قیمت Xbox One و Xbox One X ( پست اول تاپیک حتما خوانده شود 93/01/16 )

sweetnightwish

کاربر سایت
Dec 1, 2009
89
نام
مجید
اولا اینکه واحد پول دوبی دینار نیست و درهم هستم...دوما شما با کدوم فروشگاه کار میکنید که به دینار پول میگیره.قیمت پایین تر من دارم خریداری!!!!

داداشم اشتباه لپی بود اگه نگاه کنی قیمت درهم الان تو بازار ازاد 8050 ریاله بجای اینکه بگردید دنبال سوتی سعی کنید اصل مطلب رو بگیرید 2 تا پست بالا تر درهم گفتم پس الکی دنبال اونجای مورچه نگردید

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
دوستان اخرین اخبار قیمت از کنسول در دبی 3050 دینار یعنی 40000 قیمت اومده پایین این قیمت همون قیمت بندل فیفا با دسته سیم داره و ریجن 2 از من میشنوید ریجن یک نخرید دلایلش رو هم قبلا گفتم فعلا قیمت همینه باز اگه قیمت ها تغییر کرد بهتون میگم خودم مستقیم با یه فروشگاه تو دبی در ارتباطم چون بار اینا 2 ماه یک بار میاد احتمالا قیمت فعلا شکسته نمیشه پس تو ایرانم قیمت 2490 به بالاس اگه کسی دید ریجن 2 پایین تر اینجا میفروشن بدونه یه چیزی ازش دزدیدنچون همه جنسا از دبی وارد میشه و مستقیم از چین هنوز کسی نیاورده

نکته مهم: دوستانی که قصد خرید بندل دستگاه رو دارن حتما بدونن که باید بازی رو دانلود کنن پس حدود 20 گیگ برای دانلود بازی کناز بزارن( چه بدبختی داریم برای اپدیت بتل فیلد 4 =)))

شما اطلاعاتت بسیار پایین هست الان XO رو با 1.800 هم میشه گرفت و تا یک ماه دیگه به 1.600 هم می رسه..

sweetnightwish

کاربر سایت
Dec 1, 2009
89
نام
مجید
شما اطلاعاتت بسیار پایین هست الان XO رو با 1.800 هم میشه گرفت و تا یک ماه دیگه به 1.600 هم می رسه..

اقایونی که فقط شما میدونید و ما هیچی ریجن 2 1700 بده من همین الان نقد میخرم من قیمت دبی رو گفتم 3100 درهم که میشه 2300 ادم که نکشتم شما همون پست رو میخونید میاید نظر میدید حتی زحمت نمیکشید بیاید 2 صفحه قبلشم بخونید پست اولی که دادم کل مشخصاتش رو دادم شما یه قیمت رو میبینی میگی گرونه مگه من گفتم باید بیای از من بخری گفتم یه فروشگاه تو دبی میده 3100 درهم که جدیدا شده 3050 درهم که نخوای بری توپ خونه ریجن یک رو بجای ریجن 2 غالب کنن به یکی از دوستانم گفتم نه فروشندم نه کسی رو معرفی میکنم اخرین قیمت تو ایران 2330 دارم((((((((((((((((( باز نگو 1700 که میگم ریجن 2 )))))))))

sweetnightwish

کاربر سایت
Dec 1, 2009
89
نام
مجید
پرهام جان شرمنده حق با شماس

اخرین قیمت از دبی
ریجن یک بدون ترانس بدون بازی 2230 درهم تقریبا میشه 1800
ریجن 2 با بازی و دسته سیم دار 3000 در هم تقریبا میشه 2400

فکر میکنم ایران الان ارزونتر از دبی باشه

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
دوستان دقت کنند که مایکرو تو دبی لانچ نداشته و این قیمتایی که به درهم در میارید اکثرا اشتباهه چون حالت بازار سیاهه!
اینطور که شایعه شده لانچ رسمی مایکروسافت حدودا مهر سال 93 هست!

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
دوستان دقت کنند که مایکرو تو دبی لانچ نداشته و این قیمتایی که به درهم در میارید اکثرا اشتباهه چون حالت بازار سیاهه!

با این توجه بالایی که مایکرو داره به خاورمیانه نشون میده، فن بوی بازی برای کنسولش واقعا داره سخت میشه. حداقل سعی کنن با ساپورت خوب و عرضه مناسب مردم رو از ps4 که الان داره به طور کامل جای خودش رو باز میکنه به سمت خودشون بکشن، که این کارو هم نمی کنن. همون طور که نسل قبل x360 تو ایران بهتر جا افتاد و نسل قبل ترش ps2 ، این نسل ps4 فکر می کنم بازی رو توی ایران و خاورمیانه ببره.( علی رغم اینکه سونی رو اصلا دوست ندارم)

sweetnightwish

کاربر سایت
Dec 1, 2009
89
نام
مجید

صحبت این دوستمون کاملا درسته و قیمت ها تو دبی بازار سیاهه البته اینم توجه کنید چون هنوز به صورت عمده کسی دستگاه وارد ایران نکرده خرده فروشا حتما از دبی جنس میارن که شامل ریجن 2 دستگاه میشه احتمالا قیمت بسیار پایین ریجن یک هم به همین دلیله
به نظر شخص بنده کسایی که خوره بازی ندارن حداقل تا خرداد متوجه افت قیمت بالایی هستند به خاطر اینکه وارد کننده های اصلی مستقیم به ایران ترانزیت میکنن وچون تعداد بالاس طبعا افت قیمت رو هم شامل میشه فروشندگان تهران که همه با ترس میفروشن اگه دقت کرده باشید 2 جور فروش دارن که به صورت تحویل فوری و تحویل 8 روزه هست به نظر شخص بنده یه 2 ماهی صبر کنید که هم اپدیت های کنسول به یه ثباتی برسه هم قیمت ها واقعی تر بشه بعد خرید کنید البته این جوری یه خطر هم داره اونم خطر تعویض قطعات اورجینال با فیکه که ما توی دستگاه پی اس 3 شاهدش بودیم اونموقع که من این دستگاه رو خریدم دسته های دستگاه six axsis بود اما سری های بعدش همه دسته ها ساده بودندر کل از کسی بخرید که ازش اطمینان دارید

11085

کاربر سایت
Feb 24, 2009
50
قيمت در يك سايت معتبر به همراه هفت روز تضمين تعويض كالا :

XBOX ONE R1 : 2.080.000

به همراه آداپتور تبديل برق 220 به 110 ولت

varenax360

کاربر سایت
May 19, 2009
840
نام
محمود
به نظرم مدیران این تاپیک رو حذف کنند چون هیچ چیز مثبتی نداره. کسی که خریدار باشه خودش میره بازار و قیمت رو سبک سنگین میکنه و بعد میخره .

Fábio dá silva

کاربر سایت
Jun 19, 2011
4,384
نام
رضا
به نظرم مدیران این تاپیک رو حذف کنند چون هیچ چیز مثبتی نداره. کسی که خریدار باشه خودش میره بازار و قیمت رو سبک سنگین میکنه و بعد میخره .

شما ناراحتی میتونی نیای تو تاپیک!
این تاپیک خیلی هم خوبه و باعث میشه قیمت ها رو بدونیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر