قیمت Xbox One و Xbox One X ( پست اول تاپیک حتما خوانده شود 93/01/16 )

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
- - -ویرایش - - -

به نظر شما الان زمان خوبیه برای خرید ایکس باکس وان؟نه بخاطر قیمت...مثلا در زمان تازه امدن 360 فالکون یا جسپر بودن که سه چراغ میشدن و بعد ها کنسول های بهتری امدن..از این نظر عرض میکنم..سپاس

داداش تا اونجا که ما دیدیم و شنیدیم مشکلات وان خیلی کمتره پی اس 4 بوده و هست

sweetnightwish

کاربر سایت
Dec 1, 2009
89
نام
مجید
سلام دوستان جايي رو نميشناسيد تحويل فوري ريجن 2 داشته باشه البته تهران باشه

- - -ویرایش - - -

به نظر شما الان زمان خوبیه برای خرید ایکس باکس وان؟نه بخاطر قیمت...مثلا در زمان تازه امدن 360 فالکون یا جسپر بودن که سه چراغ میشدن و بعد ها کنسول های بهتری امدن..از این نظر عرض میکنم..سپاس

داداش گلم اينكه دستگاه امتحانش رو پس بده بدون شك يك سال طول ميكشه اما در مورد 360 اگر همون سالها رو در نظر داشته باشي تو يوتيوب و كلا سايتاي اونور بعد از يك ماه امار 3 چراغ در اومد دستگاه خودم بعد يك سال 3 چراغ شد منظورم اينه اگه دستگاه مشكل دار باشه معمولا زمزمه ايراداتش سريع پخش ميشه فعلا هم به جز درايو و اون قضيه اپديت مشكلي گزارش نشده كه جالب باشه

در اخر ميتونيد اين سوال رو در تاپيك همه چيز در مورد .... بزاريد اينجا مخصوص قيمته

11085

کاربر سایت
Feb 24, 2009
50
XBOX ONE R1

قیمت:1,700,000 تومان

XBOX ONE R2

قیمت:1,900,000 تومان

قیمت اهواز هست که تلفنی از یک فروشگاه گرفتم،البته من اهواز نیستم;)

می گفت موقع خرید تخفیف هم داره

آخرین ویرایش:

sweetnightwish

کاربر سایت
Dec 1, 2009
89
نام
مجید
اقايون بازم سلام يكي از دوستان ميخواد ريجن 2 بخره كسي تو تهران غير از وست و ديسي گيم كس ديگه اي سراغ نداره حتما ريجن 2 باشه تحويل روز اگه كمك كنيد دل كوچيك اون دوست عزيز رو شاد كنيد ممنون ميشم خسته شدم از بس تهران رو شب عيدي گشتم

sweetnightwish

کاربر سایت
Dec 1, 2009
89
نام
مجید
اخرین قیمتی که گرفتم ریجن یک امریکا هستش 1600

شما خيلي ارزون پيدا ميكنيد 1600؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ والا هرجا رو ميگردم 1750 پايين تر نيست بگيد كجا رو ميگردين ما هم بريم همون جاها
مديييييييييييييييييييييييير خدا بگم چي كارت نكنه كه اسم مغازه رو نميذاري اين طفل معصوما بزارن

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,103
نام
محمد امین
قیمت اهواز عالیه
ما که شهرستانی هستیم دلیلی نداره از تهران بخریم از اهواز می خریم پول تیپاکسشم فوقش 20 تومن میشه..

sweetnightwish

کاربر سایت
Dec 1, 2009
89
نام
مجید
امروز توپخونه و پايتخت بودم قيمت ريجن 1 1830 ريجن 2 2300 كه اونم پيدا نميشه من كه نميدونم از كجا قيمتاي خوب گير مياريد البته اهواز رو نميدونم اماا قيمت دبي هم 2450 درهمه يعني 2050 تومن حاالا 1900 چه طوري ميرسه دستتون من نميدونم

miladsaw

کاربر سایت
Dec 13, 2011
123
نام
milad
به نظرم باید مدیران و ناظران بازی سنتر یه نظارتی رو پست های کاربر sorena asadi داشته باشن
فقط میاد قیمت میده،آدرس هم نمیده...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر