قیمت Xbox One و Xbox One X ( پست اول تاپیک حتما خوانده شود 93/01/16 )

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
به احتمال خیلی زیاد تا چند وقت دیگه مایکروسافت کینکت رو که از پک XBone میکشه بیرون اونوقت به راحتی قیمت 300و400 تومان میاد پایین و با اندکی شکیبایی قیمت به زیر 2تومان خواهد رسید.
فعلا که همه قیمت حدود 2600تا2900 میدن
XBONE ?!! همون بهتر که شما نتونی این کنسول رو بخری!

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
XBONE ?!! همون بهتر که شما نتونی این کنسول رو بخری!
صحبت از تونستن نیست، صحبت از خواستنه
من میگم اگه کسی خواست بخره اگه مایکرو تا چند وقت دیگه کینکت رو بکشه بیرون ارزون تر میشه.
من که از کینکت تو نسل قبل جز چندتا بازی چیزی خاصی ندیدم

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
من میگم اگه کسی خواست بخره اگه مایکرو تا چند وقت دیگه کینکت رو بکشه بیرون ارزون تر میشه.
منم از kinect تو نسل قبل اصلا استفاده اي نكردم ولي تو Xbox one جزو اصلي كنسوله و واقعا به درد بخوره،كلا استفاده اي كه از kinect در Xbox one ميشه با Xbox 360 قابل مقايسه نيست.

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
395

اگه مایکروسافت میخواست کینکت رو حذف کنه همون اول نسلی این کارو میکرد که تو فروششم موثره.با وجود جو منفی این کارو نکرد پس هیچ وقت اینکارو نمیکنه.دوست داشته باشیم یا نه کینکت جز اکوسیستمه xboxone

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
دوسته عزیز اونی که این حرف رو زده: "و اینم برای عقده ای هایی هست که پولشون زیادی کرده میخوان روز اول بخرن"خیلی بی ادب بوده
شما هم نمیگم از اون بی ادب تر هستی میگم بی مبالات هستی که میای تو یه فروم این نقله قول رو میکنی

الان همین جا خیلی از دوستان هستن که خرید کردن و شاید خیلی هم پولدار نباشن از خیلی چیزا زده باشن و چون عشقه این کنسول رو دارن خریده باشن

یه کم مراقبه حرف زدنمون باشیم بد نیست

- - -ویرایش - - -

درست نوشته ؛ هفته دومه سپتامبر همون 13 سپتامبر میشه که لانچه دوبی هست

دوست عزیز 13 سپتامبر گذشته

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
دوست عزیز مطمئن باش که ماکرو هیچ رقمه کینکت رو از روی کنسول برنمیداره چون توی این نسل کینکت هم تقریبا جزئی از کنسول بحساب میاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر