قیمت Xbox One و Xbox One X ( پست اول تاپیک حتما خوانده شود 93/01/16 )

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اگر 2477 تومن سال 92 رو مجددا داده باشن یعنی توافق 5+1 کشک و الباقی ماجرای داستان دلار​

ربطی به توافقات نداره که ! وقتی کسری بودجه دارن نمیتونن دلار رو بیارن پایین که ! امسال(منظور 93 هست)هم 100% دلار همون 3000 میمونه!

آخرین ویرایش:

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
ربطی به توافقات نداره که ! وقتی کسری بودجه دارن نمیتونن دلار رو بیارن پایین که ! امسال(منظور 93 هست)هم 100% دلار همون 3000 میمونه!
چثدر راحت میگی همون3000میمونه.خب اگه اینجوری بشه واقعا مردم بذید یه کاری کنن واقعا سادگی و... تاچه حد کدوم مردمی تو دنیا همچین چیزی رو قبول میکنن...ایران همش عرب هارو مسخره میکنن اونا100رژیم عوض کردن ولی ایرونی ها حتی اسون ترین کار که حمایت نکردن از گرونی رو هم نمیتونن بکنن

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
چثدر راحت میگی همون3000میمونه.خب اگه اینجوری بشه واقعا مردم بذید یه کاری کنن واقعا سادگی و... تاچه حد کدوم مردمی تو دنیا همچین چیزی رو قبول میکنن...ایران همش عرب هارو مسخره میکنن اونا100رژیم عوض کردن ولی ایرونی ها حتی اسون ترین کار که حمایت نکردن از گرونی رو هم نمیتونن بکنن
عزیز من کاریه که شده! نمیخوام سیاسیش کنم و بگم تقصیر آقای x بوده اما بلاخره آدم منطقی باید شرایط رو قبول کنه! وگرنه میتونی به خودت دروغ بگی که دلار 2 ماه دیگه میشه 700 تومن:D

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
عزیز من کاریه که شده! نمیخوام سیاسیش کنم و بگم تقصیر آقای x بوده اما بلاخره آدم منطقی باید شرایط رو قبول کنه! وگرنه میتونی به خودت دروغ بگی که دلار 2 ماه دیگه میشه 700 تومن:D
خب نمیشه انقد راحت قبولش کرد خیلی وحشتناکه مردم باید یه کاری کنن حالا جرات اعتراض ندارن خب تا جای که میتونن چیزی نخرن ‏فقط چیزای که خیلی ضروری..من خودم فروشگاه ‏مواد غذایی دارم ولی حاضرم چند ماه ‏بی مشتری باشم وکسی چیزی ام نخره ولی این گرونی و بدبختی تموم بشه...البته الان برا این کار یه کم دیره باید همون اول که قیمت ها بالا میرفت بجای صف کشیدن.برا دلار.برنج و..اینا ‏چیزی نمیخریدن...ولی الان این کار شاید باعث بشه یه کم ‏قیمت ها پایین بیاد

varenax360

کاربر سایت
May 19, 2009
840
نام
محمود

اینو که من خودم میدونم و چند صفحه قبل هم توضیح دادم برای دوستان , اون مطلب رو برای دوستانی گفتم که هی امیدوارند دلار بیاد پایین

varenax360

کاربر سایت
May 19, 2009
840
نام
محمود
فردا تکلیف ارز معلوم میشه

کاتب سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس :

قیمت ارز در سال 93 نسبت به سال 92 افزایش نمی‌یابد، اظهار کرد: این عدد حتی ممکن است نسبت به سال جاری کمتر هم باشد اما پیش‌بینی ما این است که همین عددی که در سال 92 در محاسبات داشتیم را در سال 93 هم پیش‌بینی کنیم.

پیش‌بینی نرخ ارز در بودجه سال 93 - سایت خبری تحلیلی تابناك

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر