قیمت Xbox One و Xbox One X ( پست اول تاپیک حتما خوانده شود 93/01/16 )

GTGTA

کاربر سایت
Sep 23, 2013
200
دوست عزیز بازی که هک شده ولی xbox one هنوز هک نشده

این دوستمون م پرسیدن بازی هک شده نه xbox one

مگه بازی هک می شه در حالتی که هیچ گونه امکان tampering ای توی خود کنسول و بازی نیست؟؟؟

بازی dump شده و این اصلا چیز عجیبی نیست ، خیلی از کنسول ها بازی هاشون همون روز های اول dump می شن
مثال بارز برات می زنم
3 may 2013 اولین بازی wii u دامپ شد
23/11/2013 هستیم و هیچ خبری از هک wii u نیست ;)

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
بچه ها فکر کردم ایکس باکس وان 2700 و 2600 داشتم خودمو اماده میکردم زنگ زدم دی ------ گفت این هفته 3500 میدن اون وقت من حس کردم با منجنیق زدن تو برجکم واقعا :((

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
بچه ها فکر کردم ایکس باکس وان 2700 و 2600 داشتم خودمو اماده میکردم زنگ زدم دی ------ گفت این هفته 3500 میدن اون وقت من حس کردم با منجنیق زدن تو برجکم واقعا :((

پیشنهاد میکنم عجله نکنید چون میاد پایین
ولی اگر خبلی عجله داری یه جا هست باندله فیفا 14 رو میده 2900 خواستی پ خ بده شمارش رو بدم بهت

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
پیشنهاد میکنم عجله نکنید چون میاد پایین
ولی اگر خبلی عجله داری یه جا هست باندله فیفا 14 رو میده 2900 خواستی پ خ بده شمارش رو بدم بهت

به این زودی ها پایین نمیاد وقتی اینقدر عاشق سینه چاک منتظر خرید هستن . مغازه دار تامدتها مشتری داره که دلش نیاد کم کنه.

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,350
نام
امیر
یه فروشگاه معروف و گرون فروشی توی شهر ما (فروشگاه غ...ی ) امروز یه سر شعبه 1 بودم , شنیدم به یکی گفت XBOX One داره بذاش میاد. قیمتش هم 4میلیون و 200هزار تومان!
:|

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
یک سال بگذره برا تولید انبوه ورقابت خود شرکت کاهش قیمت با روش های مختلف دارن. الان 4 تا بازی اومده ارزش نداره برا خرید بازی باید دید چی ساپورت میشه. عین نینتندو وی یو.یا ویتا باید اول دید تو دیوار نباشه بعد پول داد.

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
دوستان چرا بازیا وان گرونتره از ۴ مگه هر دوتاش ۶۰دلار نیست یعنی این کسایی که میخرن اطلاعاتشون در همین حدم نی؟که حاظر میشن چنین پول زوری بدن واقعا زور داره

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
خبر خوب برای کسایی که میخوان کنسول بخرن.
به گزارش اقتصاد آنلاین، بازار غیررسمی ارز در راستای توافق بزرگ هسته ای ایران و 1+5 در آغازین ساعات معاملات امروز ریزش شدید قیمت ها را تجربه کرد و به پایین ترین قیمت ها طی یک سال گذشته رسید.

sirish

کاربر سایت
Jul 14, 2012
46
چرا اینقدر برای خرید عجله میکنید یه چند وقت صبر کنید د....د های توپخونه (بووووووووغ) ببخشید کاسبهای توپخونه =))خودشون xbox one تولید میکنن همونطوری که تو طبقه چهارم انواع ps1 و ps2 رو به دست توانمند خودشون تولید میکنن :dالبته یه مقداری از لوازم رو به علت تحریم بودن از بقیه دستگاهها کش میرن مثل انواع لنز کارکرده و دسته های برداشته شده از کارتون دستگاههای دیگه حتی به سیم برق هم رحم نمیکنن ( این یکی رو به چشم خودم دیدم داشتم شاخ در میاوردم>:) ) کارتون دستگاه هم تو همون طبقه موجوده (کارتون ps2 رو قیمت کردم میداد 2500 تومن) :eek: یه دفعه اونجا بودم یه بار ازجنوب اومد پر بود از ps2 دیدم سریع شاگرد مغازه داره کارتون دستگاهها رو باز میکنه دسته اصلی + سیم رابط + سیم برق رو برمیداره به جاش یه سری از همون وسایل بدلی میزاره ( انگار نه انگار که ما مثلا مسلمون هستیم و شیعه و پیرو علی :wallbash:) فکرکنم زیاد حرف زدم انشا ا.. خدابه راه راست هدایتمون کنه
نتیجه گیری : تا چند وقته دیگه xbox one به دست سلحشوران و دلاوران یکه تاز توپخونه از ترکیب لوازم کش رفته شده از انواع کنسول تو همین پاساژ لباف تولید میشه :clap:تا مشت محکمی باشه به دهان ماکروسافت تا دیگه اونا الکی 499 یورو قیمت نذارن رودستگاهشون و احتمالا اسم این کنسول ps2xbox360one خواهد بود چون ترکیبی از وسایل به سرقت رفته از بقیه کنسولها خواهد بود
این بود انشای من اینو گفتم چون یه حقیقت تلخله تو این مملکت که متاسفانه خودمون به خودمون رحم نمیکنیم نه یه ذره انصاف نه انسانیت نه وجدان و بقیه حرفها بماند که ....................
پس شماهم دست نگه دارید تا این کنسول وطنی رو بخرید نه با قیمت 499 یورو بلکه با قیمت 3200 هزار تومن خودمون که از 499 یورو به حساب کاسبهای باسواد خیلی کمتره
حالا تصمیم با خودتونه

alimx360

کاربر سایت
Jul 13, 2008
438
نام
ali
خبر خوب برای کسایی که میخوان کنسول بخرن.
به گزارش اقتصاد آنلاین، بازار غیررسمی ارز در راستای توافق بزرگ هسته ای ایران و 1+5 در آغازین ساعات معاملات امروز ریزش شدید قیمت ها را تجربه کرد و به پایین ترین قیمت ها طی یک سال گذشته رسید.
بعله مثه اینکه اگه خدا بخواد دلار فعلا 2900 شده به امید 2500:d

varenax360

کاربر سایت
May 19, 2009
840
نام
محمود
بعله مثه اینکه اگه خدا بخواد دلار فعلا 2900 شده به امید 2500:d

دلتون رو خوش نکنید و منتظر دلار 2500 نباشید .

اون زمان که دلار بانکی 900 تومن بود , قیمت بازار آزاد بین 1400 تا 1600 میچرخید ولی 1400 عمومیت داشت. یعنی تفاوت دلار بانکی و دلار آزاد 500 تومن بود.

الان دلار بانکی قیمتش 2470 تومن هست و لار بازار آزاد بین 3000 تا 3100 میچرخه , یعنی تفاوت قیمت بازم همون 500 تومن هست .

و از همه مهمتر بودجه کشور با نرخ دلار 2477 تومن بسته شده , این مفهموش چیه ؟ یعنی حتی اگر همه چیز گل و بلبل بشه بازهم قیمت دلار بانکی کاهش پیدا نمیکنه , چرا ؟

چون بودجه قیمت 2477 رو تعیین کرده و باید بانک مرکزی 2477 تومن از فروش هر دلار دریافت کنه , حالا اگر قرار باشه دلار زیر این قیمت فروخته بشه و وارد بازار بشه اونو قت چه اتفاقی میوفته ؟ خیلی واضحه کسری بودجه به وجود میاد

چند وقت پیش هم که همه دیدن و میدونن رییس کل بانک مرکزی همین حرف رو زد و گفت دلار نباید زیر 3000 تومن بیاد که همه کلی انتقاد کردند گفتن حالا که دلار داره میاد پایین این چه حرفی بود که زدی

باید منتظر سال بعد و بودجه سال 93 باشیم مگر اونجا نرخ دلار در بودجه تغییر کنه

- - -ویرایش - - -

یه فروشگاه معروف و گرون فروشی توی شهر ما (فروشگاه غ...ی ) امروز یه سر شعبه 1 بودم , شنیدم به یکی گفت XBOX One داره بذاش میاد. قیمتش هم 4میلیون و 200هزار تومان!
:|

چه فایده که وقتی بیاره یه سری میرن با همین قیمت میخرند

BoX

کاربر سایت
Sep 1, 2013
4
نتیجه گیری​
: تا چند وقته دیگه xbox one به دست سلحشوران و دلاوران یکه تاز توپخونه از ترکیب لوازم کش رفته شده از انواع کنسول تو همین پاساژ لباف تولید میشه
:clap:
تا مشت محکمی باشه به دهان ماکروسافت تا دیگه اونا الکی 499 یورو قیمت نذارن رودستگاهشون و احتمالا اسم این کنسول
ps2xbox360one​
خواهد بود چون ترکیبی از وسایل به سرقت رفته از بقیه کنسولها خواهد بود
این بود انشای من اینو گفتم چون یه حقیقت تلخله تو این مملکت که متاسفانه خودمون به خودمون رحم نمیکنیم نه یه ذره انصاف نه انسانیت نه وجدان و بقیه حرفها بمان

اونوقت جنس تقلبی که به مشتری فروخته میشه , مشتری میره و دیگه بر نمی گرده ؟:d

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
دلتون رو خوش نکنید و منتظر دلار 2500 نباشید .

اون زمان که دلار بانکی 900 تومن بود , قیمت بازار آزاد بین 1400 تا 1600 میچرخید ولی 1400 عمومیت داشت. یعنی تفاوت دلار بانکی و دلار آزاد 500 تومن بود.

الان دلار بانکی قیمتش 2470 تومن هست و لار بازار آزاد بین 3000 تا 3100 میچرخه , یعنی تفاوت قیمت بازم همون 500 تومن هست .

و از همه مهمتر بودجه کشور با نرخ دلار 2477 تومن بسته شده , این مفهموش چیه ؟ یعنی حتی اگر همه چیز گل و بلبل بشه بازهم قیمت دلار بانکی کاهش پیدا نمیکنه , چرا ؟

چون بودجه قیمت 2477 رو تعیین کرده و باید بانک مرکزی 2477 تومن از فروش هر دلار دریافت کنه , حالا اگر قرار باشه دلار زیر این قیمت فروخته بشه و وارد بازار بشه اونو قت چه اتفاقی میوفته ؟ خیلی واضحه کسری بودجه به وجود میاد

چند وقت پیش هم که همه دیدن و میدونن رییس کل بانک مرکزی همین حرف رو زد و گفت دلار نباید زیر 3000 تومن بیاد که همه کلی انتقاد کردند گفتن حالا که دلار داره میاد پایین این چه حرفی بود که زدی

باید منتظر سال بعد و بودجه سال 93 باشیم مگر اونجا نرخ دلار در بودجه تغییر کنه

- - -ویرایش - - -

چه فایده که وقتی بیاره یه سری میرن با همین قیمت میخرند

همه حرفات درسته الا اینکه دلار موقعی که 900 بود

900 بود ولی توی بازار آزاد 1400 نبود 1050 بود;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر