قیمت Xbox One و Xbox One X ( پست اول تاپیک حتما خوانده شود 93/01/16 )

farvaha_boy

کاربر سایت
Nov 15, 2013
121
نام
محمد
یعنی تو آمریکا 499 دلاره بعد تو آلمان هم 499 یورو؟!

اره ديگه كلا تو اروپا اينجوريه الان محصولات اپلم دقيقا هر چقدر تو امريكا به دلاره تو اروپا همون قدر به يورو هست اصلا صرفه نداره از مغازه هاي رسميش بخري بياري
من منظورم همون بازار ازادشه كه امكانش هست با قيمت تقريبي نزديك امريكا گير بياد يا نه ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fábio dá silva

کاربر سایت
Jun 19, 2011
4,384
نام
رضا
امیدوارم تو ایران به قیمت دلار حساب بشه:D
من منظورم همون بازار ازادشه كه امكانش هست با قيمت تقريبي نزديك امريكا گير بياد يا نه ؟
نمیدونم والا
من خبر ندارم:D

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
یعنی تو آمریکا 499 دلاره بعد تو آلمان هم 499 یورو؟!
بله 499 یورو در اروپا هست

- - -ویرایش - - -

بازار آزاد چه صیغه ای هست دیگه ؟ هر فروشگاه معتبری در اروپا 499 یورو کنسول رو میفروشن
فروشگاه های دیگه ممکنه قیمت رو بالاتر بزارن اما پایینتر نه
مگر اینکه کنسول هارو در زمان هایی بخرن که تخفیف خاصی خورده باشه

farvaha_boy

کاربر سایت
Nov 15, 2013
121
نام
محمد
نه اخه من برام از فرانسه اپل تيوي اوردن ولي به قيمت يورو نياوردن به قيمت نزديك دلار امريكا اوردن اين اشنامون ميگفت اونجا تونسته يه سري بازاراي غير مجاز پيدا كنه كه قيمتش نزديك امريكا باشه

king pozitron

کاربر سایت
Jun 2, 2006
120
نام
morteza
قیمتش تو آلمان 499 یورو هست بدون مالیاتش
قیمت یورو هم تو بازار فک کنم 4 تومن باشه
یه چیزی بین 2.300 تا 2.500 در میاد اینجوری

نه اخه من برام از فرانسه اپل تيوي اوردن ولي به قيمت يورو نياوردن به قيمت نزديك دلار امريكا اوردن اين اشنامون ميگفت اونجا تونسته يه سري بازاراي غير مجاز پيدا كنه كه قيمتش نزديك امريكا باشه

کشورهای اتحادیه اروپا مالیات سنگینی رو اجناس اعمال می کنند برای همین قیمت 499 دلار تو اروپا میشه 499 یورو یا تو انگلیس معادل قیمت 499 یورو به پوند میشه و کسی که این جنس رو تو این کشور ها می خره باید این مبلغ رو پرداخت کنه. اما اگه اون جنس را به عنوان هدیه یا سوغات ( یا دلایل مثل اینا) بخواین از این کشورها خارج کنید اون پولی که بابت مالیات پرداخت کردین رو به شما پس می دهند (بعضی جاها مثل آلمان خودشون تو فرودگاه اینکارو میکنند و بعضی جا ها مثل ایتالیا باید از همونجایی که میخرید فاکتور کسر مالیات بگیرید تا تو فرودگاه این مبلغ رو به هتون برگردونند). البته اگه اجناس غیر قانونی وارد اتحادیه اروپا بشه اون مالیات به هش اعمال نمیشه و قیمتش پایین تر در می یاد.

farvaha_boy

کاربر سایت
Nov 15, 2013
121
نام
محمد

کشورهای اتحادیه اروپا مالیات سنگینی رو اجناس اعمال می کنند برای همین قیمت 499 دلار تو اروپا میشه 499 یورو یا تو انگلیس معادل قیمت 499 یورو به پوند میشه و کسی که این جنس رو تو این کشور ها می خره باید این مبلغ رو پرداخت کنه. اما اگه اون جنس را به عنوان هدیه یا سوغات ( یا دلایل مثل اینا) بخواین از این کشورها خارج کنید اون پولی که بابت مالیات پرداخت کردین رو به شما پس می دهند (بعضی جاها مثل آلمان خودشون تو فرودگاه اینکارو میکنند و بعضی جا ها مثل ایتالیا باید از همونجایی که میخرید فاکتور کسر مالیات بگیرید تا تو فرودگاه این مبلغ رو به هتون برگردونند). البته اگه اجناس غیر قانونی وارد اتحادیه اروپا بشه اون مالیات به هش اعمال نمیشه و قیمتش پایین تر در می یاد.

يعني اگر بگيم از المان برامون يكي بيارن همون سوغاتي حساب بشه همون 499 دلار ميشه ؟

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
ممنون ...
بسی اطلاعاتمون افزوده شد ...............
ولی خب حقوق شهروندی و کلا مشتری مداری تو حلقم!!!!!!!!!!!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر