و دوبی Reg2 بیارن برات ؟ قیمتای reg2 تو بازار ایران از عوضی بودن فروشندگان عزیز به اینجا رسیده که کلا به چاپیدن ملت عادت کردن :) دیگه هر خری وضعیت دزد بازار ایران و میدونه قیمت روز کنسول Reg2 در سلیمانیه 1م680 معادل 560 دلاره

من خودم وارد کنندم و قد تار موی سرت جنس از دبی آوردم. خودمم مهاباد هستم و با سلیمانیه 2 ساعت فاصله دارم. چیزی که میشنوی با چیزی که واقعیت هست خیلی تفاوت داره!
فروشگاه بازی سنتر خودمون قراره کنسول هارو بیاره. قیمتش هم مطمئنا بهتر از بازار خواهد بود.

11085

کاربر سایت
Feb 24, 2009
50
من خودم وارد کنندم و قد تار موی سرت جنس از دبی آوردم. خودمم مهاباد هستم و با سلیمانیه 2 ساعت فاصله دارم. چیزی که میشنوی با چیزی که واقعیت هست خیلی تفاوت داره!
فروشگاه بازی سنتر خودمون قراره کنسول هارو بیاره. قیمتش هم مطمئنا بهتر از بازار خواهد بود.

به امید خدا چه زمانی میاره؟

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
رفتن به سلیمانیه مثل آب خوردنه.. به مراتب کیش رفتن سخت تره

و جنس آوردن به مراتب سخت تر! بیش از یک عدد به هیچ وجه نمیتونید خودتون بیارید! اونم هزینه های رفتن به اونجارو حساب کنید میبینید اصلا نمیصرفه.
اگه بهانه سفر دارین بحثی نیست! شهریست بسیار زیبا و مدرن و مردمی عالی و بی نظیر! کنارش یه کنسول هم سوغاتی میارین.

Arkham Knight

کاربر سایت
Nov 19, 2012
164
و جنس آوردن به مراتب سخت تر! بیش از یک عدد به هیچ وجه نمیتونید خودتون بیارید! اونم هزینه های رفتن به اونجارو حساب کنید میبینید اصلا نمیصرفه.
اگه بهانه سفر دارین بحثی نیست! شهریست بسیار زیبا و مدرن و مردمی عالی و بی نظیر! کنارش یه کنسول هم سوغاتی میارین.
بستگی داره.
اگه کسی خانوادگی بره میتونه صندوق عقبشو پر وان بکنه، چون ماشین هایی که خانوادگی توش نشستن رو نمی گردن.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
بستگی داره.
اگه کسی خانوادگی بره میتونه صندوق عقبشو پر وان بکنه، چون ماشین هایی که خانوادگی توش نشستن رو نمی گردن.

مجردی زیاد رفتم و هربار گشتن! خانوادگی رو نمیدونم راستش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر